[quote name='Błyskotka']Wczoraj w Rzeszowie syn Louisa i Tosi - Aslan ukończył Młodzieżowy Championat :multi::multi::multi:
A dzisiaj Louis obchodzi swoje 4 urodziny :) Wszystkiego najlepszego Ludwiczku :loveu: :new-bday::tort::BIG::bday::pepsi::drinking:[/QUOTE]Wielkie gratulacje! Wszystkiego najlepszego!