Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='ronja']Dziś znowu rozwolnienie i kupa w domu... jednak bez intestinala się nie obejdzie[/QUOTE] Wczoraj zamówiłam ale w tym sklepie nie wysyłają tak błyskawicznie, pewnie jutro, przy dobrych wiatrach. A tą kupę do badania zbieracie? Warto jednak to zrobić, szkoda, że to musi być taka z kilku dni, ble.
  2. Biedny :( one wszystkie biedne :( Nie mogę znaleźć więcej zdjęć suczki numer 6, jest tylko ta wystająca z budy, Ewa, masz może coś jeszcze? Bym na FB wrzuciła.
  3. Kochany Samik biedniuśki :( Na pewno okropnie dostawał, Marta mówiła, że jakby czekał na cios :( Tak się cieszę, że już nic takiego go nie spotka :)
  4. Muszę odszukać tą w typie onka, zaraz ją ogłoszę.
  5. Na naszym profilu pan Lutomski wstawił zdjęcie Tinki z domu, obie z Ewą Martą poprosiłyśmy ;) i jest. Więcej pewnie się nie dowiemy. [URL=https://imageshack.com/i/0u1iwcj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/30/1iwc.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='mestudio']Nie mam pojęcia, naprawdę. Też się martwię, ale jestem bezradna.[/QUOTE] Wiem :( ...
  7. [quote name='Murka']Tajcio dostał prezent od jess (Dobrego Ducha naszego hoteliku) w postaci 300 zł :)[/QUOTE] Ale super :) Oby więcej takich Duchów :)
  8. Tinkę też zaczipował? Kurde, martwię się o nią :(
  9. [quote name='Lemoniada']To posłałam jeszcze skromne dwie dychy, coby kciukom dopomogły :)[/QUOTE] Dzięki, kochana jesteś. A jeśli chodzi o adopcję to była jedna ale z BDT.:)
  10. Ewa, z całego serca dziękuję :loveu: [quote name='gusia0106']:) Podoba. Straszne miał życie, straszne. Jeszcze kiedyś będę miała owczarka, coś znajdziesz Mysza, nie ? ;)[/QUOTE] Ba! Zawsze ;) Ale dobrze życzę Kajakowi ;) mnie tez się marzy owczarek, a jak... [quote name='ronja']Wyniki Alasi ok. Jak dostanę je na piśmie, wkleję. Weci uważają, że trzeba kupę dać do zbadania.[/QUOTE] To dajmy proszę. [quote name='Lemoniada']Ja nie wiem, jak Wy to wszystko ogarniacie, dziewczyny. I nie rozumiem kompletnie tej ciszy adopcyjnej - przykro, że z Pestką tak wyszło... Nieustannie trzymam kciuki za wszystko :)[/QUOTE] czasami bywa ciężko ;) dzięki za kciuki :)
  11. Moi ludzie zgodzili się na Śnieżka :) mam nadzieję, że nie zje go rezydentka, mała ale w końcu suczka ;)
  12. Wpadłam oczy nacieszyć, od pracy uciekłam na chwilę :) Bardzo mi się spodobał Twój powrót z delegacji :D
  13. Zdecydowanie lepiej działają hasła " ma kilka dni i jedzie do Radys" czy innej mordowni. Zwykle znajdują się domy tymczasowe ale paradoksalnie te psy potem tez o wiele szybciej znajdują domy. W DT mam cały czas jakiś obrót, w hotelach mniejszy. Te zasiedziałe psy, które tyle czekają też nie działają, bo oznaczają, że pies jest już stary. Dla ludzi 5 lat to starszy pies. Błędne koło, naprawdę. Nie ma reguły.
  14. [quote name='beka']Piękna:) A laska bardzo do niej pasuje;) Ale chudzinka straszna. Dobrze że już bezpieczna. A tu moja u Gajowej - na fotkach z Kongusiem. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243161-Kongo-czarny-i-duży-Wesprzyj-chociaż-złotówką!?p=21831778#post21831778[/URL][/QUOTE] Fajna, młoda chyba, takie ciemne ma portki na tylnych lapkach. Moje owczarki miały tak tylko we wczesnej młodości :) bidulek ten Sami, ale przerąbane życie, tylko wyć :(
  15. Jeszcze zdjęcia, które dostałam od Ewy, z Kubulkiem miłość kwitnie :) [URL=https://imageshack.com/i/fkcadoj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/560/cado.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/nmr253j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/850/r253.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/5ggtxnj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/196/gtxn.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/gv49xhj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/607/49xh.jpg[/IMG][/URL]
  16. A ja najbardziej lubię robić psom zdjęcia z bliska, nie wiem dlaczego ale przez to wychodzą mi potem same głowy :) No i nie inaczej z Emi ;) [URL="https://imageshack.com/i/0wcaq7j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/32/caq7.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/j7gr7lj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/691/gr7l.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/n18xkwj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/829/8xkw.jpg[/IMG][/URL]
  17. Udało mi się przyłapać łakomczuszka w ukryciu ;) [URL=https://imageshack.com/i/ndu589j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/841/u589.jpg[/IMG][/URL] I bez ukrycia :) [URL=https://imageshack.com/i/giemzjj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/594/emzj.jpg[/IMG][/URL] Niestety w mojej obecności lepszych się nie dało zrobić. Zula przypomina mojego Malotka, mam do niej wielki sentyment ;)
  18. [quote name='gusia0106']Alasia ładnie...no i tym razem jest naprawdę ładna. Jak nie myszowa ;)[/QUOTE] Pokaż owczarka a Gusia się odnajdzie i wyskoczy ;) Wypraszam sobie, same piękne przecież mam ;) A Sami smutny się podoba? :)
  19. [quote name='Lemoniada']Jaka biedula :( Ciekawe, co ona teraz jadła, chyba śnieg :([/QUOTE] Na pewno jakieś świństwa, okropną miała biegunkę w dziwnym kolorze. Na szczęście po lekach jest lepiej. [quote name='Ellig']Piękna jest , chociaz taka wychudzona :([/QUOTE] Piękna, to prawda :). Ja jej nawet nie widziałam wcześniej, tylko słyszałam, że potrzebuje pomocy i postanowiłam, że trzeba tak postąpić :) Beka mi wysłała zdjęcie ze schroniska niedawno ale niewiele na nim widać sunieczki :) Cieszę się, że jest już bezpieczna, mam nadzieje, że nie jest poważnie chora. jeszcze sterylka za jakiś czas ją czeka, musi dojśc do siebie. A jak się miewa smutasek Sami? :)
  20. [quote name='mala_czarna']W sobotę miałam telefon w sprawie Spajka. Rozmowa wyglądała następująco: Dzień dobry, ja w sprawie tego psa, on jest jeszcze do adopcji? Pytam, jakiego psa, bo ogłaszam też inne. No takiego czarnego, dużego. A czy on jest za darmo, czy trzeba płacić? A jaka to rasa? Mówię, że kundelek, przecież widać na zdjęciach. A to dziękuję, do widzenia.[/QUOTE] No niestety, to moje ulubione telefony...Przykro, czasami tak wspaniałe psy siedzą :( Poogłaszam go u nas trochę chociaż domy znajdują zwykle tylko psy z przytulisk, schronisk a nie z hoteli czy DT :(
  21. W razie potrzeby mogę jej zamówić Intestinal, może i to dobry pomysł. Jutro wet?
  22. oficjalnie chyba jednak będę używała Alaski :)
  23. Jakiej wielkości jest Śnieżek? Bo to musi być mały piesek, asekuruję się więc ;)
  24. [quote name='inka33']No to może właśnie wtedy do Malagos...?[/QUOTE] A nie zauważyłam, że jest taka opcja ;) To by było super. [quote name='mestudio']Jeszcze zależy co kto rozumie przez niedogadanie się psiaków i ile im czasu da żeby się w miarę polubiły. Ta sunia jest ugodowa bo jak ja biała obwarczała to poszła sobie od mojej ręki. Zaryzykować jak najbardziej trzeba :-).[/QUOTE] Ludzie są w porządku, jeśli nie dogadają się suczki, mogą wziąć niedużego chłopaczka (Śnieżek?) Jesli jest opcja, że Malagos wezmie suczkę to można od razu Snieżka czy innego pieska dać tym "moim", bo Malagos tylko suczkę może wziąć, tak?
  25. Dorzuciłam Tajciowi zaległe 80 zł. W lutym ale pod koniec wyślę kolejne. Ślicznie chłopak wygląda, odżył :)
×
×
  • Create New...