-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='evaxon']albo sie ukuła o cos:razz: moze to w pachwinie to podraznienie ... Tigra czasami od tarzania sie po trawie ma takie czerwone nieladne[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mam nadzieje że będzie to jakieś zwykłe podrażnienie bo też się ostatnio sporo tarzała...zobaczymy, ona ogólnie jakaś dziwna jest :) ciągle gdzieś się wpieprza, cała się podrapie, jakieś strupki ma i w ogóle pies kaleka :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]No idź z Salsunią ..bo w sumie różne rzeczy mogą się przyplątać ... ja przerabialam z Harleyem a potem Ozzym mnóstwo skórnych doleglowosci ...więc lepiej dmuchać na zimne;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też jestem tego zdania...lepiej żeby okazało się że to nic poważnego niż później mieć pretensje do siebie że wcześniej się nie zareagowało :)[/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zara ci udowodnie... że był kiedyś siusimajtkiem... szukam ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no okiej jak znajdziesz i udowodnisz to uwierzę :loveu::loveu: a to na zdjęciu zielone ;) to mały Oranżadek? ;) :loveu::loveu: [URL]http://images11.fotosik.pl/60/cb012bbaf6306675.jpg[/URL] <-- świetny sposób na chodzik dla dziecka...dwa psy i dziecko pośrodku podpierające się o pieski :loveu::loveu::loveu: a ten drugi śliczny piesek to czyj? :) :loveu: [URL]http://th.interia.pl/10,ga8acee471107524/i386652.jpg[/URL] :grin::grin::grin: jak Kolecek tam się położył to było jeszcze ciut miejsca? :) [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Moja siostra mi ostatnio opowiadała że jej koleżanka kiedyś dostała psa (mieszanka rottweiler'a), który kiedyś stróżował na granicy więc wyszkolony i w ogóle. Później miał złamaną łapkę i coś nie chciała się ładnie goić długo więc musieli go oddać z tej straży granicznej a ta koleżanka miała znajomości i do niej piesek trafił :) W każdym bądź razie miała także małe dziecko, któremu robiła taką jakby zagrodę z poduszek...dziecko się tam bawiło, bawiło a później odsuwało poduszki i uciekało na czworaka gdzieś. Dziewczyna zawsze przychodziła i dziecko z powrotem wkładała do tego "kojca"...a pies tylko obserwował, a któregoś razu w końcu dziecko wyszło, pies schwycił je zębami za bluzkę i przeniósł do kojca a tam gdzie poduchy były odsunięte sam się powalił :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to tak co do dzieci i psów :) [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='evaxon']haha ja aqrat robilam foty a on z nienacka cap:placz: potem krzyk i machanie ręką :evil_lol: kiedys poprosze TZta zeby to sfilmował :grin: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ty wstrętna masochistko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Arial][COLOR=Blue]ANO BYŁ:grins: wieki temu [/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i tak Ci nie wierze...Klocek na pewno urodził się taki jak jest teraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='evaxon']no to trzymamy kciukasy :) a jak tam ta krostka pod oczkiem?powieksza sie?[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzięki za kciuki :) krostka drugiego dnia była malutka a teraz już w ogóle nie ma...miała taką samą na łapce i też już zanika więc nie wiem co to mogło być ale dobrze że sobie poszło :)[/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dajcie spokój :splat: Tyle prawdziwych przestępców chodzi na świecie a oni się zajmują takimi ludźmi, którzy mieli dobre intencje i nikomu krzywdy swoimi czynami nie wyrządzili :roll: Widać ludzie nie mogą mieć miękkiego serca i chęci niesienia pomocy drugiemu stworzeniu bo przecież to przestępstwo...ręce mi opadają. Na to wychodzi że połowę Polski powinni pozamykać bo w sumie co drugi człowiek miał do czynienia z taką sytuacją że przygarną do domu na leczenie ptaszka, wiewiórkę, jeża albo jakieś inne zwierze :roll: Ja kiedyś miałam jeża i gołębie :roll: może w każdej chwili ktoś wpaść mi do domu bo komuś się przypomni że miałam dzikie zwierze w domu. [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jak mój kiciuś się wgryza to ja wolę szybko łapy zabierać i nie czekać aż zdjęcie się zrobi :evil_lol::evil_lol: :multi::multi::multi: świetnie że zdjęcia Tigry są już w aparacie :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Klockowa dziękuje bardzo za takie śliczne fotki :multi::multi::multi::multi: ale w jedno nie uwierzę ---> [URL]http://images11.fotosik.pl/10/22da6db9028a9630.jpg[/URL] Klocek na pewno nigdy nie był taki mały :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://images2.fotosik.pl/300/9f0a67c10bb97ae9.jpg[/URL] z Bartka to prawdziwy pogromca :loveu::loveu: i to ma być ten pies morderca? Po tych zdjęciach stwierdziłam jedynie tyle że z Klocka to prawdziwa wspaniała psia niania :loveu::loveu::loveu: [url]http://images12.fotosik.pl/1/5810cff700c25575.jpg[/url] krejzolka mina ;) [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]TO ONE córciu .....jakby co to zawsze one ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]One są nie dobre ;) ONE uwarzjta se ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Wcoraj? wcoraj tom sie nudziła paskudnie, dzień był paskudny ale wiecorkiem dostaliśmy pieska dla moje babci ale fotek nie wstawie bo są na aparacie a aparat zabrał mój brat:roll: Hej sis[FONT=Georgia]:multi:[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] siostra do brata ;) oddaj aparat siostrze i niech ona wrzuci nam zdjęcia babci piesia :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Wycmokana ty Salse tyz wycmokaj[FONT=Georgia]:) [/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Salsa też wycmokana i zadowolona :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='evaxon']cze kupole:multi::evil_lol::evil_lol:[/quote] [quote name='Rybka_39']Czesc dziewoje!:multi: Widze Salsa lubi broic:razz:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Dziewczyny :multi::multi::multi: Jutro z Salsą wybieram się po szkole do weterynarza :roll: Wczoraj już lizała coś tam w pachwinie ale myślałam że w sumie no cóż, może się myje...dzisiaj patrze a ona leży i cały czas coś tam grzebie więc odgięłam jej nogę a tam taka zaczerwieniona plama (jakieś 5cm długości i z 2cm szerokości)...wygląda jakby odparzenie czy coś takiego. Miałam i tak iść do weta bo na ogonie znów jej się zrobił taka ciemna[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] łysa plamka :roll: jak ją przywiozłam z wioski to coś takiego miała ale potem już zarosło sierścią i było ok...myślałam że może z braku witamin czy czegoś tam to było...ale teraz znów się pokazało więc wolę się dowiedzieć dokładnie co to jest. Jeszcze pod nosem zrobiło jej się takie czerwone jakby od oblizywania na mrozie :hmmmm: Niech jej zrobi przegląd ;) a ja ją sobie u niego zważę bo ciekawa strasznie jestem ile ona tam już ma tych kilogramów :evil_lol: Ostatnio jak ją ważyłam u weta to było 19 ;) a to dawno było, potem ważyłam ją w domu ale wiadomo jak to jest ważyć siebie na domowej wadze, potem z psem itd. [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Rudy ma piękne rude oczy :loveu::loveu::loveu: to to co Tygryski lubią najbardziej ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Witaj Żonkilko:multi: mam milion takich psiowo-dzieckowych fotek- chcesz?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]chcesz, chcesz :multi::multi::multi: Widzę że z Klocka taki sam owocowy potwór jak z Salsy ;) chociaż Salsa to wszystko zżera :eviltong: łącznie z ogorkami kiszonymi, konserowymi itd. [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć dziewczyno od dziewczyny :multi::multi::multi: ja też mam wolne :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:hmmmm: hmmm...ciekawe czemu? ;) :eviltong: szkoła ma czasami pewne plusy :) miziaki dla Tigromiły :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie za wygodnie mu na tej kanapce? ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi: przesyłam dla Was dziewczyny mega uściski i buziaki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/vas28.jpg[/url] widać że między kudłatymi młodzieńcami zakwitła pierwsza miłość...tak uroczo się przytulają ;) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Pręgusowych Dilerów ;) :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Klockowa :multi::multi::multi: widziałam kimającego Klocusia :loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/75/907133a659cc2f2b.jpg[/url] jak uroczo...pies morderca i dziecko :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :multi::multi::multi: nie nadrabiam dzisiaj bo tyle nagadałyście a ja jestem padnięta po dzisiejszym dniu :roll: ale cmokam Ozzulca w nochala i przesyłam ogromne uściski dla Was :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: w końcu dużo fotek Kory :loveu::loveu: ona ma świetną mordkę...takową przyciemnianą ;) uwielbiam to u psow :loveu::loveu: wyczochraj ją koniecznie :) [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: to zdjęcie jest troszkę wulgarne [url]http://img528.imageshack.us/img528/4286/img0114editedsw7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Paula_']Witanko :multi: Współczuwam qpalonów, u nas było to samo po kostkach :roll: Teraz w ogóle Maksiu nie dostaje smaczków, z powodu wątróbki :cool1: a Axa też nie wszystkie może. Pewnie Salsa też ma wrażliwy żołądek. [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Dzisiaj Salsa już ma się całkowicie dobrze co mnie niezmiernie cieszy :) [/B][/FONT][/COLOR]