Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Czyli Lumi ma się dobrze, czuje się u Murki świetnie co nie dziwi bo u Murki wszystkie psy czują się świetnie, odpowiednie warunki, odpowiedni ludzie i są efekty. Pozostał lęk przed obcymi, wycofanie i stres - konsekwencje pobytu w schronisku. Ale Dziewczyny znające ten temat piszą, że to nie przekreśla szans Lumi na własny dom. Może Lumi też by tak zareagowała jak psy które były u Jaaga. Tak bardzo bym chciała żeby sunia miała własny dom, własną rodzinę. Wszyscy z tego wątku byśmy chcieli
  2. Miłeczko oby ten dobry czas dla ciebie trwał i trwał, najlepiej wiecznie. I to jest właśnie to. Zdrowia i spokoju życzę.
  3. Pomyślałam sobie dziś o Amberku, ciekawe co u niego. Pewnie już zapomniał to co było i cieszy się życiem ze swoją rodziną. Pozdrowienia dla Państwa
  4. Dzień dobry, witaj Pongo, pogoda piękna więc pewnie delektujesz się spacerami, trawą, słońcem. Czekamy na dom dla Pongusia, może ktoś go wreszcie zobaczy i dostrzeże jego wdzięk i nienachalną urodę
  5. Mnie też to nie oburza a wręcz przeciwnie, zapalone światełko, znicz, świeczka to wyraz pamięci o kimś kogo już nie ma z nami, to wyraz szacunku. Ja to tak odbieram
  6. Lumi jest niesamowita po tylu latach w boksie schroniskowym (prawie całe swoje życie) tak swobodnie i grzecznie zachowuje się zarówno w samochodzie jak i na dworze, że o lekarzu nie wspomnę. A że przepięknej urody to już wiele razy tu pisałam. Ten kto ją adoptuje będzie miał wspaniałego psa
  7. Pierwsza doba po zabiegu jest ważna, jak dobrze że Makary czuje się dobrze. Za ile zdjęcie szwów? 14 dni? Oby wyniki hist-pat były dobre Makary przytulamy cię piesku
×
×
  • Create New...