Jump to content
Dogomania

Izabela124.

Members
  • Posts

    18886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Izabela124.

  1. [quote name='(:Buńka:)']:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]:loveu: [quote name='leónowa']Uważajcie na kleszcze, ja z małego ściągnęłam na początku lutego aż dwa, tak więc kundle przymusowo przedwcześnie zakroplone...[/QUOTE]Moje zakroplone :) Cały rok są :)
  2. [quote name='Angi']Bo nie pojadę do Opola, bo się będę ciebie bać! :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha ha jak jeszcze po moich rozmowach mnie się nie boisz to dasz rade :D ha ha ha
  3. [quote name='Angi']nie, wcale :p[/QUOTE] No tylko wziąć i Cię trzasnąć po łepetynie :mad::eviltong:
  4. Ha ha :D Śpię u znajomej w Legnicy lub w hotelu, ale raczej u znajomej :D Kiss na klubówce będzie wystawiany :D Indi w oba dni :D
  5. [quote name='Angi']nie kłam Izeł, odbiorę cię już z tego dworca :evil_lol:[/QUOTE]Nie kłamię :mad: :multi::multi::multi:
  6. [B]Macie Kisiela ADHDowca :evil_lol: [/B][video=youtube_share;9wGed0JT9Ps]http://youtu.be/9wGed0JT9Ps[/video] [video=youtube_share;Khq08RLzxlg]http://youtu.be/Khq08RLzxlg[/video] [B]I dwie foteczki[/B] :lol: [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/2-1.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/2-1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/3-1.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/3-1.jpg[/IMG][/URL]
  7. Hejka :D :D Podobno Cię nie lofffciam, to masz :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::calus::calus::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Angi']grzywki chyba w niedziele też są.[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Aha :) Aga będzie w niedzielę, więc chyba niedziela będzie najlepsza, żeby się spotkać :)[/QUOTE]Tak, 9grupa w oba dni, bo jest klubówka :)
  9. [quote name='magdabroy']Iza, a Ty będziesz w sobotę czy w niedzielę na wystawie?? Dziękuję i dziękuję :p[/QUOTE]Będę w oba dni :)
  10. Fajna suczka, podoba mi się :)
  11. [quote name='magdabroy']Do zobaczenia w kwietniu w Opolu :bigcool::bigcool:[/QUOTE]:multi::multi::multi: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album3/owczarek2_zpse66c991c.jpg[/url] super body :D [B]Madzia, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń![/B] :multi::smilecol::ylsuper::laugh2_2::bigcool::new-bday::tort::bday::BIG::pepsi::morning::laola::cunao::knajpa::drink1::drinka::beerchug::eating::popcorn::sabber::laola::cunao::new-bday::BIG:
  12. [quote name='Angi']dziś jest jutro ;][/QUOTE]I będą dziś filmiki :D
  13. [quote name='Ty$ka']To czekam na filmiki :p[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Ja też :p[/QUOTE]Jutro :) Jeszcze nie zrzuciłam ich na kompa
  14. [quote name='Ty$ka']O kurcze.... kleszcze :( Masz fotki ze spacerku? :D[/QUOTE]Dziś nie brałam ze sobą aparatu, kreciłam tylko filmiki telefonem :) [quote name='natija']u nas tez piekna pogoda,wszystko budzi sie do zycia i az zyc sie chce ;)[/QUOTE]Uwielbiam taką pogodę :)
  15. Jak już będę w Wawie to się odezwę :)
  16. Wielkie gratulacje!
  17. Całuski przesyłam Lastiemu :)
  18. [quote name='Sonka95']Każdy korzysta z pięknej pogody :) Kleszcze fuuj u Sonki jeszcze nie znalazłam , ale przez krótką zimę będzie ich bardzo dużo :shake:[/QUOTE]Też myślę, że będzie ich multum :(
  19. [B]Ale u nas dziś piękna pogoda, słoneczko, cieplutko, wiatru nie ma, wiosna :) Poszłam z psami na dłuższy spacer, wyszalały się. Psy bez ubranek. Są kleszcze, bo po Kissie jeden chodził[/B]
  20. [quote name='furciaczek']O matko jak tu sie pozmienialo...pogubilam sie...moze kiedys nadrobie:evil_lol:[/QUOTE]Doszedł grzywacz chiński Kiss i Indi (mieszka u współwłaścicielki) to tak w skrócie :D
  21. [quote name='agaga21']o matko... [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3157.jpg[/URL] cudeńko!!! normalnie konik wyścigowy:evil_lol:[/QUOTE]Fajne skojarzenie :D
×
×
  • Create New...