Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Tak zasługują, oczywiście. Ale one tam za Tęczowym Mostem nie tęsknią za nikim, nie czekają. A to jest wiersz o tęsknocie.
  2. Czy Bianka już jest w hoteliku, czy może w lecznicy (czy chwilowym domu)????
  3. "Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem. Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem.Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie. Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie. Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej. Poznał Cię! I kiedy Ty i Twój najlepszy Przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na Twoją twarz, Twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego Przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca. A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..." SZYSZECZKO :-( :-(
  4. Bianka szuka domku. Czeka w hoteliku. To bardzo dobry hotelik, ale to nie to samo co własny dom. Więc czeka razem z Bronią. :loveu: :loveu: [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4412/bronka8zy6.jpg[/IMG]
  5. Dobry wieczór!!!! :loveu: Bajeczka się przypomina, że czeka na swój domek. Może przygarniesz taką cudną przyjaciółkę. Bajeczka obiecuje, że nie będzie sprawiać kłopotu, no tylko trochę będzie się bała w Sylwestra.
  6. Oleńko czy u Was w miarę dobrze??? Atos trochę sfolgował czy szaleje dalej??? Co z chorą Szyszeczką???
  7. No i niechcący pomysłowy Atos pokazał Ci co należy wyremontować w domu. :evil_lol: PŁOT !!! Pozdrawiam Oleńka serdecznie. Ucałuj tego łobuza :loveu:. Czy z Szyszeczką trochę lepiej???
  8. A może trochę obróć to w żart. Spytaj ją czy pamięta jak to jest gdy zew wzywa na randkę. :evil_lol: No tylko żeby ją to gorzej nie rozwścieczyło.
  9. Oleńka no i jak stosunki z poszkodowaną sąsiadką??? Może jej trochę przeszło?? A Atos jak, dalej chodzi na randki??? PS. O akurat naszły nam się posty. :lol:
  10. Czy to będzie dom stały czy tymczasowy???? Jeśli DT to czy na czas określony czy nieokreślony tzn. do czasu znalezienia domu stałego?? I rozumiem, że Uszka będzie mieszkała w domu - prawda.
  11. Hotelik to nie jest rozwiązanie docelowe dla żadnego psa, to sposób na przetrwanie a nie na życie. Ale co ja to tu piszę, my to wiemy. Szukamy zatem wszyscy intensywnie.
  12. Witam!!! Alekso czy udało Ci się dziś odwiedzić Uszeczkę???? Jeśli tak to podziel się z nami wiadomościami co tam u niej. :lol:
  13. Vutz skoro można pytać to spytam - co to oznacza, że Uszka jest psem EMIRA. Może to głupie pytanie :oops: , ale jak to zmienia jej sytuację???
  14. Ogłupiał ten Atos zupełnie!!!! :mad: No jakbyś miała mało problemów to jeszcze Ci potrzebne amory Atoska. Płot do naprawy, sąsiadka wku..... na. Pięknie!!!! :mad:
  15. Czyli Uszka dostaje dobrą karmę, nie jakieś badziewie. Tylko te jej zęby .... no żeby miała czym gryźć tą karmę. A może dostaje więcej tej mokrej.
  16. No to Chandler już wiesz co Usia jada bo Cię to nurtowało tak jak mnie te sterczące kości suni. :loveu: Więc wiemy. :lol:
  17. Raczej nie specjalnie z Bianką czy z przyszłym domkiem???
  18. Wybacz alekso, że zarzucam Cię pytaniami, ale obecnie to chyba Ty jesteś najlepiej zorientowana w sprawach Uszki. :loveu:
  19. Witajcie!!! Alekso jak jutro będziesz na SGGW to proszę Cię z łaski swojej przypatrz się Usi i powiedz mi czy ona trochę przytyła, czy już nie sterczą jej tak te kości biodrowe. Bo szkieletor była straszny. Czy lekarze już mówią wprost kiedy chcą wypisać Uszkę??? A co z tymi jej zębami bo podobno są w strasznym stanie???
  20. [IMG]http://images28.fotosik.pl/144/889af882940be421.jpg[/IMG] Prześliczne oczy Bajki patrzą z której strony przyjdzie ten domek . Tak długo już czeka nasza Bajeczka :-(. Też chciałaby mieć ten wymarzony, własny domek, swojego człowieka.
  21. Witajcie!!! Jak Bianeczka przez ten tydzień??? Czy jest jakieś zainteresowanie domków tą naszą śliczną sunią???
×
×
  • Create New...