Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Witam Feniksa i Was. Mari może mu było za gorąco i dlatego kładł się na podłodze, obok jest grzejnik nie wiem czy włączony. Zrób mu małą przerwę w suplementacji. Może to po antybiotyku (bierze go już kilka dni), może jeszcze po środkach na robaki, albo zmiana karmy. W przypadku mojej suni lekarz zawsze zalecał 24-godzinną głodówkę - tylko woda, probiotyk Multilac i ewentualnie Nifuroksazyd. Jeśli to nie pomogło wchodził dopiero z innym lekiem
  2. Zawrócił ... i jest na prawdę pięknym psem. Żeby jeszcze dało się go znacznie podleczyć bo całkiem wyleczyć to niemożliwe. Żeby było spokojnie, bezpiecznie, wesoło i bez cierpienia. Fenisiu tego ci życzę.
  3. Pokazuje trochę swój charakter bo poczuł się bezpiecznie, bo zaczyna postrzegać swoje środowisko, bo nie jest mu już obojętne co się dzieje wokół. Na razie nie życzy sobie zbyt bliskich kontaktów z pozostałymi psami. To chyba objaw, że czuje się lepiej, że nie jest zastraszony. Tak myślę
  4. Dzięki Alfa za najnowsze wiadomości. Rzeczywiście Miłka od dawna brała różne leki. Jak czują się państwo opiekunowie Miłej może wiesz.
  5. Lepszy skład ma Caniviton forte (ponad dwukrotnie więcej glukozaminy i czterokrotnie chondroityny) https://m.zooexpress.pl/caniviton-preparat-na-stawy-forte-plus-dla-psa-op-90-tabletek.html Panie wet muszą doradzić jaki preparat (skład) będzie dla niego najodpowiedniejszy
  6. Feniks zmienia się każdego dnia, jest u mari dopiero tydzień a zmiana ogromna (tydzień czy dwa?). To był kiedyś piękny pies, schronisko go tak zniszczyło, dobrze że przeżył tą "opiekę". Jeszcze będziesz piękny tak jak kiedyś i zdrowy na ile się da
  7. Ale mają fajną niedzielę, wczesnowiosenny spacer po olbrzymim ogrodzie. Ciekawe jak Pongo radzi sobie na smyczy, czy ładnie chodzi. Puchatek po kąpieli. Bardzo mi się podoba Chester, taki mój typ z urody.
  8. Moje psy uwielbiały kapustę kiszoną surową, dawałam oczywiście. Tak samo ogórki kiszone. Jak napisała konfirm w kiszonkach są probiotyczne bakterie kwasu mlekowego pochodzenia naturalnego. Bardzo potrzebne. A naleśniki to największy przebój kulinarny dla psów w moim domu. Nie dawali mi skończyć smażenia tylko piszczenie 'daj, daj' Też dawałam albo same te placki albo posmarowane smażonymi/duszonymi jabłkami własnej roboty
  9. Też myślę, że Feniks jest młodszy. Anula wynalazła super posłanie dla naszego pupilka. Mari tak tam wszystko pozabezpieczała, że teraz łatwiej Jej będzie o utrzymanie czystości przy Feniksie
  10. Zęby wybite ... Boże. Mari jakie leki dostał w sensie leki na co? Wiem, że on prawie ruina i właściwie można go leczyć na wszystko, ale co wet uznała za najpilniejsze do leczenia od zaraz. Wyniki będą się zmieniać szybko, może za tydzień być duża zmiana w stosunku do tego co było
×
×
  • Create New...