Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Vectra']jak kładź się :crazyeye: a kąpiel , a Frania umyć a się naszykować , a ubranie uprasować :diabloti: to co samo się nie zrobi :shake: a gosposia uciekła :evil_lol:[/quote] szukam pracy na weekendy :eviltong: mogę Ci prasować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='evaxon']:lol: a nie wolisz w chinczyka?:evil_lol:[/quote] hmmm....a ja właśnie w necie gram w chińczyka i przegrywam :diabloti: :evil_lol:
  3. [quote name='paula_z']Witanko :multi: A kiedy będą jakieś foteczki? :razz:[/quote] wkrótce...może jutro jakieś dodam :)
  4. [quote name='evaxon'][URL]http://img103.imageshack.us/img103/5372/85884534bm8.jpg[/URL] buahahaha a mowia ze to ja Tigrze załuje miejsca:evil_lol: witaneczko:multi::multi::multi::multi:[/quote] Witam Cię w Naszym kąciku :multi::multi: ja jej nie żałuje miejsca...ona może wszędzie leżeć gdzie chce, mam mięTkie serce :evil_lol::evil_lol: to ona sobie skąpi ;) skromna dziewucha :evil_lol: [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]A teraz ja jestem u ciebie kochaniutka:loveu: NARESZCIE:multi: ugh musze sobie jakos czas rozłożyc zebym mogła dziennie chociaż godzine na kompie posiedzieć:roll: Kc i idziemy spać:loveu: BUUuuuziol:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :iloveyou: :Rose: :iloveyou:[/COLOR][/B][/quote] gdybym mogła oddać chwilę swojego czasu to chętnie bym to zrobiła :eviltong: Dobranocka :loveu::loveu:
  5. Dobranoc :) [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]FOBIA!!:peace: :ylsuper: AVE SATAN!:ylsuper: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ja siem boje TARANTULI! tych takich włochatych bleeee. tych domowych siem nie boje ale jak myśle ze takie włochate cuś wisi mi nad głową to ciarki mnie przechodzą bleee[/COLOR][/B]:eek2::shocked!:[/quote] ja tam wszystkich się pająków brzydzę :) i nich tylko jakiś po mnie łazi to jest ze mną kiepsko :shocked!:
  6. [quote name='emdziolek'] [B][COLOR=DarkOrange]Nie bojaj sie koni, kuniki som mmmmm:cool3: Nie tylko chodziła ale pływała ale jak zwykle ROZŁADOWAŁA MI SIE BATERIA W APARACIE! :placz:a pływała za łabundziami:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] szkoda że baterie padły...ja muszę któregoś dnia Salsę zabrać gdzieś żeby sobie popływała :) może to ją zmęczy :evil_lol: a konie? hmm...to silniejsze ode mnie, chyba jakaś fobia :evil_lol::evil_lol: bo jak mam dotknąć konika to miękną mi nogi, serce zaczyna szybciej bić i mam ochotę uciekać :shake: buu...a tak bardzo bym chciała mieć z końmi do czynienia :) [B][COLOR=DarkOrange] [/COLOR][/B]
  7. [quote name='paula_z'] Cześć :lol: U nas raczej mały ruch ;) [/quote] to musi się zmienić ;) :evil_lol:
  8. Cześć :multi::multi: to przychodzę także do Ciebie :) i stwierdzam że Tigra jest urocza :loveu::loveu: mam słabość do bokserków :loveu: Rosołek też jest świetny :loveu: miałam kiedyś białą nimfę, która uwielbiała być kompana a następnie suszona suszarką :) rozkładała skrzydełka i przekręcała żeby ją suszyć :evil_lol: Śnieżka się nazywała :) [url]http://images30.fotosik.pl/5/839eb47f6cffac00.jpg[/url] :loveu::loveu:
  9. [quote name='Anetka83']dziekujemy i cały czas ją ściskamy tarmosimy i miziamy... czasmi wydaje nam sie że Maleństwo ma już tego dosy... ale jej się to nie nudzi... odwraca się brzuszkiem do góry i domaga się głaskania:)[/quote] hmm...przynajmniej jest grzeczna w trakcie mizianek...bo Salsa się ich domaga po przez wchodzenie na kolana i popychanie nosem, ale jak już się ją dotknie z czułością to jej się głupawka włącza :) :evil_lol:
  10. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]nie wiem co lepsze... niszczenie ciuchów... czy demolka przedokoju... w moim przypadku... chyba niszczenie ciuchów (bo przez to nie przechodzę)... chociaż... no nie wiem :roll: [/COLOR][/B][/quote] też chyba wolałabym żeby niszczyła ciuchy niż meble, ściany, podłogi itd...gdyby zniszczyła moje spodnie czy coś to machnęłabym ręką i schowała do szafy na szmaty dla szczurów...ale musiała wybrać rzecz siostry :shake: ehhh
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:oops:ja wiem ....Salsa chciała iść na eselisko ....zatańczyć salsę ;) witanko piękne :p [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Pięknie odwituję się :) :eviltong: w takiej kiecy ciężko byłoby salsę tańczyć :evil_lol: ale młoda jest więc może jeszcze tego nie wie :)
  12. [quote name='agnes1'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhahaha... witaj w klubie :multi::multi: prywatni ochroniarze w sklepach :loveu::loveu: znam to... nie opuszczają mnie na krok... taka perwercha... ja ide a on za mną, ja coś oglądam a on sie czai zza regału :loveu::loveu::loveu: i udaje że go nie widać :cool1: boszzzzzzzzzzzzzz... gdzie my żyjemy... temat kolczyków i tatuaży już niejednokrotnie przerabiałam... te komentarze... ale nic nie przebije babci co widząc mnie i moje dziary stanęła przedemną i sie przeżegnała :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] kiedyś w rossmanie stałam z siostrą w kolejce i ona mi coś dała żebym odniosła bo się rozmyśliła...a ochroniarz na palcach stanął żeby z nad regałów mógł kontrolować czy odkładam :loveu: moja siostra go delikatnie mówiąc okrzyczała ja kilka razy stałam sobie na przystanku czy gdzieś to babcie mnie się wypytywały czy moja mama wie że mam tyle kolczyków :evil_lol::evil_lol: a niektóre były bezczelne i mówiły coś w stylu - dziecko a co Twoja matka na to...ale to było jak byłam młodsza, teraz nie byłabym miła w takiej sytuacji :diabloti::diabloti:
  13. [quote name='agnes1'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] chyba mnie ślag jasny trafi jak jeszcze raz mi ktoś powie że TO NIE TE CZASY....PRZESADZASZ- DZIŚ JUŻ NIKT NIE ZWRACA UWAGI NA WYGLĄD :angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ehe, mi też...uwielbiam jak za mną spacerują ochroniarze po sklepach, albo w sklepach z biżuterią nagle ekspedientka przypomina sobie że musi pierścionki poukładać z drugiej strony półeczki na której leżą rzeczy, które mnie interesują :angryy: no i o włosy się czepiają...do kiedy byłam blondynką z balejażem to nikt nie zwracał uwagi na to że mam kolczyki, a obecne włosy sprawiają że ludzie od razu dostrzegają kolczyki i np. panie rozmawiające na przystanku stwierdziły po cichu "ta miała trudne dzieciństwo" :angryy::angryy: miały pecha że mam dobry słuch
  14. [quote name='evaxon']a u mnie 799:eviltong: [CENTER]:cunao: :drinking::cunao::drinking: :cunao: :drink1::drink1::drink1: :beerchug: [/CENTER] [/quote] u mnie też...czemu?? :) no ale skoro wszyscy piją to nie będę gorsza :drink1::knajpa::beerchug::popcorn::chlup::laola:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PIENKNE DOBERMANY :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://img252.imageshack.us/img252/7254/sl272502cp2.jpg[/URL][/quote] dogi niemieckie :evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]metalik :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dokładnie tak...zabrakło w moim słowniku tego słowa :evil_lol::evil_lol:
  17. ejjj...mi tam się kolor podoba, taki srebrzysty niebieski :)
  18. mmm...koniki :loveu::loveu::loveu: mimo że chyba jestem przewrażliwiona i koni się boję dotykać to uwielbiam na nie patrzeć, zjawiskowe zwierzęta :loveu::loveu::loveu: --> [url]http://img505.imageshack.us/img505/598/clipboard04tx1.jpg[/url] no i ktoś tutaj sobie podwozie chłodzi [url]http://img212.imageshack.us/img212/1922/clipboard016cm9.jpg[/url] i do tego jaki uśmiech szeroki ma :loveu::loveu: super zdjęcia :loveu: i również pogody zazdroszczę, chociaż u nas też dzisiaj ciepławo...ale na krótki rękawek nie bardzo :)
  19. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]no chciała się wystroić modnie, to se pożyczyła :roll: :diabloti: siostra pewnie się wściekła, coooo? :roll: [/COLOR][/B][/quote] może i chciała być ładna :) :evil_lol: no wściekła się...w sumie nie dziwie się jej, ale do tego ona jest troszkę narwana jeśli o jej rzeczy chodzi :evil_lol: już jej złość troszkę przeszła bo przed chwilą dzwoniła i pytała gorset wysechł...bo oczywiście cały w ślinie :shake: i w głosie nie wyczułam już "jak cię dorwę to uduszę" także mogę odetchnąć ;)
  20. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może Salsa chciała sie wbić w sukienke i gorsecik... i sie nie mieściła... i sie zeźliła... i pogryzła :roll::roll: uffffffffffffffffff dotarłam :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć :) może właśnie było tak jak mówisz :evil_lol:
  21. :multi::multi::multi: [B][COLOR=YellowGreen]WITAM TUTAJ U NAS[/COLOR][/B] :multi::multi::multi: [quote name='paula_z']Haha :D Świetna jest :loveu: Jak się umościła na tej pufce :D [URL]http://img103.imageshack.us/img103/5372/85884534bm8.jpg[/URL] Witanko :multi: P.S. Fotki można większe 640/640 :razz:[/quote] baaa....zdolne psisko się wszędzie zmieści ;) :evil_lol: a co do zdjęć to wiem :) jakoś tak nie wiem dlaczego zmniejszam je to 500 na coś tam :) ale jeśli tak to będę wrzucać większe :) [quote name='Anetka83'][URL]http://img103.imageshack.us/img103/5372/85884534bm8.jpg[/URL] >>> niemożliwa;)[/quote] widać niemożliwe staje się możliwe w tym przypadku :evil_lol: *** Dzisiaj Salsa dała popis umiejętności...przez co mi się oberwało. Wracam sobie kolejką ze szkoły i siostra dzwoni z pretensjami że mój pies jej cały gorset od sukienki zeżarł, a ona chciała w tej sukience iść na wesele do koleżanki :angryy: :mad: Wróciłam do domu już w złym humorze i pierwsze co to poszukałam sukienki...okazało się że siostra trochę przesadziła bo gorset na szczęście ma tylko przegryziony w dwóch miejscach plastikowy "drut" więc da się wymienić i od środka wygryzła materiał więc z zewnątrz jest ok, tylko w szew w dwóch miejscach poszedł. Siostra była w salonie sukien ślubnych i babka powiedziała że powinno dać się naprawić ale musi zobaczyć jeszcze to...kamień mi spadł z serca, mam nadzieję że wszystko naprawi. Jeszcze bolerko od tej sukienki pozahaczała pazurami...ale to tam mało istotne...może po praniu i wyprasowaniu się troszkę zejdzie a jak nie to można zastąpić jakimś szalem czy czymś. Najgorsze to że siostra z moją ciotką siedziały w kuchni i kawkowały kiedy Salsa rozprawiała się z tym gorsetem. Sukienka była złożona i zapakowana w malutką siateczkę i leżał ten pakuneczek na komodzie...a ona i tak musiała to dorwać...AAAaaa !!! :angryy::angryy::angryy::angryy: mogła pogryźć wszystko inne właściwie, a musiała coś co jest nie moje i dość istotne
  22. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]No ja se myśle:mad: Narazie cie nie uderze:evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] haha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki łaskawco :diabloti::diabloti::evil_lol:
  23. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] aale.. czy ja wiem, czy instynkt macierzyński :cool3: ja bym powiedziała, że może zbliżająca się chęć demolki... :hmmmm: :evil_lol:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple] [/COLOR][/B][/quote] taaa....nie chwal dnia przed zachodem słońca czy jakoś tak :roll: wracając ze szkoły moja siostra zadzwoniła i mnie opieprzyła za to że Salsa zżarła jej gorset od sukienki, którą zamierzała ubrać w przyszłą sobotę na ślub koleżanki :angryy::angryy::angryy:
  24. witam po powrocie :multi: na reszcie ten wymarzony piąteczek :multi::multi::multi:
  25. cześć :multi::multi: ależ puściutko i skromniutko :) :cool3:;)
×
×
  • Create New...