-
Posts
200 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Katie Blackss
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Katie Blackss replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
No właśnie. Czy są jakieś wieści o Kaji? -
SZCZENIACZKI SKAZANE NA ŚMIERĆ - dostały od losu drugą szansę
Katie Blackss replied to Yolka's topic in Już w nowym domu
Pewnie sie rozjezdza ponieważ fotki są za duże. W każdym bądz razie czekam na fotki. :D -
[quote name='Sabina02']Katie Blackss, piekne banerki!!! Tylko...no... pisze sie "stąd' nie "z tąd'...:oops: Mozesz poprawic?[/quote] Ale mi teraz głupio :oops: Oczywiście już poprawiłam oba banerki co były z błędami :oops:. [IMG]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/20.jpg[/IMG] [IMG]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/19.jpg[/IMG] [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/21.jpg[/img] Mam nadzieje, że teraz jest dobrze.
-
Cyprys- Nareszcie Kochany Ma Domek !!!!!!
Katie Blackss replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
Myślę że byłoby dobrze by na końcu tego tytułu dopisać tylko "Szuka domu" i tyle. -
Oto moje tfory. Starałam się jak mogłam. [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/16.jpg[/img] [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/15.jpg[/img] [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/17.jpg[/img] [img]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0604/2772/657/3/18.jpg[/img] Mam nadzieje, że nie są tragiczne. ( Jak widać nie są podstawione pod linka, ale ja tego po prostu nie umiem).
-
SZCZENIACZKI SKAZANE NA ŚMIERĆ - dostały od losu drugą szansę
Katie Blackss replied to Yolka's topic in Już w nowym domu
Do góry piękne! -
SZCZENIACZKI SKAZANE NA ŚMIERĆ - dostały od losu drugą szansę
Katie Blackss replied to Yolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tuuli']Oczywiście,że wymiziam z dedykacją:loveu: Choć one są już tak wymiziane i przytulane, że położone w koszyku buntują się na głos:lol: [/quote] Niech wiedzą, że gdzieś tam daleko jest cioteczka która o nich ciepło myśli ;). A co do marudzenia maluchów to ja też przez to przeszłam jak opiekowałam się 3 tygodniową moją sunią, teraz ma prawie 10 miesięcy (na avie moim). A taka mała była (mam jeszcze jej zdjęcia z tamtego okresu) [quote name='ewatr']moze ja odpowiem ;) aparat pojechał z moja "latoroślą "na wypoczynek i wrocinajwczesniej w piatek wieczorem czyli zdjęcia duzych dziewczynek ,misówi itp. będą koło " łikendu " :eviltong: sama juz nie moge sie doczekać [IMG]http://www.gify.org/obrazki/10/045.gif[/IMG][/quote] Skoro tak, to z niecierpliwością czekam na weekend :D. -
SZCZENIACZKI SKAZANE NA ŚMIERĆ - dostały od losu drugą szansę
Katie Blackss replied to Yolka's topic in Już w nowym domu
Wy miziaj ode mnie oba głodomorki. :D I powiedz kiedy będą fotki ;). -
Cyprys- Nareszcie Kochany Ma Domek !!!!!!
Katie Blackss replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
Cyprysek szuka domu! -
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Katie Blackss replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi::multi: :multi: Wszystkiego najlepszego w nowym domku Kaju! :multi: :multi::multi: :multi: