-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
Witaj Aluś :) Proszę ucałować Ozziego ode mnie, a Tobie zdrówka życzę :)
- 78403 replies
-
Żyją, są na fb :)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Izabela124. replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Dużo zdrowia życzę! -
Super maluchy :)
-
No właśnie, mało tych fotek, czuję niedosyt
-
[quote name='Sonka95']Śliczne zdjęcia wszystkich zwierzaków :loveu::loveu:[/QUOTE]Dzięki :) [quote name='magdabroy']Coś Cię tu Iza mało ostatnio :([/QUOTE]Jutro zacznę nadrabiać dogo podczas mojej nieobecności to będzie mnie więcej :D
-
Pusia [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz3614.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3614.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz3628.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3628.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz3610.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3610.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz3635.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3635.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='dOgLoV']Moze i ja sie kiedyś połapie hehe[/QUOTE]Na pewno :D
-
Pierwszy i ostatni raz pojechałam na wystawę do Bydgoszczy, mimo, że memu psu poszło bardzo dobrze. Organizacja to jedna wielka masakra!
-
1-2.03 Drzonków (O/Zielona Góra) międzynarodowa CACIB
Izabela124. replied to Owczarkowa's topic in 2014
Ktoś z Białegostoku/Suwałk/Warszawy jedzie na sobotę (grupy: 2, 4, 7, 9) i ma wolne miejsce dla 1osoby plus mały pies? -
[quote name='magdabroy']Gratulacje :multi:[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']bravo:multi:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV'][B]Gratulacje !!!! [/B]:loveu:[/QUOTE] [quote name='maryg22']Gratulacje!!! :multi:[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Gratulujemy :cool3: :multi:[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Bardzo ładny wynik :) Gratuluję :) Zwycięzca płci przeciwnej jak ja kocham ten nowy tytuł. Pewnie na początku trudno się połapać w tych nowościach ?[/QUOTE] Dziękuję za gratulacje! Zwycięzca Płci Przeciwnej to BOS, już się połapałam w tych nowych tytułach :)
-
Dotarło 20zł od Asiaczka. Pieniążki przekazane Maxowi. Czekamy na potwierdzenie wpłaty
-
[quote name='dOgLoV']Trzymamy kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Trzymam :thumbs:[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Ale fajne te golasy :) Powodzenia :)[/QUOTE] [quote name='Ty$ka']Ale Kissak jajkami świeci :lol: Kcukujemy za Was, udanego wyjazdu :)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']dzień doberek ;) czekamy na jakieś wieści ;)[/QUOTE] [quote name='maryg22']Też miałam to napisać :lol: Trzymamy kciuki :D[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Powodzenia :) kciuki oczywiście zaciśnięte :cool3:[/QUOTE] [quote name='(:Buńka:)']Powodzonka ;)[/QUOTE]Dziękuję pięknie za trzymanie kciuków! Kiss na Walentynkowej wystawie w Bydgoszczy- ocena doskonała, lokata 1, CWC, najlepszy dorosły pies w rasie, zwycięzca płci przeciwnej!!!!! Natomiast na Nocnej wystawie w Bydgoszczy- ocena doskonała, lokata 3. Bardzo dobrze Kiss się spisał :multi:
-
[B]Żegnam się z wami na jakiś czas. Zaraz jadę do Warszawy, a w sobotę o 6rano wyjazd na wystawę do Bydgoszczy :) trzymajcie kciuki za Kissa i mnie! Pozdrawiam[/B]
-
[quote name='agaga21']oj, znam ten ból. u mnie nikt z ekscytacji nie posikuje ale czasem etna ma gorsze dni i bezwiednie popuszcza. też czasem pampersów używamy. patrząc na ostatnie zdjęcia łóżkowe kissa stwierdzam, że grzywacze są śliczne, ale te jajca na wierzchu....masakra:diabloti:[/QUOTE]No to dokładnie tak samo jest z Bobikiem. Oj, da się przyzwyczaić do gołych jajec :D [quote name='Alicja']Jak psiaki na królisia zareagowały ?[/QUOTE]Najpierw oszalały, piszczały, szczekały, chciały do królika. Kiss nigdy nie miał styczności z takim zwierzakiem. Wieczorem już Kiss uwagi na królika nie zwracał, Bobik nadal czas piszczy do niej. A Pusia (tak ją nazwałam) nauczyła sie sikać do kuwety, jestem z niej dumna :)
-
[quote name='Angi']aaa, możliwe :evil_lol: widzisz, nie mam psa to nie wiem :D[/QUOTE] Ha ha może kiedyś będziesz miała samca to się ucz :D Królik chodzi po pokoju, zwiedza wszystkie kąty
-
[quote name='Angi']a to się pampers też zwie? myślałam, że to ma swoją nazwę inną :p Na siusiora specjalne :P[/QUOTE] Ale on ma prawdziwego pampersa dla dzieci :eviltong: O to co Ci chodzi to pampas, zakłada się psom jak znaczą w domu
-
[quote name='magdabroy']A co Bobik ma na brzuchu?[/QUOTE] [quote name='Angi']wygląda na taki cudo, co się psom zakłada jeżeli posikują czy coś w ten deseń :p albo kołdra :p[/QUOTE] Ma pampersa, bo posikuje z ekscytacji i ogólnie czasem sobie idzie i sika, nawet nie czuje tego. starość nie radość :) [quote name='Sonka95']Jak słodko śpią :loveu: :loveu:[/QUOTE] No :)
-
[URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140129_001.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140129_001.jpg[/IMG][/URL]
-
Śpiochy :) [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140201_001.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140201_001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140201_002.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140201_002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140201_005.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140201_005.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140201_006.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140201_006.jpg[/IMG][/URL] Kiss & Indi [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140129_004.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140129_004.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/7e8c1bf4-2935-4f76-a266-0e742ea7e22e_zpsf1b797dd.jpg[/url] prawie jak grzywacz :D
-
[quote name='maryg22']Odezwała się najmądrzejsza :diabloti:[/QUOTE] No jasne :eviltong:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Izabela124. replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Super fotki :) Myszki fajowskie :)