Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Tak futerko okropne. Ale Uszko jest mały, myślałam że to dosyć spory pies a tu nie Aska w wolnej chwili podaj mi konto dla Uszka
  2. Agat z Twojego opisu Pani Justyna bardzo mi się spodobała, jej podejście do adopcji psa. Pongo by się nadawał moim zdaniem, jest spokojny, chyba stateczny, choć trochę chęci do zabawy też ma zwłaszcza po latach niewoli. Z wypiekami na twarzy będziemy śledzić przebieg akcji. Pongo będziesz miał bardzo obiecujące odwiedziny, zaprezentuj się dobrze
  3. Mari Biała pojedzie może nawet w tym tygodniu, do Murki. Pan Murek ma po nią przyjechać najszybciej jak to będzie możliwe. Ona tam już nie zostanie jedynie te kilka dni teraz. Zbieramy deklaracje, wierzę że znajdzie się tyle osób że będzie pełna kwota
  4. Czeka, pani która chciała go adoptować źle się poczuła. Musi teraz zająć się własną diagnostyką sercowo-krążeniową. Dobrze, że Pongo jeszcze do niej nie pojechał bo byłby pewnie problem teraz.
  5. Dobrze, że już zarezerwowana, dobrze że wyjedzie za parę dni. I skończy się jej strach, jej spanie na betonie pod gołym niebem.
  6. Agat ja mam konto dla Pongo zaczynające się 62 .... Dla Makarego jakie będzie? Ja coś mam z tymi kontami lekki bałagan. Przyznam, że byłoby mi wygodnie wpłacać dla obu (Pongo i Makary) jednym przelewem zaznaczając dla kogo co
  7. Feniks jest bardzo podobny do mojego psa którego miałam we wczesnej młodości. Miał na imię Jim, podszedł do mojej mamy na ulicy i przewrócił się pod jej nogami ze zmęczenia, głodu. Przyprowadziła go do domu. Był z nami do śmierci.
  8. Chciałoby się powiedzieć "odbijamy więźniów" którzy odsiadywali wieloletnie wyroki za to że się urodzili. Akurat Makary ma to szczęście, że długo nie siedział.
×
×
  • Create New...