-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
pamiętam tą akcje z pudelkiem ;D -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
zmienimy to! ;) zaczynamy od zmiany nastawienia dogomaniaków ;) tak rzadko na dogo bywałam ostatnimi czasy ale jak wczułam temat seksu to jestem codziennym gościem :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
dokładnie, szczególnie że tylko w tym temacie jest sodoma i gomora zatem łatwo uniknąć zniesmaczenia :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale teraz nie ma donosicieli , chyba :diabloti:[/QUOTE] wierzysz że zrezygnował donosiciel do końca? -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='dOgLoV']ja tez wtedy bana dostałam przez te sama osobe ale za cos innego niz Wy :eviltong:[/QUOTE] radosne lata dogo.... banowanko :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:evil_lol: przed banem było ciekawie...do tego stopnia że razem dostaliśmy bana z tym że ja na 3 miesiące tylko :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
przestań! :) kobiecie w stanie błogosławionym się nie odmawia niczego! :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
miał bana, nie było go kupę czasu więc wytrzymamy te kilka dni :) :diabloti: Oluś ale ze mną będziesz ma łączach czy tego chcesz czy nie ... nadal mam darmowe xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olusiek Olusiek.... już wkrótce będzie we wiosce rybackiej zwanej Gdynia :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Od niedzieli...a nie poniedziałku ,wtorku.Ale po wczorajszym chlaniu dokonałaś naturalnej aborcji więc spx[/QUOTE] tydzień w ciąży to wystarczający wynik! :) poza tym nie jestem a w poniedziałek albo wtorek tylko się o tym upewnię ;) chociaż jak Tomaszek ma takie podejście to jakoś mi lżej i spokojniejsza jestem :evil_lol: bo chwilowo to jest w moim życiu temat nr. jeden...Ty nawet nie wiesz jakie ja wczoraj zrąbki dostałam od kumpeli, z którą wczoraj się widziałam (w nikczemnych celach), prawie doszło do bójki bo próbowała mi wydrzeć z ręki pićku! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']:lol::lol:Żulówa da wam znać co i jak.[/QUOTE] umknęło mi to wcześniej.... ja nie jestem Żulówą! zmieniam się :loveu: jestem w ciąży do poniedziałku/wtorku także jak na matkę polkę przystało będę porządna! a dać znać dam! :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
to z tym kichnięciem mnie zabiło :evil_lol: hahahahaha....jesteś przeujem :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ale wygłodniałe bestie....czekają na jedzonko jak na zbawienie :) -
[quote name='Aleks89']Rozmowa z Kasią po całonocnej libacji alkoholowej. [COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]żonkilka [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]14:18:41 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]njo [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]14:18:43 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mop\ [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]14:18:44 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]* [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]14:18:46 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]j0 To znaczyło "No ,ja tu ogarniam" [/FONT][/COLOR][/QUOTE] ty się tam akurat znasz na pisanu ze mną pod wpływem :DP hahha. ... jesteś jakiś nienormalny zeto tu udostepnaisz :D
-
:evil_lol: hahahahaha.... Olek zabijasz mnie tym porównaniem ;) a dzisiaj byłam w galerii i chciałam jeansy kupić ale nie znalazłam nic ciekawego...sami jacyś niedostępni faceci krążyli :evil_lol: a poza tym to Tomek mówi że mam fajny głos przez tel :eviltong::evil_lol: kiedyś jak dzwonił w nocy i odebrałam taka zaspana to powiedział że nadawałabym się do sextelefonu :evil_lol:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Kaj idziesz dziewojo znów chlać?Tylko do mnie naebana nie dzwoń ,bo jak na trzeźwo masz głos uradowanej dzinsami galerianki to co dopiero po %:diabloti:[/QUOTE] :roflt: tyle alko na świecie...samo się przecież nie wypije ;) po mam pewnie głos jak galerianka zmęczona pracowaniem na jeansy ;) :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wybacz o! ale jestem obecnie trzeźwa... jeszcze! :) dzisiaj o 24:30 max o 24:41 będę spożywała pierwszego drineczka :loveu::evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
o jak jest ślisko to i ja mam schizy ale z innego powodu xD chodniki pokryte lodem bądź też śliską mazią + moje kolano to połączenie bardzo ryzykowne a ja jestem raczej sierotą która 'uwielbia' się wywracać :evil_lol: także prędzej ja sama sobie zrobię krzywdę niż ktoś ;) i właśnie staram się przewidywać takiego typu zagrożenia że np. się gdzieś wywrócę, potknę itp itd bo znam siebie :D np. nigdy nie wbiegam ani nie zbiegam ze schodów, jeżeli trzymam się poręczy to pozwalam sobie na szybsze schodzenie ale tak to jestem ostrożna ... nie stać mnie na sztuczne zęby ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jak dla mnie prawdopodobieństwo ze mi będą grozić bronią jest tak samo duże jak to że mnie przejedzie pijany kierowca w biały dzień ale jakoś po ulicach nie boję się chodzić....jak dla mnie polska to nie amerykańskie getto, napady z bronią w ręku są nadal stosunkowo rzadkie i twierdzę że musiałabym mieć mega pecha żeby trafiło na mnie, może i naiwne myślenie ale przynajmniej się nie schizuję i w nocy mi się fajnie pracuje, fakt faktem mam zamknięty sklep i sprzedaję przez okienko ale przychodzą głównie faceci podpici którzy mają różne głupie pomysły, kiedyś jeden próbował mnie przez okienko wyciągnąć.... dla żartu ;) Gdybym miała snuć teorie spiskowe to bym chodziła tam w kamizelce kuloodpornej, z tarczą, mieczem, karabinem i w gaciach antygwałcicielskich z metalu a do tego wszystkiego pod okienko zajeżdżałabym czołgiem :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja się w mojej obecnej pracy zrobiłam bardzo pyskata i w ogóle bywam agresywna jeśli ktoś mnie denerwuje i nie ważne czy to babka czy facet :evil_lol: jakiś czas temu np. byłam na imprezie ze znajomymi z poprzedniej pracy i dojechałam tam dość późno, wszyscy mieli już wypite a mąż takiej tam jednej znajomej był narąbany już w sztok i sadził się do wszystkich i to tak konkretnie bo potrafił np. do mnie wypalić z tekstem 'wyp. stąd, nie znam Cię'... kłóciłam się z nim i tak mi podniósł ciśnienie że aż cała się w środku trzęsłam i w końcu mu powiedziałam że jak mu przyp. to się poskłada jak scyzoryk i bym to autentycznie zrobiła gdyby nie to że kumpeli chłopak zabrał mnie ze sobą do baru a jak wróciliśmy to posadził na drugim końcu naszego stolika i nie pozwalał temu typowi się do mnie zbliżać :evil_lol: jak to mawiam 'ryj nie szklanka' :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Amber wybacz ale przerażają mnie bardziej Twoje teorie spiskowe niż to że rzeczywiście coś takiego może się stać...owszem może ale ja wychodzę z założenia że jeśli ma mi się coś stać to i tak stanie, nawet w domu. Pracuję w monopolowym całodobowym, po 12h i zawsze sama na zmianie (właśnie przed chwilą wróciłam z nocki) i nie wyobrażam sobie żebym miała rozmyślać o tym co może mi się stać...gdybym to robiła to pewnie bym nie pracowała tam :evil_lol: Na początku mojej pracy w tejże firmie okradli mi kasę...jeden mnie zagadał a drugi zwinął z kasy 200zł :) Przyznam że jako świeżak potem się bałam że syt. ta się powtórzy ale po paru dniach przeszłam nad tym do porządku dziennego, potem przenieśli mnie na inny sklep gdzie jakiś czas temu szarpałam się z typem o 5 rano, kłótnie z pijanymi są na porządku dziennym u mnie i nigdy nie zastanawiam się czy coś mi któryś może zrobić bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego że może ale nie wyobrażam sobie nie odezwać się kiedy coś mnie denerwuje itd. Po szarpaninie z kolesiem dopiero potem jak wróciłam do sklepu to dotarło do mnie że mógł mi zrobić krzywdę, zaczęłam płakać i się trząść ale dwa dni później wróciłam do pracy na pełnym luzie choć w pierwszym momencie zastanawiałam się czy nie zostawić tej roboty. Teraz już mam ubaw z tej całej akcji :) Ogólnie nie lubię wieczorami czy w nocy wracać sama ale jak nie mam wyjścia to idę i nie łapię schiz....po prostu idę szybciej i jeśli to możliwe to unikam jakiś dziwnie podejrzanych i wyjątkowo ciemnych miejsc. No a w domu uwielbiam być sama, drzwi zamykam na dwa zamki bo mam duże mieszkanie i nie słyszałabym nawet u siebie w pokoju jakby ktoś wszedł ale okna na noc zazwyczaj zostawiam otwarte...w końcu mam psa obronnego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Troszkę Ci współczuję bo ja sobie nie wyobrażam życia w takim strachu i z takim planowaniem co się może wydarzyć, to musi być nieco męczące.