Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Uehehe no to Salsa grzeczna jest!:evil_lol: Szkoda ze go nie pogryzła:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też żałuje :) może by przestali nas nawiedzać :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='zuzolandia']hiihiiiiih miala dziewczyna potargac tego darmozjada za kiece a coo ihihihihihihi taaaaaa nasza klasa to niezly ubaw hiihi choc z mojej podstawowki tylko kilka sztuk narazie hihihihi wycaluj salse ode mnie ihihihi[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ode mnie z podstawówki nikogo...ale to i tak całkiem niedawno było więc nie ma co oglądać :evil_lol: Salsa wycałowana :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']Cze młoda :multi: Zaczynasz pisać elaboraty, jak Zuzkowa :evil_lol: i to jeszcze jak po piwkach jestem :roll: Co to ja chciałam :hmmmm: A, gratulejszyn biologii :lol: Cieszkam, że Salsie nic poważnego nie dolega :multi: Dobrze, jak waży mało, to lepiej dla łapek, jeszcze się rozwija i zdąży na boczki rozrosnąć ;) Z wizyty księdza się uśmiałam :evil_lol: ale jakoś wcześnie u Was przychodzą po hajs, z tego co pamiętam, u nas dopiero po nowym roku, ale może coś się zmieniło, bo ostatnio wpuściliśmy księdza :hmmmm: jakieś 15 lat temu :evil_lol: Pogoń siostrę, niech oddaje aparat :mad: Pozdrówka :hand:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: a pisałam że czytać nie trzeba ;) tym bardziej jak po piwkach się jest :evil_lol::evil_lol: u Nas szybko zaczynają księża chodzić bo nasza parafia jest bardzo duża :) i albo moja ulica jest jedną z pierwszych, którą odwiedzają i mam tak wcześnie jak w tym roku albo jedną z ostatnich i wtedy mam po nowym roku :) Jak dla mnie kolęda mogłaby nie przychodzić...ale moja rodzina się upiera że wypada :shake: chyba niczego ich już się nie da nauczyć ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]świeżutkie jeszcze pachnące :loveu::loveu: mój SMOK :loveu::loveu::loveu: [/FONT][/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jaki cudny mały kotek był...a jaki cudny duży kotek z niego wyrósł :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zdążyłam edytować poprzedniego posta i dzwonek do domofonu że kolęda idzie :evil_lol::evil_lol: no to mama wpuściła ale myślała że on jeszcze będzie szedł do sąsiadów na dole a ministrant przybiegnie powiedzieć że zaraz będzie u nas....a tu z zaskoczenia dzwonek do drzwi :evil_lol::evil_lol: Ja słucham przy kompie muzyki, mama gotuje bigos, wujek też coś w kuchni produkuje, ciocia prasuje, dziadek leży w łóżku (wszyscy w podmokach ubrudzonych) a kuzyn w kurtce ubiera buty bo wychodził do sklepu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja szybko włożyłam czyste spodnie i bluzkę :evil_lol: Mama wepchnęła Salse do kuchni i zasunęła drzwi i modlimy się a tu nagle Salsa wybiega z kuchni...ciocia trzyma drzwi do pokoju zeby nie wbiegła....szczeka, skacze na klamke...ksiądz coś próbuje powiedzieć. Ministrant wychodzi a Salsa na niego zaczyna skakać...ja ją zamykam znów w kuchni ale po chwili sytuacja się powtarza więc biorę ją do siebie i przytrzymuje...na co wszyscy mówią że mam ją puścić...ja puszczam a ona na księdza zaczyna szczekać i łapami na kolana mu :evil_lol::evil_lol: to ją zabrałam do mnie do pokoju i zamknęłam na klucz :) Tak jak myslałam...ksiądz posiedział 5 minut, zarobił i wkurzył mi psa...do teraz biega po mieszkaniu i szczeka :evil_lol: [/B][SIZE=1]tego też czytać nie musita ;) :evil_lol:[/SIZE] [/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B];)czyli jesteś jedna wybrana :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]masz racje...dobre spostrzeżenie :multi::multi: :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  6. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Was cieplutko Klocuszki :loveu: :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]a cześć[IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou18.gif[/IMG]................ i co tam u ciebie? [/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bardzo dobrze...w końcu zaczął się weekend :multi::multi: dzisiaj śmigam z koleżanką na piwko do pubu a w sobotę na potupajkę :) :loveu: jak Wy dzisiaj tutaj pogadałyście :) gaduły Wy Wy ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Kiciuś jest piękny :loveu::loveu::loveu: [url]http://images29.fotosik.pl/125/33bc0fe578634941.jpg[/url] :loveu::loveu: a jak mu oczy się świecą :) tylko ja mam szarego kota? cała reszta ludności ma rude moje ulubione? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: no i widzę że kolejny piękny boksio do odwiedzania :loveu::loveu: [url]http://img265.imageshack.us/img265/1728/tnobraz017xl6.jpg[/url] wygodny piesek na wygodnej skórzanej kanapie :evil_lol::evil_lol: [url]http://img252.imageshack.us/img252/2442/tnobraz002rx6.jpg[/url] :roflt::roflt: Widziałam także zdjęcia malutkiej ślicznej dziewczynki zaraz po urodzeniu :loveu::loveu::loveu: [url]http://img256.imageshack.us/img256/1883/tnobraz024eh5.jpg[/url] nie ma to jak miłość :loveu: Pozdrawiam serdecznie :) [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [quote name='agbar'] jak oni nie pomoga bede odprawiac egzorcyzmy:diabloti: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jak będziesz potrzebowała pomocy to śmiało do mnie wal ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  11. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]raczej się mylisz.................moja Luśka od małego była trzaskana po pysku przez moja Miećkę i nic.......pies cały czas pchał kota nochlem.............. a teraz to już naprwde nienawidzi kotów...............wiem co mówię:placz: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Luśka jest w takim razie niereformowalna :) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple']Dają tu kawy? Albo foty?:razz:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Kawe możesz dostać [IMG]http://www.makezine.com/blog/064_cofe_40540.jpg[/IMG] a ze zdjęciami gorzej bo siostra zabrała mój aparat do siebie i nie chce mi go przynieść :roll: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='agbar']dzien dober:hand:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :) :multi::multi: *** Dzisiaj mam kolędę...jestem ciekawa jak Salsa zareaguje na księdza a ksiądz na Salsę ale obawiam się że będziemy musieli zamknąć ją w kuchni...tyle że wtedy rozniesie nam całą kuchnie :roll: Kto wymyślił taką głupotę jak kolęda...chyba jest tylko po to żeby pozawracać dupe ludziom, zabrać od nich kase i wkurzyć ich psy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wczoraj zmieniałam pościel i wyrzucałam poduszkę bo wata w środku się zbiła w takie kulki i rzuciłam ją na glebe i Salsa sobie na niej usiadła więc stwierdziłam że rzucę tą poduchę koło kompa i może Salsa zamiast na pufe to będzie pchać się z pupą na poduchę...szybko zaskoczyła bo już teraz elegancko śpi na swojej osobistej poduszeczce :loveu::loveu: :) Dzisiaj jak byłam w szkole to zmiętoliła mi grzebień do włosów...nie jakaś tragedia bo to tylko grzebień ale dostała opiernicz. Macie profile na Naszej Klasie? :evil_lol::evil_lol: Jak ja umieram ze znajomych którzy są tam zalogowani...z moich klas nikogo nie ma ale np. mojego szwagra klasa z podstawówki daje takie zdjęcia i takie komentarze pod nimi że z siostrą (jego żoną) umieramy ze śmiechu :) Na forum piszą tylko a pamiętacie to ..., a to ... :) i wszyscy coś dopisują...przy okazji wydaje się kto się w kim w podstawówce kochał i kto z kim kręcił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ogólnie bardzo fajny serwer :) [/B][SIZE=1]troche się rozpisałam...ale nie musicie czytać ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE] [/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Będą coś czuję że EFF się z nami droczy ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Melduję się porannie ...:multi: na nóżkach od 6.30 ....kompecek jeszcze spał :razz::razz: Za oknem zimno ...ale na szczęście ustało paskudne zimne wietrzysko:mad: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :) :multi: ja także się melduję z samego rana :multi::multi::multi: wstałam o 6:10 :roll: a tak mi się nie chciało że już miałam nie iść na pierwszą lekcję więc sobie przysypiałam już ładnie a tu nagle pies spadł z łóżka i się obudziłam...stwierdziłam więc że skoro pies mnie budzi to już wstanę :evil_lol: nie znoszę wstawać jak na dworze jest ciemno....jeszcze bardziej się nic nie chce :eviltong: Miłego dnia :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]o jeju jeju jeju :cool3: no nikt mnie tu nie czyta :eviltong: wczoraj pisałam przecie;) Zuzka 16-go skończy 9 m-cy:) i waży przy tym 32 kilo albo i więcej:)[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:crazyeye: jakie porównanie...Salsucha ma około roku a waży 21 kg :) Zuzka to bestYja ;) :loveu::loveu::loveu: Cześć Wam dziewczyneczki :) :multi::multi: Miziaki dla Zuzolki :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]szybko wracaj do pełni sił siosrzyczko :multi: musimy w końcu zawojować bloki na osiedlu :loveu: trzymaj się cieplutko :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Witanko siostruniu, przyszłam sie pożegnać jutro zapuszkują ,mnie w szpitalu. Kocham sie sis, wymiziaj Salse i miziaj ją ode mnie codziennie:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam siostrzyczkę :) Oby szybko mi Ciebie wypuścili z tego szpitala bo będę tęsc ;) :loveu: buźka :) :loveu: Salsucha będzie miziana każdego dnia od Ciebie :) [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:wow to super że to nie zadne choróbsko tylko kocia zdrapka;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też mi ulżyło :) kot często drapie Salse bo ona durna ale przeważnie dostaje po tyłku i nic nie widać...a tu mu się udało w takie miejsce ją drapnąć :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:dlaczemu nie bedzie fotek :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_4_40.gif[/IMG] [/RIGHT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie bijta i nie krzyczta na mje ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='evaxon']dobrze... okej.. nie ma sprawy.... fot nie bedzie :obrazic: :evil_lol:sie szeroko usmiecha:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]o nieee....ale mi wstyd :oops::oops: teraz wszyscy będą na mnie krzyczeć że przyczyniłam się do braku Tigry :splat: [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='agbar']Cos wam opowiem..... wczoraj Bartek w sklepie zauwazyl pana w kurtce reklamujacej szkole dla psow,zapytal czy pomoga nam opanowac naszego Dealera. Pan zaprosil nas na dzis zeby zobaczyc diabla ktory siedzi w naszym koondlu:)No to pojechalismy... Okazalo sie trafilismy do klubu owczarka niemieckiego:)Najpierw pan dlugo z nami rozmawial co mi sie bardzo podobalo,wypytal dokladnie co Dilski potrafi, jak sie zachowuje w konkretnych sytuacjach.Podobalo mi sie bardzo jego stwierdzenie ze pies w jego wieku juz sobie w glowie sporo poukladal i nie bedzie latwo ale wszystko jest mozliwe musimy tylko byc konsekwentni i jeszcze raz konsekwetni....nie skreslil naszego bydlatka od razu:) w koncu wyprowadzilismy bestie na ring:diabloti:panowie chcieli zobaczyc co bestia umie i jak zareaguje na innego psa. Na placu akurat cwiczyl policyjny owczarek...cuuudny:loveu:Dili oczywiscie pokazal klase:evil_lol:czyli zaczal sie miotac, rzucac i klapac zebami na lewo i prawo:evil_lol:....po chwili przyszla sunia ON i powtorka z rozrywki...:roll:na placu bylo kilku szkoleniowcow nikt nie patrzal na nas krzywo, kazdy usmiechniety tak wiec czulam sie calkiem spokojna:) na polecenie panow zaczelam lazic z Dilskim tam a nazad,pomiedzy ONkami, pare razy Dili probowal je pozrec ale nawet dosc szybko sie uspokajal ..ufff...bylismy na placu jakies 20 minut i padla diagnoza:cool1:..mianowicie nie jest tak zle, oczywiscie wzieli pod uwage to ze Dilski byl zestresowany, niepewny i na pewno w innych sytuacjach gdy czuje sie panem zachowuje sie gorzej ale powiedzieli ze damy rade.Musimy chodzic minimum 3 miesiace na zajecia po dwa razy w tygodniu i co najlepsze ..zajecia sa bezplatne:):jestem nieco dumna bo Dealer sporo umie i pokazal tam to, ladnie chodzil przy nodze, siadal, warowal i gapil sie we mnie:loveu:. oczywiscie poopowiadalismy sobie historie o tym jak to boxie nie lubia sie z ONkami ale to nic bo jeden z panow myslal ze Dili jest astem wiec ta historia go nie dotyczy.....:diabloti:ogolnie Dilus podobal im sie bardzo oni mi tez wiec zaczynamy po Nowym Roku...mam nadzieje ze nam pomoga, ich podejscie jest super,obejrzalam sobie jak Onki cwiczyly - podobalo mi sie.....a wy trzymajcie kciuki jak zaczniemy bo jak sie nie uda go troche uspokoic to ja nie wiem co ja zrobie...:shake: aha, nie potrzebuje kolczatki,lancuszka, halti,kaganca...nic oprocz jak mi powiedziano checi,spokoju,konsekwencji i duuuuzo milosci do psa:) i najlepiej byloby gdybysmy zawsze razem przychodzili tzn. ja i B. zebysmy obydwoje tak samo szkolili psa.... uffff to tyle ale sie rozpisalam...:oops:[/quote] [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]a ja nie wiedziałam że Diler taki charakterny jest...facet z temperamentem chciałoby się rzec :) cieszę się że Pręgus pokazał klasę i że jesteś teraz z niego dumna :multi::multi: trzymam kciuki żeby panowie wyzbyli się tego diabełka z tej ślicznej pręgowanej czworonożnej istotki :loveu::loveu::loveu: [/FONT][/COLOR][/B]
  21. [quote name='evaxon'] :eviltong: mizia ja:diabloti: [/quote] [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]im więcej dajesz fotek tym bardziej jestem przekonana że to jednak tortury nie mizianie a świniaczek jakąś taką niewyraźną ma minę ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/FONT][/COLOR][/B]
  22. [quote name='evaxon']hahaha to kotek sprytnie podrapał Salse:evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no bo to jest kot z głową...wie gdzie atakować ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple']przyszłam Salse pooglądać! Fantastyczna! [URL]http://img391.imageshack.us/img391/241/dsc01743br6.th.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Cię u Nas :multi::multi::multi: Zapomniałam wcześniej napisać że jak byłam u weta to ważyłam moją żylastą niunie i teraz już wszystko wiadomo dokładnie :) Salsa waży 21 kg :) Szczypior mój mały...ale ostatnio zaobserwowałam że ciut tak jakby się rozrasta na boczki, nie wiem czy to moja fantazja czy dzieje się to na prawdę....możliwe że sobie wkręcam bo chcę żeby troszkę nabrała masy bo teraz to takie chuchro. [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Tigra torturuje świniaczka :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  24. [quote name='AśkaK'] :lol: Wiele bym dała by zamienić ten nasz, z kawalerki, na ten z hotelowego okna :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ależ miałaś ładną noc poślubną :loveu::loveu: tylko pozazdrościć :) [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Brawo dla Bułecki :multi::multi::multi::multi: dzielna, silna babeczka :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...