-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
Gratuluję! Słodki jest :loveu:
-
[quote name='maryg22'] photobucket :) I w sumie serio wygodne to :P [/QUOTE]No to super, że pomogłam i się spodobało :D
-
Już wróciła, więc pewnie niedługo zajrzy :D
-
Zdjęcia z wystawy w Katowicach Autor: Lidka Pędziwiatr AKSAMITNY DOTYK Pretensja [URL="http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Dotyk2.jpg.html"][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Dotyk2.jpg[/IMG][/URL] Autor:Joanna Kawa [URL="http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Dotyk-1.jpg.html"][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Dotyk-1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/10154271_760669870651062_648011809_n.jpg.html"][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/10154271_760669870651062_648011809_n.jpg[/IMG][/URL] AWANGARDOWA LADY Pretensja Autor: Joanna Kawa [URL="http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Awangarda.jpg.html"][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Awangarda.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='handzia']Misio otrzymał 30 zł spadku po Rustim (*). Dziękujemy bardzo.[/QUOTE]Dziękuję za informację :)
-
[quote name='dOgLoV']Dzień doberek :lol:[/QUOTE]Witam, witam :)
-
[quote name='dOgLoV']A tutaj jak zawsze dużo super zdjęć :loveu:[/QUOTE]:) [quote name='magdabroy']Trzeba było jakąś inną wystawę olać,a nie Opole :eviltong:[/QUOTE]Tu nie chodzi o olewanie tylko o to, że nie będę miała jak dojechać :)
-
[quote name='Sonka95']Gratuluje stażu :) :cool3:[/QUOTE]Dziękuję :) :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hejka :) Ale u was ładna pogoda i widać, że ciepło, super fotki :) -
[quote name='magdabroy']Nie będzie Cię w Opolu :crazyeye::placz: Ale gratuluję stażu :)[/QUOTE] Też ubolewam nad tym, bo chciałam Cię i kilka innych osób poznać... Ale nie dam rady czasowo. Bo Opole strasznie daleko ode mnie.
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='dOgLoV'] konsumuje właśnie drożdzówke z budyniem :lol: chyba jadłowstręt mi powoli mija :eviltong:[/QUOTE]A czemu miałaś jadłowstręt? :cool3: -
[quote name='(:Buńka:)']Ile foteczek :loveu: I same cudne psiaczki :loveu:[/QUOTE]Dzięki :) [B]A ja muszę się pochwalić, że od wtorku zaczynam staż w lecznicy weterynaryjnej :multi: Ale przez to nie jadę na wystawę do Opola ani do Bytomia :( Teraz będę rzadziej jeździła, bo praca ważniejsza.[/B]
-
I przez co fotki wrzucałaś? :D
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Izabela124. replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Mi też jest przykro :( -
A co robiliście na dworcu PKP z Oscarkiem? :)
-
Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler
Izabela124. replied to Sonka95's topic in Galeria
Również życzę powodzenia w pracy :) -
Witam się :)
-
Wow ile fotek, szok, fajowe są :)
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Izabela124. replied to Talia's topic in Galeria
A co to za nowa "rozrywka"? :D -
Airedale Terrierki Maya i Kejtu oraz Brysia już za TM [*] Zapraszają!
Izabela124. replied to Riven's topic in Foto Blogi
Cudne portrety! -
[quote name='Riven']a gdzieście byli na spacerku ? :)[/QUOTE]W Lasku Bielańskim :)
-
[quote name='magdabroy'][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0198.jpg[/URL] jaka czyściutka :D[/QUOTE] Długo taka czyściutka nie była :D