-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
HURRRA!!!Sunie przygarnęła wspaniała rodzina:):):)
magda222 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwcza']Ja też myślę że trzeba się wziąść za ogłaszanie.. Ja z okna widzę pętlę słoneczną, więc mogłabym porozwieszać gdzieś w okolicy, jak na razie pytam znajomych czy nie kojarzą psa..[/quote] Wielkie dzięki za każdą pomoc! -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
magda222 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
On jest śliczny i młody.Szybko znajdzie dom. Dołączam się do pytania o ogłoszenia.Ma jakieś? -
Dziewczyny pomocy!!! Dziś na allegro moja kuzynka wypatrzyła ogłoszenie o zagubionym psiaku i wysłała mi linka: [url=http://www.allegro.pl/item520018655_piesek_zagubiony_w_sylwestra_szuka_domu_tychy.html]PIESEK ZAGUBIONY W SYLWESTRA SZUKA DOMU ! -TYCHY (520018655) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Piszę już do pana maila.Zapytam gdzie psiaka znalazł i gdzie on teraz jest.
-
HURRRA!!!Sunie przygarnęła wspaniała rodzina:):):)
magda222 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Nie ma co przeciągać...trzeba zabrać sie za ogłoszenia i szukanie domu... [B]czy to nie marznie na dworze[/B]?[/quote] Gdyby coś złego działo się suni wiedziałabym o tym. Ostatnie wieści są takie,że sytuacja jest bez zmian,czyli sunia na portierni... Dzisiaj zadzwonię do cioci i wypytam co z małą. -
sznaucer olbrzym, nie mam gdzie go dac!! Bobik w DOMKU!!!!!!!
magda222 replied to mosii's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Mosii dostałam teraz maila z prośbą o sprawdzenie czy Bob ma tatuaż w uchu i jak ma to czy reaguje na imię Domel.[/quote] I co?Sprawdzałaś? -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
magda222 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Z domem w którym jest Oskar kontakt ma asiaf1. Bywa na dogo.Może się wypowie. -
HURRRA!!!Sunie przygarnęła wspaniała rodzina:):):)
magda222 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwcza']czy znalazł się już właściciel ?[/quote] Niestety...Sunia dalej na portierni.Mam nadzieję,że po okresie świąteczno-noworocznym nie dostanie nakazu eksmisji i nie trafi do schronu :-( -
Starszy pobity mix COCER SPANIEL KATOWANY NA ULICY!!!MA DOM
magda222 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Co u spanielka?[/quote] Cisza..... -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Allegro psiaka odwiedza mnóstwo osób. Tylko jakoś chętnych na adopcję nie ma :-( -
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
magda222 replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
Co u Kubusia? -
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
magda222 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Czekamy na fotki szczęściarza :loveu: -
[quote name='Dorothy'] A Dola miewa sie cudownie, bryka jak zrebie, hasa, skacze, w zyciu wlasciciel nie poznalby chyba swojego konia. Nogi juz duzo lepiej, na stawy dostaje lekarstwo, kopyta dobrze goja sie w sniegu ktory dziala jak zimny kompres. Dzis osiodlalam go i moja corka wsiadla pochodzic sobie spacerkiem po łące obok stajni... niestety gdzies w oddali ktos odpalil petarde i Dolar dostal speedu jak rakieta, przegalopowal pol pastwiska jak pershing, a moje 9 letnie dziecko z wypiekami przyklejone do siodla jak stary ulan z rzwianym warkoczem nawet nie krzyknelo! Zatrzymala sie kolo stajni, oczy jej płonęły, ja nogi miekkie i juz urywam sobie leb w myslach za narazanie jej, a ona zeskakuje szczesliwa jak nigdy i wola mama ale bylo cudoooownie galopowaaalam !!!!!!! :mdleje: chyba jestem nadopiekuncza...:shake: Twoja krew...:evil_lol: Chyba się nie mylę? ;) Śledzę Twój wątek od długiego już czasu i niezmiennie zastanawiam się jak Ty sobie radzisz?Fizycznie,finansowo...i wogóle?Jestem pełna podziwu. Jakiej pomocy potrzebujesz?