Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. czytam i widzę, że Suzanka robi duże postępy. bądź co bądź w krótkim czasie :) super!
  2. a można prosić o foteczkę? :)
  3. jutro wyślę "swoją" Zulę. Dzięki!
  4. Jeszcze się rozkręci i kocury będą miały Molly dosyć ;) swoją drogą- fajne imię.
  5. cisza. i ze strony Pana i ogólnie. myślę, żeby spróbować się skontaktować z Panem w okolicach weekendu- 2 tyg. mijają- tyle mniej więcej Pan miał przemyślać swoją decyzję. nie wiem czy będę w nd. bo zaczynam się chorobowo rozkładać ale jak będą jakieś "moje" adopcje albo zainteresowani ludzie- pojadę. Ogłaszać, ogłaszać. może ktoś się jeszcze zgłosi. chociaż Rex coraz starszy i ten stosunek biura do adopcji starszych psów...no cóż. trzeba jakoś sobie z tym radzić.
  6. jak ja lubię włażące koty na stół jak akurat szykuję im jedzenie....sztuk 6. Niedługo zwariuję ;)
  7. Chciałabym czytać tutaj tylko takie wieści jak o Walerci! Super!
  8. niech się rusza jak chce ;) jak się "zależy" to też nie jest zbyt dobrze.
  9. trochę mnie nie było na forum a tu ile rzeczy się wydarzyło!
  10. [url]http://i1155.photobucket.com/albums/p542/Koszyczek/Zdjcie0725.jpg[/url] tego psa kojarzę. chyba był w klatkach za geriatrium. a reszta........masakra....
  11. wymagająca jesteś ;) Jak Pana gonisz do zakupów to tak jest, że znika. Zanim w sklepie znajdzie odpowiednie rzeczy z listy to trochę się schodzi hehe
  12. Jeśli mogę coś doradzić bo rozumiem, że nie macie czasu robić ogłoszeń i tutaj w tej kwestii nie będę dyskutować ale pies musi mieć aktualne ogłoszenia-mnóstwo ogłoszeń! widziałam gdzieś 130. Trzeba poszukać na bazarku i może z stałych deklaracji przynajmniej wysłupłać te 10-15 zł. na ogłoszenia. Inaczej psiak będzie w hotelu nie wiadomo jak długo.
  13. a może by tak spróbować z ogłoszeniami? jeśli nie wypali dt to klapa...może ktoś z ogłoszeń się zgłosi.
  14. ooo to super wieści! chłopak będzie grzeczny a co ma nie być ;)
  15. łał! 27! to nawet ja bym nie wytrzymała chociaż lubię ciepło. w porównaniu do tomka, który ciągle by uchylał okno bo zawsze mu gorąco...
  16. JESTEŚCIE BOSCY!!!!! Niezastąpieni i NAJ! może być??? ;)
  17. dzisiaj poleciał kubraczek. mam nadzieję, że jak najszybciej dojdzie bo mrozy już są... ps: jak dojdzie- daj znać i przymierz- może na jednego będzie dobry a drugiego da się zmierzyć? spróbuję zadziałać przynajmniej w tej kwestii.
  18. ale słodycz!!! i różowa obróżka :)
  19. ...........nie mam pomysłu gdzie możnaby ją umieścić....... może po sterylce u gajowej? ma miejsce?
  20. ja już jestem wyczulona pod tym względem. znalazłam młodą, onkowatą sukę (w marcu), niedawno zrobiliśmy prześwietlenie a muszę napisać, że tylko po intensywnym spacerze jak się zależała i wstała to sztywno trzymała tylne łapy. myślałam, że po prostu za dużo ganiała. okazało się, że ma dysplazję typu D (najgorsze to E).
  21. ja Krychę widziałam chyba z raz. Pamiętam, że była okrągła. Myślę, że 28 kg.- jak na nią to ok. a co mówi wet? że za mało waży? z tego co ją pamiętam to jak wcześniej napisałam- waga jest dobra. Kari w najgorszym okresie ważyła niecałe 16 kg. to był chuderlak- w najlepszym ok. 24, więc mocno nie spadła ale 16 kg. dla takiego psa a wydaje mi się, że była wyższa od Krysi to strasznie mało. no ale serce dawało jej popalić- głównie pod koniec- duszności, kasłanie itd. Nie martw się Tinula- jak ma chore serce to i tak pies może pożyć jeszcze ładnych parę lat.
  22. ja jestem z okolica W-wy, także nie bardzo mogę...
×
×
  • Create New...