Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. Witam :multi::multi: [quote name='Pysia']Witajcie :) A ja mam pytanie ;) Czy samca szczurków nie gryzą się między sobą? Czy mieszkają razem czy osobno? Czy samce mieszkają z samicami? Czy samice razem? :diabloti:[/quote] Jeśli samce (samic też się to tyczy) połączy się odpowiednio to pokochają się i będą żyć w zgodzie. Rzadko kiedy zdarzają się szczury, które nie tolerują innych szczurów i się z nimi gryzą. Samic i samców nie powinno się trzymać razem...bo nieodpowiedzialnie szczurów nie powinno się rozmnażać. Za dużo jest tych potrzebujących i bez tego :)
  2. Czeeeeść :multi::multi: Co tam dzisiaj słychać u szatańskiej gromadki?? :diabloti::diabloti:
  3. no to hop...oby jak najwięcej takich pięćdziesiątek :popcorn::beerchug::knajpa::drink1::chlup: :drinking:
  4. jaki wymiętolony frisbee :evil_lol::evil_lol:
  5. ale Ci się Lalka zaśliniaczyła :) kup jej jakiś śliniak :)
  6. jakie BOSKIE zdjęcia :loveu::loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/74/9c12319361168082.jpg[/url] :diabloti: piękne :)
  7. [quote name='dealer']bylam widzialam...mozez jeszcze cos dorzucic bo nudyyyyyy:cool1: :diabloti:[/quote] mogę ale tylko jedno ;) hmm...napis na pleckach pasuje do niej :cool3: widać chyba że gdzieś w głębi serca marzyłam o Yorku albo Chiuau'ku :roflt::roflt: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/1563/zmianarozmiarudsc01024dme3.jpg[/IMG]
  8. ale pupa ze mnie...dopiero teraz zauważyłam jaką ona ma śliczną obróżkę :loveu: agresywna domina? :evil_lol::diabloti:
  9. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]No taa wczówa się w role:evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] niezła z niej aktoreczka :cool3::cool3::evil_lol:
  10. [quote name='dealer']nooo nudyyyyyy jak szlag.....:cool1:[/quote] jak nudy to wpadać do mnie ;) nowe zdjęcia :evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Gonitwa']Pociesz mnie! Ja mam jutro lekcje![/quote] ja Cię pocieszę :) ja jeszcze nie mam :evil_lol: I - klasy mają rozpoczęcie, reszta się byczy jeszcze :multi::multi:
  12. [quote name='emdziolek'] [B][COLOR=DarkOrange]Hehehe no niestety jak sie ma taką panią:diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=DarkOrange][/COLOR][/B][/quote] a jaka skupiona jest na tym zdjęciu :roflt::roflt:
  13. [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1058/10ax0.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1292/11uy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9397/12po3.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1869/13wv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/994/14cx4.jpg[/IMG] i może jeszcze krótki filmik ---> [url]http://pl.youtube.com/watch?v=wJ6RWKZlQcw[/url]
  14. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1238/11396971xq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/442/51774497si4.jpg[/IMG] jaka zasapana ;) [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8162/10751505cn4.jpg[/IMG] zaczyna mi się wydawać że ona ma coś z Chińczyka :shiny: [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6898/86129865ia4.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8971/67692083oh2.jpg[/IMG]
  15. Mam :Cool!::bigcool: obiecane zdjęcia z dzisiejszego spacerku :laugh2_2:[SIZE=1] (troszkę porozmazywane bo mój aparacik nie ma stabilizacji) :oops:[/SIZE] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6812/83344462ts8.jpg[/IMG] wyginam śmiało ciało :evil_lol: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3317/68952879zf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5138/55932909vz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6694/52745682pb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9270/58279102ni3.jpg[/IMG]
  16. [URL]http://images21.fotosik.pl/397/1c47a947e5909d97.jpg[/URL] <--- jakie zębiska :) [URL]http://images24.fotosik.pl/73/c50fa773fb29a7de.jpg[/URL] <-- który psiak zwyciężył w tej walce? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Ile zdjęć !!!!!:loveu::loveu: [url]http://img413.imageshack.us/img413/1715/clipboard09af4.jpg[/url] <-- nawet w tak intymnej sytuacji nie ma odrobiny spokoju :diabloti: :evil_lol:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:Witanko poranne :p[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Witam :) :multi: Kurde...zaczęło się grzmocić a ja chciałam iść porobić Salsie zdjęcia i wrzucić :angryy::angryy: mam nadzieje że jak będzie burza to szybko sobie pójdzie :) [quote name='groszek83']A no to dobre oko miałam:razz: Mój brat też miał dwie szczurzyce-Helcie i Ewcie i taki mi lekki sentyment został za to moja mam przekonała sie wtedy że ten ich łysy ogonek to w sumie nic strasznego;)[/quote] bo kto raz ma do czynienia ze szczurem...zako****e (no dajcie spokój:roflt: takie ładne słowo a mi tutaj cenzurę wpychają) się w nich :) U mnie w domu też podziałało...moja mama je lubi i chwali się wszystkim dookoła że ma szczurki w domu i jakie to one nie są mądre :cool3::cool3:
  19. zgadzam się --> to zdjęcie jest wspaniałe [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/s0009.jpg[/url] :loveu::loveu:
  20. Cześć :) [quote name='Vectra']Ja wytrzymałam dwa tygodnie :cool3: ale wszyscy się ucieszyli że znowu pale :crazyeye: ciekawe czemu :roll:[/quote] hmm...nie mogło być aż tak źle :evil_lol::evil_lol: hihi
  21. Witam :) aaa :loveu::loveu::loveu::loveu: wiesz jak człowiekowi zrobić przyjemność :) śliczności :loveu::loveu::loveu: ile ja bym dała żeby Salsa reagowała na szczury chociaż w połowie tak dobrze jak Axa :) --> [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/s0014.jpg[/URL] :loveu::loveu:
  22. Hej Hej :D
×
×
  • Create New...