Jump to content
Dogomania

Katie Blackss

Members
  • Posts

    200
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Katie Blackss

  1. Ja pamiętam jak ja miałam taką kruszynkę, tylko była biała w czarne łaty. Też miała tasiemczycę i póżniej się okazało że miała tasiemca bąblowatego (chyba tak to sie pisze) i przez niego miała padaczkę i trzeba było ją uśpić ;(. Mam nadzieje, że w tym przypadku będzie inaczej. Trzymam kciuki za małą.
  2. Cudne psiaki. Mam nadzieje, że znajdą dobre domki.
  3. [quote name='Agata69']Katie, potrzebne nam tymczasy we Włocławku, nie masz czegoś?[/quote] Niestety nie. A te psiaki mają wątki na dogo? Jak tak to zapodaj mi linki.
  4. Widzę że psisko jedzie do domu do mojej mieściny. Mam nadzieje, że mu będzie dobrze.
  5. Mam nadzieję, że kociaki szybko znajdą domki.
  6. Śliczna biała kuleczka istna królewna Śnieżka.
  7. Biedny psiak. Mam nadzieje, że bez problemów go z tamtąd zabierzecie i szybko znajdzie nowy dobry domek.
  8. Biedna psinka. Jak się teraz czuje?
  9. No właśnie. Jak się czuje Alter?
  10. Cudna psinka. Mam nadzieje, że szybko znajdzie domek, to samo życzę jej siostrze.
  11. No właśnie. Może warto sprawdzić tą informację.
  12. Misiakowi proponuje dać imie Bora :D.
  13. Foteczki są przecudne. Psiaki już takie duże, światem chcą zawładanąć. hihi Trzymam kciuki by się ktoś w nich zakochał. Jakiś dobry ktoś oczywiście:D.
  14. :Cool!::Cool!::Cool!: Jak dobrze, że Rafles znalazł nowy dom. :Cool!::Cool!: Bardzo się ciesze, że mogę go z podpisu usunąć. :D
  15. Psiaki są piękne. Szczególnie misiak.
×
×
  • Create New...