-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przez tą czapkę ma brodę jak święty mikołaj :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]trochę za burtę wypadł :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='agaga21']ale się załatwiłaś z tym kolanem! a to był taki "niewinny" wypadek:shake:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]wypadki tego typu zazwyczaj są niewinne ;) *** Dzisiaj w pracy dowiedziałam się od pewnej kobieciny że jestem bezużyteczna :evil_lol: Idąc na przerwę przechodziłam przez dział ze słodyczami, zaczepiła mnie babka i pyta czy pracuję tutaj....powiedziałam że tak ale nie na tym dziale ale spytałam czy mogę w czymś pomóc. No to ona się mnie pyta czy są jakieś ciastka, których na półce nie było...były dwie paczki podobnych ale orzechowych a jej chodziło o czekoladowe. Mówię że jesli nie ma na półce to nie ma, na co ona że może u góry na regale w kartonach są...no to odpowiadam że nie wiem i żeby zapytała kogoś kto pracuje na tym dziale. Ona mi mówi żebym weszła na drabinę i sprawdziła...powiedziałam że nie mogę, na co ona żebym więc sprawdziła czy gdzieś z tyłu na półce nie ma chociaż jednej paczki...ich miejsce jest na najniższej półce czyli jakieś 5cm nad podłogą. Mówię że nie mogę kucać i chodzić po drabinie bo jestem po poważnej kontuzji kolana ;) I właśnie w tym momencie usłyszałam że jestem bezużyteczna. :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jak przyjaźnie obejmuje tego patyka do zdjęcia :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-D6t6NmDoJ6M/Ts67542sXpI/AAAAAAAADgI/eY4qjIQ_iR8/s640/_DSC9778.JPG[/url] to zdjęcie mi się bardzo podoba :cool3: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-RF8yUNJVsUI/Ts68F8RplvI/AAAAAAAADgg/eoplreMEnVI/s640/_DSC9795.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]kiedy ten Twój mały tak wyrósł? :crazyeye: mafia buldożerkowa :loveu::loveu::loveu: [url]http://img855.imageshack.us/img855/5181/31404964.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
jonQuilla replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']chce wygryźć Nergala albo wyć w duecie :lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]zauważ że Bolek ma nawet pomalowany pysk na biało :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja']:shock: Ja przy pierwszej kontuzji kolana i zapaleniu stawów dostałam parafinę , solux i diadynamik ( teraz parafiny się już raczej nie stosuje a szkoda bo dobra była w leczeniu )i to mi pomogło na całe 10 lat , potem znów katowali mnie prądem ale w sumie z kolanem teraz nie mam zadnych kłopotów póki co .[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]No to wygląda na to że cofamy się w rozwoju. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/lusmiech.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT]
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
jonQuilla replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']:roflt: albo chce swój vocal w tej muzie wykorzystać[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Behemoth wersja psia [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol: -
[quote name='Alicja']Tylko wirówka i ćwiczenia ?? szok .... wirówkę dałabyś radę w starej Frani zrobić ..... cholera , Polska to piękny kraj :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Od zdaje się 3 grudnia będę miała diadynamik (przez 3 pierwsze dni też jeszcze wirówkę i ćwiczenia) a potem jak skończę diadynamik to wejdzie terapuls. :roll: Wszystko takie rozwleczone w czasie...jakby nie mogli tego jakoś tak skumulować, wiadomo że to o wolne terminy chodzi ale mi się wcale nie śpieszyło.[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]taka ładna dziewczyna a takie głupie miny robi :evil_lol::evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/--i6XYiChoxQ/Ts5TjUC9onI/AAAAAAAADCA/8Yq4BPe9YHU/s512/IMG_0164.JPG[/url] :grin::grin::grin: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-nm4edVqZJCU/Ts5UeLn7O1I/AAAAAAAADDY/UN-rE_XvkfY/s640/IMG_0280.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ten mały rudzielec wygląda jak taka zabawka co chodzi, szczeka i robi fikołki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
jonQuilla replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Niewidzialna siła przygniotła Aresa do ziemi :evil_lol::evil_lol: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Jesien/DSC08140.jpg[/url] jak on już ładnie odrósł, taki puchaty się zrobił :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='chita']z Paszteta jaki miziak:loveu:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] On ma fazy różne, przez jakiś czas w ogóle nie chciał być dotykany a teraz znów głównie by się tulił [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='FredziaFredzia']jonQuilla, nie gniewaj się za reklamę, to na buldożka i samoyedkę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218298-KSI%C4%84%C5%BBKI-DLA-NASTOLATEK-I-GAZETY-MP-na-buldoga-Anatola-i-samoyedk%C4%99-do-30.11.11%21"][COLOR=blue][B]Książki dla nastolatek i gazety MP dla buldoga Anatola i samoyedki - zapraszam![/B][/COLOR][/URL][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] nie gniewam się[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='M&S']Witanko z rana:)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Witam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Tengusia']wszedzie dobrze ale na raczkach najlepiej :grins: [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06225.jpg[/URL][/QUOTE] :cool3: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]znów mam łapy w okolicach łokci w czerwonych plamkach od jego zbytniego wczuwania się wiskanie *** Spać! Zaraz spadnę z krzesła na podłogę i zasnę...poniekąd marzy mi się to. Poszłam spać o 1 a przed 7 kumpel zadzwonił żebym oglądała siatkę i zdawała mu relacje :shake: Wczoraj byłam pierwszy raz na tej rehabilitacji :cool3: Taka trochę dupa jasiu. Na 13 miałam kąpiele wirowe przez 15 minut a potem pół godziny ćwiczyłam na sali i koniec... tadaaaam! Chyba wkurza najbardziej mnie to że muszę tam dojeżdżać i pakować w autobus 5,60 dziennie :roll: Na kąpielach wirowych chciano mnie ugotować...kobiecina kazała mi wejść do tej michy a tam gorąca woda, wyskoczyłam jak porąbana z niej :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
jonQuilla replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Bolek pewnie uważa że słuchasz w aucie beznadziejnej muzyki! :)[/B][/COLOR][/FONT] -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Wszystko już będzie tylko lepiej :)[/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Nie mam tez obowiazku przesylac ci deyzi badan bo to moj pies [/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Najbardziej chyba to zdanie mnie powaliło... skoro tak podkreśla że to jego pies to nie powinien też chcieć żeby ktokolwiek inny pokrywał koszta związane z leczeniem. Paranoik! [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jaka ona jest drobna przy Lotosku :p widać że panienka a ja z nudów i ciekawości postanowiłam poszukać na yt filmiku o trymowaniu i muszę przyznać że zauroczył mnie akcent ów pani narrator :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 03:43 :loveu: ... są to duolne czenści błoków, brzuuszek, lłapki, puupa i łogonek ... [/B][/COLOR][/FONT][video=youtube;yqX1qhjBvQY]http://www.youtube.com/watch?v=yqX1qhjBvQY&feature=related[/video]
- 21590 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale one wszystkie się kurczą po skubanku :evil_lol::evil_lol: urokliwa sunia tak w ogóle :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 21590 replies
-
[quote name='sabinka40']Łańcuch też nie długi, jakieś 1,50 m:shake: Mam nadzieje że facet coś zrozumiał:shake:, powiedziałam że wpadnę w sobotę i sprawdzę:razz:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]aha no to faktycznie łańcuch też pozostawia wiele do życzenia, myślałam że dłuższy [/B][/COLOR][/FONT]:roll:
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Hej :loveu: Dzisiaj nie wytrzymałam i nawrzeszczałam na tego chłopca z tym psem. Znów wyszłam przed chwilą z Salsą a ten gówniarz miał tego psa na smyczy ale nie mógł go utrzymać, suka go tak pociągnęła że i tak doskoczyła do Rudej a Ruda do niej. Wrzasnęłam żeby trzymał tego kundla a on mi na to że nie ma sił, to mu powiedziałam że jeśli nie ma siły utrzymać swojego psa to nie powinien z nim wychodzić i żeby wypieprzał na swoje podwórko. Mieszka bowiem kilka kamienic dalej... 'nasze' podwórka są przedzielone ogrodem dość sporym ale są dziury w płotach żeby można było szybciej przechodzić. [/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]A myślisz że faktycznie suka choruje na to co mówi czy to jego wymysł?[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]co Ty chcesz, buda jak ta lala na zimę :shake: o tyle dobrze że łańcuch jest dość długi...no ale zawsze jest to łańcuch:roll:[/B][/COLOR][/FONT]