Jump to content
Dogomania

Katie Blackss

Members
  • Posts

    200
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Katie Blackss

  1. No właśnie. Czy są jakieś wieści o Kaji?
  2. To super, że piesek wrócił do domu. W końcu mogę go z podpisu usunąć. :D
  3. Pewnie sie rozjezdza ponieważ fotki są za duże. W każdym bądz razie czekam na fotki. :D
  4. Rafuś, specjalnie dla Ciebie poszłam do bieblioteki by zajrzeć na twój wątek. Trzymam kciuki by ktoś cię zobaczył i pokochał. Sara ten banerek co masz w podpisie ma błąd ortograficzny, zmień go to i ja swój będę mogła zmienić.
  5. Ja też mam taką nadzieje Sara. Ja teraz nie będę mieć neta, więc będę trzymać kciuki za psiaka.
  6. [quote name='Sabina02']Katie Blackss, piekne banerki!!! Tylko...no... pisze sie "stąd' nie "z tąd'...:oops: Mozesz poprawic?[/quote] Ale mi teraz głupio :oops: Oczywiście już poprawiłam oba banerki co były z błędami :oops:. [IMG]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/20.jpg[/IMG] [IMG]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/19.jpg[/IMG] [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/21.jpg[/img] Mam nadzieje, że teraz jest dobrze.
  7. O ile się dobrze orientuje to z tymczasu, ale mogę się mylić. Zresztą na tej stronie masz napisane => [url]http://www.setery-adopcje.net/adopcja.html[/url]
  8. Myślę że byłoby dobrze by na końcu tego tytułu dopisać tylko "Szuka domu" i tyle.
  9. [quote name='Anashar']Ja mam jednego zazdrosnego o wszystko psa w małym mieszkaniu z 5 osobową rodziną. Może kiedyś dorobie się domku :roll:[/quote] Jak ja się dorobię domku (najlepiej przy obrzeżach miasta z kawałkiem ziemi), to pewnie będę miała z 6 psów ;).
  10. [quote name='Paulina_mickey']o nim nic nie wiem...Są natomisat nowe psiaki. Cztery nowe wątki naszych psów.[/quote] Podasz linki? Chętnie bym sobie obejrzała wątki.
  11. Nie ma za co :). Ja też wstawiłam. Mam nadzieje, że ktoś jeszcze to zrobi. :D
  12. Oto moje tfory. Starałam się jak mogłam. [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/16.jpg[/img] [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/15.jpg[/img] [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/17.jpg[/img] [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/18.jpg[/img] Mam nadzieje, że nie są tragiczne. ( Jak widać nie są podstawione pod linka, ale ja tego po prostu nie umiem).
  13. Dałabym go do podpisu, ale czy już ktoś zrobił mu bannerek?
  14. Cudny psiak. Mam nadzieje, że szybko znajdzie nowy domek.
  15. [quote name='Tuuli']Oczywiście,że wymiziam z dedykacją:loveu: Choć one są już tak wymiziane i przytulane, że położone w koszyku buntują się na głos:lol: [/quote] Niech wiedzą, że gdzieś tam daleko jest cioteczka która o nich ciepło myśli ;). A co do marudzenia maluchów to ja też przez to przeszłam jak opiekowałam się 3 tygodniową moją sunią, teraz ma prawie 10 miesięcy (na avie moim). A taka mała była (mam jeszcze jej zdjęcia z tamtego okresu) [quote name='ewatr']moze ja odpowiem ;) aparat pojechał z moja "latoroślą "na wypoczynek i wrocinajwczesniej w piatek wieczorem czyli zdjęcia duzych dziewczynek ,misówi itp. będą koło " łikendu " :eviltong: sama juz nie moge sie doczekać [IMG]http://www.gify.org/obrazki/10/045.gif[/IMG][/quote] Skoro tak, to z niecierpliwością czekam na weekend :D.
  16. Wy miziaj ode mnie oba głodomorki. :D I powiedz kiedy będą fotki ;).
  17. [quote name='Anashar']Ja kocham wszystkie psy. Ale warunków na więcej niż jednego niestety nie mam :-([/quote] A ja na czwartego nie mogę sobie pozwolić. :-(
  18. Misiek, może jakiś nocny marek się w tobie zakocha ;).
  19. :multi: :multi::multi: :multi: Wszystkiego najlepszego w nowym domku Kaju! :multi: :multi::multi: :multi:
×
×
  • Create New...