Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [quote name='iwcza']Ja też myślę że trzeba się wziąść za ogłaszanie.. Ja z okna widzę pętlę słoneczną, więc mogłabym porozwieszać gdzieś w okolicy, jak na razie pytam znajomych czy nie kojarzą psa..[/quote] Wielkie dzięki za każdą pomoc!
  2. On jest śliczny i młody.Szybko znajdzie dom. Dołączam się do pytania o ogłoszenia.Ma jakieś?
  3. Dziewczyny pomocy!!! Dziś na allegro moja kuzynka wypatrzyła ogłoszenie o zagubionym psiaku i wysłała mi linka: [url=http://www.allegro.pl/item520018655_piesek_zagubiony_w_sylwestra_szuka_domu_tychy.html]PIESEK ZAGUBIONY W SYLWESTRA SZUKA DOMU ! -TYCHY (520018655) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Piszę już do pana maila.Zapytam gdzie psiaka znalazł i gdzie on teraz jest.
  4. [quote name='jusstyna85']Nie ma co przeciągać...trzeba zabrać sie za ogłoszenia i szukanie domu... [B]czy to nie marznie na dworze[/B]?[/quote] Gdyby coś złego działo się suni wiedziałabym o tym. Ostatnie wieści są takie,że sytuacja jest bez zmian,czyli sunia na portierni... Dzisiaj zadzwonię do cioci i wypytam co z małą.
  5. [quote name='malawaszka']Mosii dostałam teraz maila z prośbą o sprawdzenie czy Bob ma tatuaż w uchu i jak ma to czy reaguje na imię Domel.[/quote] I co?Sprawdzałaś?
  6. Z domem w którym jest Oskar kontakt ma asiaf1. Bywa na dogo.Może się wypowie.
  7. [quote name='Ada-jeje']Dzis rozmawialam z Maksiorek, oba psy wywiezione do nich sa juz po kastracji a Barus ma isc do domu z ogrodem do budy ale bez lancucha, zreszta dziewczynay na miejscu zrobia wizyte poadopcyjna. Zdrowko i apetyt Barusiowi dopisuja.[/quote] Super wieści na nowy rok :multi:
  8. A może sunie już pojechały do nowego domu? Pytał ktoś w schronie?
  9. [quote name='iwcza']czy znalazł się już właściciel ?[/quote] Niestety...Sunia dalej na portierni.Mam nadzieję,że po okresie świąteczno-noworocznym nie dostanie nakazu eksmisji i nie trafi do schronu :-(
  10. [quote name='magda222']Co u spanielka?[/quote] Cisza.....
  11. Allegro psiaka odwiedza mnóstwo osób. Tylko jakoś chętnych na adopcję nie ma :-(
  12. Czekamy na fotki szczęściarza :loveu:
  13. Jak to jest mozliwe,że nie wiem o tym wątku?:mad: Gosia15,jak można pomóc psiakom? Mogę co jakiś czas przyjeżdżać i pomagać Ci wyprowadzać psiaki skoro masz pozwolenie na to.
  14. Dlaczego na wątkach tyskich psiaków jest taka cisza? Tyszanie obudźcie się!!!
  15. Dereśka ma wyróżnione allegro. Podmieniłam ją na allegro Tima,który grzeje dupkę w nowym domu.
  16. Mam nadzieję,że Nowy Rok przyniesie dla Abrusi i jej "współwięźniów" nowe,najlepsze domy!!!
  17. Chciałam tylko powiedzieć,że Karo ma na bieżąco odnawiane allegro. I nic...
  18. [quote name='sleepingbyday']piękny misiek...[/quote] Piękny,wierny,mądry,kochany...był... 3 stycznia minie rok jak odszedł... Pisałam Ci niedawno o nim.Pamiętasz?
  19. [quote name='Dorothy'] A Dola miewa sie cudownie, bryka jak zrebie, hasa, skacze, w zyciu wlasciciel nie poznalby chyba swojego konia. Nogi juz duzo lepiej, na stawy dostaje lekarstwo, kopyta dobrze goja sie w sniegu ktory dziala jak zimny kompres. Dzis osiodlalam go i moja corka wsiadla pochodzic sobie spacerkiem po łące obok stajni... niestety gdzies w oddali ktos odpalil petarde i Dolar dostal speedu jak rakieta, przegalopowal pol pastwiska jak pershing, a moje 9 letnie dziecko z wypiekami przyklejone do siodla jak stary ulan z rzwianym warkoczem nawet nie krzyknelo! Zatrzymala sie kolo stajni, oczy jej płonęły, ja nogi miekkie i juz urywam sobie leb w myslach za narazanie jej, a ona zeskakuje szczesliwa jak nigdy i wola mama ale bylo cudoooownie galopowaaalam !!!!!!! :mdleje: chyba jestem nadopiekuncza...:shake: Twoja krew...:evil_lol: Chyba się nie mylę? ;) Śledzę Twój wątek od długiego już czasu i niezmiennie zastanawiam się jak Ty sobie radzisz?Fizycznie,finansowo...i wogóle?Jestem pełna podziwu. Jakiej pomocy potrzebujesz?
  20. [quote name='nika28']Taki piękny pies od 2004 r. w schronisku ??? :crazyeye:[/quote] Tak :placz: Mało tego-on jest w schronisku od szczeniaka :placz: Nie zna innego życia :placz:
  21. Nowe wyróżnione allegro dla Azorka: TYCHY!!! Azorek cierpi z braku miłości!!! (520228876) - Aukcje internetowe Allegro Azorku obyś jak najszybciej znalazł dobry dom!!!
  22. Rozsyłam prośbę o pomoc do dogomaniaków z Białegostoku.
  23. Na dogo jest kilka osób z Białegostoku.Czy kontaktowałaś się z nimi? W grupie zawsze są większe możliwości.W jedności siła.
×
×
  • Create New...