-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
małe ale jak dużo :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']już raz było takie ale jakaś szuja :diabloti:nas podkablowała u takiej jednej , dała wejście i nam zamknęli ;)[/QUOTE] hmm...to ja nie wiedziałam że ktoś nas podkablował xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='dOgLoV']kiedys w pracy powiedziałam " ooo zbliza sie weekend bo czuje smak fifola w ustach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:" kolezanka lezała pod linią ze smiechu :eviltong:[/QUOTE] to jak pracowałam w Kerfurze na kasie miałam takiego ziomka w pracy Tomka, z którym zawsze dobrze się dogadywaliśmy ale nasze żarty najczęściej były dość seksistowskie i ilekroć któreś przechodziło obok drugiego to leciały teksty typu 'chodź pod kasę zrobić mi dobrze' :evil_lol: no i kiedyś w pracy będąc wlazłam pod kasę ale z zamiarem dociśnięcia kabla od fiskala, wtedy też moje kolano po raz drugi się zbuntowało i rzepka mi wypadła...poszłam na L4, łaziłam o kulach, ze stabilizatorem i ogólnie potem bardzo długo odczuwałam skutki uboczne tego wypadku (do teraz w sumie kolano nie jest w pełni sprawne) :D nie musze chyba mówić co się w pracy mówiło, co Kasiunia robiła pod kasą na kolanach :evil_lol: kolega Tomek choć rzadko się widujemy bo on pływa teraz na statkach to czasami mi postanawia wysłać smska z zapytaniem jak tam kolana i czy mam na nich siniaki :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
od samego PACZENIA na wasze literki mnie wzdryga -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='*Monia*']Policjanci na pewno by do mnie dołączyli solidarnie :diabloti:. Ale siebie w kaftanie bym chciała zobaczyć, na pewno bym się ciekawie prezentowała, tak inaczej :evil_lol:[/QUOTE] nie inaczej tylko naturalnie :) kontakciaro, rozumiem że jak będę miała jakiś problem to mogę do Ciebie uderzać z prośba o pomoc :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:roflt::roflt::roflt: no pani D. się przestraszy i mi da podwyżkę nawet -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a ja chcę iść do domu! napisz proszę do kogo trzeba żeby się ogarnął i pozwolił mi iść do domu :p -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wróciłam z pracy, zjadłam paróweczki i teraz jestem gotowa na dalsze obleśne rozmowy :loveu: ehhh.... widać na dogo huczy gdzieś o tym co tu się wyprawia skoro ktoś postanowił sprawdzić na własne oczy :) zapewne takich śmiałków było znacznie więcej z tym że nikt więcej nie zdecydował się na pisanie mam słówko do Ziele77 pomimo tego że pewnie jak napisała już tu nie zaglądnie :evil_lol:.... otóż dziwisz się dziewczynom a ja się dziwie Tobie bo po Twoich wypowiedziach i zarzutach wnioskuję że bierzesz życie na mega powadze...ja tak nie potrafię i sądzę że wszystkie osoby, które tu się wypowiadają traktują nasze rozmowy z przymrużeniem oka...jak widać Ty tego nie potrafisz ale to nie powód żebyś nas oceniała bo nas zwyczajnie nie znasz a jeśli my się dogadujemy ze sobą w taki a nie inny sposób to znaczy że nam to odpowiada i Tobie nic do tego -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='ziele77']przejrzałam sobie pobieżnie tą niby galerię i... mało w niej o psach, za to jest obrzydliwie wulgarna i obleśna, ohyda :shake: szkoda, że mod nie reaguje, szczerze mówiąc dziwię się wam dziewczyny, że wchodzicie z Aleks89 w dyskusje które są poniżej poziomu, a na pewno nie pasują do tego forum...bleeee :huh:[/QUOTE] po co więc tu zaglądasz skoro jest to obrzydliwa i wulgarna galeria, nie sądzę aby ktoś groził Ci nożem i kazał czytać wpis po wpisie na tym wątku a skoro to czynisz to znaczy że jesteś ciekawa i lubisz te nasze 'obleśne i ohydne' rozmowy nawet nie wiesz jak bardzo rozśmieszył mnie Twój wpis.... skoro tak bardzo Ci się nie podoba tutaj to po prostu tu nie zaglądaj a tym bardziej nie pisz bo to jest śmieszne :) pozdrawia Cię obleśna i ohydna zwolenniczka Aleksa :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:D jupiiiii....dam Ci browarka jakiegoś na kreskę -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
chętnie to zobaczę :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Oluś pomysł z kolejnymi odwiedzinami za jakiś czas to dobry pomysł, jeżeli będzie dalej się z Tobą kontaktował w takim stopniu jak dotychczas i będzie nadal w pewien sposób dawał Ci nadzieję że coś może się jednak mu odmienić to trzeba będzie kuć! :) Trzymam kciuki, Ty wiesz buraku! :cool3: jakie inne rzeczy? :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']a nie wiem, pałętał się taki, olek mówił, że się Lucas nazywa :grins: jestem ciekawa tej kary :loveu:[/QUOTE] Olek się tam zna...ja bym mu nie ufała nawet w kwestii psiego imienia :evil_lol: kara będzie adekwatna do jego orientacji seksualnej...targi rybne będzie omijał szerokim łukiem :evil_lol::diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a czyj to pies taki ładny? ;) w sumie Martyna masz rację więc jakąś inną karę dla niego wymyślę...juz wiem jaką :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
mam nadzieję że powiedziałaś mu że ma ssać dzidę po same kule skoro nie raczy odpowiadać Kasiuni na smski :mad: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja ogólnie to mam od wieków plusa :razz: tzn no może z wiekami to przesadzam ale z 7 lat albo 8 będzie ;) a orange mam dodatkowo z myśla o takim jednym co to mnie zostawił w Gdańsku na trochę i na telefony do siebie wydawaliśmy krocie ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']i tu możesz się mylić ..... sama nie raz wysyłałam do kogoś tam smsa , dostałam raport , a sms nie doszedł do adresata .... jeśli macie telefony w orange , to w nich wiara jest złudna :evil_lol:[/QUOTE] :p no tak czy inaczej będzie chciał to napisze... jop mamy w orange aczkolwiek kilka razy zdarzyło mi się że nie dostałam raportu a sms doszedł, odwrotnie nigdy się jeszcze nie zdarzyło ale moja przygoda z orange trwa od 2 miesięcy więc wszystko przede mną zapewne :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nie zaginął :D mam ustawione raporty doręczenia także doszedł :eviltong: Oluś będzie chciał to odpisze...ja się nie cisnę, nie mam takiej potrzeby :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jest na pewno poza Gdynią :eviltong: był w 3mieście tylko jedną dobę... na smsa nadal nic nie odpisał :mad: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
mi nic nie odpisał na smsa :niewiem: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a mój siostrzeniec :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Po 23 napisał mi smsa że zostaje u Gdyniaka na noc i że Gdyniak będzie jego bo musi! :) Czyli Oluś był już w pogodnym nastroju. Dzisiaj do niego z rana napisałam smska z zapytańcem co tam, jak tam ale nie odpisał do tej pory także musimy się uzbroić w cierpliwość moje drogie panie :razz: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
przecież on z Gdyni jedzie od razu na zlot także tutaj zaglądnie dopiero za kilka dni... nie odpisał jeszcze ale mam nadzieję że od wtedy coś poszło na + bo nie wydaje mi się żeby ściemniał :roll: do mnie pisał przed 16 gdzieś więc sporo czasu minęło także może faktycznie jest oki teraz skoro nie odpisuje -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA'] Oj może nie miał czasu pisać ;)[/QUOTE] możliwe ale ten jego sms nie był zbyt pogodny, napisał że jest załamany i że wszystkiego mu się odechciało :roll: napisałam do niego teraz i czekam na odp.