Jump to content
Dogomania

Katie Blackss

Members
  • Posts

    200
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Katie Blackss

  1. Znowu podnoszę!! I trzymam kciuki za Cyprysa!!
  2. Bardzo pilny domek Dla Kaji!!!
  3. To świetnie. Teraz czekamy na fotorelacje XD ;)
  4. I bardzo dobrze. Dzięki temu ma nowy domek. :D:D
  5. Ale z niego mały spryciarz :evil_lol: Wiedział co mu się opłaci. :p
  6. :lol: Dobra, dobra niech ci będzie :razz: Teraz czekamy na wieści jak Rubik sprawował się w podróży:p
  7. Dzięki Marta za porade. A jak zrobić by nie szczekała na nas jak wracamy do domu. To znaczy jak jest w domu a my do niego idziemy to ona szczeka jak tylko nas wyczuje, przestaje dopiero jak otworzymy drzwi. Czy da się z tym coś zrobić?
  8. [quote name='halbina']Rubik miał już trzy prawie pewne domki... Teraz co prawda pojechał na pewno... stałąm na ulicy, żeby się upewnić, że odjeżdżają...:evil_lol: ale... Dajmy im spokojnie dojechać i napisać, że ma nowy domek... bo jeszcze się zawrócą i ... no i żeby reklamacji nie było...[/quote] Czyżby tobie dał tak we znaki, że sądzisz, że będzie reklamacja ;)
  9. Hip Hip Hura Hip hip Hura Hura Hura :cunao: :cunao: :cunao: Wszystkiego najnaj w nowym domku dla Rubika! Teraz można zmienić nazwę tematu ;)
  10. Biedna sunia. I taka piękna. Na pewno szybko znajdzie dobry domek!
  11. Trzymam kciuki za Malinkę. Oby wszystko skończyło się dobrze. Niestety nie jestem wstanie nic zrobić. Czuje się taka bezsilna.
  12. W końcu was dzięki temu zobaczyły i na pewno odwdzięczą się za pomoc. Trzymam kciuki by wszystko było dobrze.
  13. Rubik szuka domu! Jak można się w nim nie zakochać? (ja się zakochałam)
  14. Trzymam więc mocno kciuki za nowy domek :thumbs::thumbs::thumbs: I czekam na nowe wieści. Fotkami też bym nie pogardziła ;).
  15. Moja prawie 11 miesięczna sunia ma dziwny nawyk szczekania na domowników. ( jej zdjęcie mam na avie )A dokładniej wtedy kiedy ktoś wraca do domu to ona nie piszczy jak inne moje psy tylko szczeka. Jak się wejdzie do domu to się normalnie cieszy. I ma jeszcze nawyk jakby poganiania przy pomocy szczekania jak widzi, że się szykuję by wyjść z nią na dwór oraz chwile po wyjściu na klatke schodową. Mam pytanie, czy ktoś jeszcze spotkał się z takim zachowaniem psa i czy można to zmienić. Szczególnie chodzi mi o szczekaniu na domowników.
  16. Śliczna sunia. Trzymam kciuki za nią. Niech szybko znajdzie nowy domek.
  17. To dobrze, że chociaż, nie jest gorzej. Trzymam kciuki za nią.
  18. Rubik szuka swego miejsca! Czy ktoś go w końcu weźmie?
  19. To cudownie, że maluszki czują się dobrze. Śliczna fotka. Liczymy na więcej. :D
  20. Właśnie co u Malinki? Czy już jest mniej tych robali?
×
×
  • Create New...