Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Przecudniście !!!! Amberku oby tak dalej, życzymy ci piesku zdrowia bo wszystko inne już masz
  2. Rozi jesteśmy tu wszyscy wstrząśnięci widokiem tego umęczonego psa , rozmiarem jego cierpienia, przerażeni czy zdążymy wygrać z czasem, czy jesteśmy w stanie mu pomóc. Jeśli Twoje wpisy mają na celu nas uspokoić no to Ci nie wyszło, przynajmniej w moim przypadku
  3. Nie wiem co napisać no nie wiem. Mari czy masz możliwość poprosić weterynarza na wizytę domową? On potrzebuje lekarza żeby ocenił jego stan a chyba nie bardzo można z nim jechać do gabinetu.
  4. Boże ten pies to bida z nędzą, nie można tych zdjęć oglądać z suchymi oczami. Ale to już poza nimi. Podobnie jak Gabi zwróciłam uwagę na czarnego pieska, który patrzy za odchodzącym Kubusiem. On zostaje .... Takie wizyty w schronisku to ponad moje siły, chociaż kiedyś w schronisku bywałam. Teraz bym już nie potrafiła
  5. Ewa Marta wygląda na to, że zdążyliśmy w ostatnim momencie, zwłaszcza dla Biedaka to chyba ostatni moment. Pokochać pięknego, młodego, zdrowego psa każdy potrafi, ale pochylić się i otworzyć serce nad starym, niepotrzebnym nikomu potrafią tylko nieliczni Ludzie
  6. Jadą, jadą. Jak rano zobaczyłam śnieg to pomyślałam - czysta złośliwość, ale już dobrze na drogach. Aska7 gdybyś przypadkiem tu zajrzała, proszę rób sobie kilkuminutowe przerwy w jeździe, nie można przez kilkanaście godzin być wiecznie skupionym i uważnym. Trzeba moment odpocząć.
×
×
  • Create New...