Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://img454.imageshack.us/img454/4169/rr0dk.jpg[/url] jaaa ile śniegu :loveu::loveu::loveu: ja już nie pamiętam kiedy u Nas spadł tak obficie śnieg :roll: Pozdrowienia i buziaki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Piwoszku ;) :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Salsa dzisiaj na dworze dorwała z pół metra liny holowniczej i przytargała do domu :evil_lol::evil_lol: ja zawiązałam dwa supły i zabawa jak nie z tej ziemi :) Po co przepłacać za taką linę w zoologicznym :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jutro do mnie do szkoły przyjdzie kamerzysta studniówkowy i będzie nas filmował :evil_lol::evil_lol: już sobie to wyobrażam...nie znoszę kamer więc paniczny atak śmiechu gwarantowany :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='Paula_']Taa, ludzie są dziwni, ja mam taką panią z jorczkiem w bloku, wsiadam do widny, pani z jorczkiem na rękach: "pani wyjdzie z tym psem", zatkało mnie na moment :-o odpowiedziałam, że nie wyjdę, bo mi się spieszy :eviltong: Coś tam brzdąkała o kagańcu, to zapytałam: "a czemu pani nie ma?" :diabloti: Nie zrozumiała aluzji :evil_lol: Witanko Salsowe dziewczynki :loveu: :multi:[/quote][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] Cześć :multi::multi: Panie z małymi pieskami na rączkach są najlepsze :) Najczęściej jest tak że to właśnie te małe zakompleksione pieski rzucają się z zębami ale nieee....to wszyscy dookoła muszą mieć psy w kagańcach :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Witanko Siostra!:loveu:Czytałam o wrednym facecie:angryy: Braawo, silna baba masz byc i nie dawaj sie takim ćwokom:mad::evil_lol: [/B][COLOR=Black][FONT=Verdana][[/FONT][/COLOR][/COLOR]/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie dam się ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple']To ja przyszłam! [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/blush.gif[/IMG][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widzę i serdecznie witam u Nas ;) :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko z raniolka :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć mamuniu :) :loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Czesc siostra:multi:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hejka krejzolska siostro ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to jak masz lenie to sie nie miotaj bo jeszcze mu krzywdę zrobisz :evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia]racja, muszę o niego dbać bo coś często mam z nim do czynienia ;) :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B];)...córcia ...moja krew :evil_lol:...tez bym palantowi sie nia dala :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]\ [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no baa...w końcu co u matki to u córki ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Ile zdjęć ślubnych :multi::multi: [url]http://img337.imageshack.us/img337/2224/img9008kopiakb6.jpg[/url] miałaś świetną fryzurkę :loveu: [url]http://img521.imageshack.us/img521/4639/img9060kopiayc5.jpg[/url] jakie szczęście od Was bije :loveu: :) [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mam nadzieję że TZ Ci nic nie zrobi, w końcu wiele nie widać :) Ja jedynie zaobserwowałam wielką miłość ;) Bym strasznie tęskniła za zdjęciami Bazyla jakbyś nie wchodziła :) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi:[url]http://img137.imageshack.us/img137/1839/32790305ja7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: to zdjęcie jest rewelacyjne [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]coś się zmarszył ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img62.imageshack.us/img62/6506/tnobraz062co7.jpg[/url][/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mamuniu Ozzy to chyba większość życia przesypia w łóżeczku mięciutkim, takiemu psiakowi to dobrze :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  11. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Vectra ale pomyśl o pozytywnych stronach posiadania takiej sworki szatanów :) Kiedy śpią wtulone w siebie albo kiedy Kano czyści jajka Franiowi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hehe ;) Głowa do góry, nie załamuj się ;) :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Klockowa jestem z Ciebie dumna :multi::multi::multi: i mocno trzymam kciuki żeby wszystko poszło tak jak ma pójść :) :kciuki::kciuki::kciuki:[/B][/FONT][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Tigra przymarzła uchem do zimii?? [url]http://images28.fotosik.pl/128/9495d561e073f0a0.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='evaxon']dżem dobry :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]powidła tyż ;) :loveu: :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='zuzolandia']hielllo jo tyz sie miotom hihihihhihihihi i se pauzem zrobilam coby wos ponawiedzac hihihih buzioleeeeee[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam miotającą się ;) :loveu: :multi::multi: buziole przyjęte ;) :loveu: :evil_lol::evil_lol: Właśnie wróciłam z wieczornego spaceru z Salsą i gościu mi ciśnienie podniósł...idę sobie z Salsą stałą trasą i jakiś mocher z ON'kiem stoi na trawniku. Ja się zbliżam a on: - niech Pani idzie w drugą stronę (łapie psa krótko) - jeśli Pan nie zauważył to stamtąd przyszłam i nie mam potrzeby znów tam iść - awantura będzie - ja swojego psa przytrzymam a jeśli Pan ma z tym problem to polecam kaganiec na co Pan sie oburzył i zaciągną psa za murek żebym sobie przeszła...był ewidentnie oburzony tym że nie poszłam w drugą stronę...co on myślał że mi drogę spaceru wytyczy :angryy::angryy: dyktator się znalazł [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [quote name='diabelkowa']a czeesc wam :)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja']:oops::oops:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops:To mnie tu jeszcze dzisiaj nie było :crazyeye::crazyeye::crazyeye:...ale wstyd :roll: Witaj córciu :loveu::loveu::loveu: Miotam się między kompem z sprzątankiem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witaj mamciu :loveu::loveu::loveu: :multi: ja też powinnam się tak pomiotać ale mam strasznego lenia :roll: :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='apple']A doopka?:roll:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ojj faktycznie nie napisałam ale wydawało mi się że to oczywiste że dupka też ;) :evil_lol::evil_lol: przede wszystkim dupka :D[/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: ale z Ciebie zUa pani ;) najpierw każe się psu pakować, wystawia jego graty przed dom a później biedny piesek musi czekać na pociąg żeby odjechać w siną dal w poszukiwaniu lepszego miejsca :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: [url]http://images24.fotosik.pl/128/39427b0595d2b6f2.jpg[/url] czas chyba pomyśleć nad większym łóżkiem bo ja nie wiem jak Wy jeszcze do niego wchodzicie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Lalce widać służy macierzyństwo ;) przy takich niesfornych dzieciach każdy by nabrał mięśni ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='apple']I słusznie! Nie wiesz że od przytulania też się robią odciski? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]od wszystkiego może się coś zrobić ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='apple']która część mojego pieknisia mam tak wygłaskać????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]główkę i grzbiet ;) możesz też brzuszek i wymiętolić uszka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  21. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]cze a ty myślisz, że ona zauważa takie rzeczy??? nie...... włażąc na łóżko nie patrzy że ty tam akurat leżysz i i że stawia ci stopke(a na niej 35 kg żywej wagi) na oku na przykład albo na krtani i ty sie dusisz i miotasz się a ona myśli że chcesz żeby cie polizała........... i stoi tak nadal z łapka na przełyku i liże Cie długo i namiętnie:mad::diabloti:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Salsa jest identyczna z tym że waży 21 kg...ale czasami mam wrażenie jak mi stanie na brzuchu albo nodze że specjalnie naciska jak najmocniej może te łapy żebym aż siniaki miała :roll: mam całe nogi w małych siniaczkach :shake::shake: a mojej siostrze jakiś czas temu z rozbiegu wskoczyła na łóżko kiedy ona leżała i centralnie na gardło łapą...moja siostra zaczeła tak wrzeszczeć że myśleli wszyscy w domu że ją ze skóry obdzierają :mad: ahhh z tymi psami ;)[/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='apple']No masz ty szczęście ze zajżałaś bo .................................żartowałam :calus:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:diabloti: a już się zaczynałam martwić o swoje zdrowie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć ZIA ;) :multi::multi: prawie jak ZIĄ ;) :grin: żeby nie było niedomówień ZU I FRU ;) :evil_lol::evil_lol: nosi mnie ;) także już kończę :eviltong: Buziaki i miziaki dla Kudłatych ;) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :multi::multi::multi: wygłaskaj swojego pięknisia ode mnie mocno :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Widzę że Ozzy aż rwał się do pomocy przy ozdabianiu gałęzi :evil_lol::evil_lol: :loveu: to musiała być najładniej ozdobiona gałązka na świecie ;) [url]http://img256.imageshack.us/img256/5198/ch60ed.jpg[/url] smakowało mu najwyraźniej :evil_lol::evil_lol: Swoją drogą jestem ciekawa jak Salsa zareaguje na choinkę w tym roku :evil_lol::evil_lol: mam nadzieję że nie rzuci się na nią i nie będzie próbowała pozjadać bombek ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...