-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Tak musimy pomóc Olence ratować Jej kochanego Atoska (naszego też :loveu:) na ile to możliwe. Chyba wszystkie sposoby pomocy będą dobre. Tylko co tu poradzić z tymi nieprzespanymi nocami. Ola, Ty Aniele Atosa skąd Ty masz siłę. Ania a może jedne aniołki z podobizną Atoska, a drugie z Oleńką??? Oj chętnie bym takie kupiła. :lol:
-
To miłe ze strony Dagmar, że pisze jak Uszka miewa się w jej domu. Pisze o sprawach zwykłych, codziennych. Widać, że troszczy się o sunię. :iloveyou: Dzięki Izis że podjęłaś się roli tłumacza pomiędzy Dagmar a nami. Nie byłam zadowolona z tego że Uszka wyjeżdża bo bałam się co ją czeka za granicą. Ale teraz z tych relacji widzę że niepotrzebnie się martwiłam o Uszeńkę. Dagmar wydaje się być troskliwą i odpowiedzialną Panią. I mam nadzieję że taką pozostanie dla Usi do końca jej dni. Takiego domu i takiego człowieka Uszka potrzebowała. I to Ty Izis ten dom znalazłaś. Dziękuję. :Rose: Może Dagmar będzie nadal pisać nam o Uszce a Ty Izis znajdziesz czas aby nam to tłumaczyć. Tak dobrze się czyta takie wiadomości. :loveu:
-
O, z przyjemnością zobaczymy nowy image Bajeczki. :lol:
-
Dziękuję Olenka za te wyjaśnienia - wiesz już się trochę pogubiłam. :oops: Czyli to o czym pisała Iza to coś dodatkowe czego jeszcze lekarz nie zlecił. Ale apel o pomoc finansową dla Atoska uważam za całkiem słuszny. Z tego co piszesz koszty leczenia są niemałe i stale do końca jego życia. Rozumiem Cię doskonale, że stosujesz starą matematyczną zasadę "umiesz liczyć, licz na siebie". Ale Olenka napisz od czasu do czasu coś o kosztach, wiesz człowiek jest zapędzony zapomina - mam na myśli siebie - a tu zaglądają już chyba tylko starzy przyjaciele Atoska i Twoi. :loveu:
-
Ola to ja już nie wiem jakie byłyby comiesięczne koszty tego leczenia???? Iza napisała 220 zł. mies. A taka kwota (220 zł) nie powala, może znalazłoby się kilka osób które mogłyby pomóc finansowo. No i czy to jest do terapii sterydowej jaką Atos ma mieć czy innej. Przepraszam Cię bardzo jeśli wcześniej napisałam jakieś głupoty. :oops: Oleńka przeanalizuj jakie byłyby koszty całkowite leczenia właściwego dla Atoska. A ten kondensator to do czego, a nebulizator?????
-
Tak Eruane, mokry ręcznik i najlepiej na kaloryferze w sezonie grzewczym bo wtedy szybciej paruje z niego woda, z większej powierzchni i lepiej nawilża powietrze. Zraszacz jest super. Zobaczcie, Atos w wielu przypadkach zachowuje się odwrotnie jak oczekuje tego lekarz. Miało mu być lepiej na dworze a niestety jest gorzej, w innych sytuacjach nie pamiętam już dokładnie jakich też było odwrotnie. Zwróciłam na to uwagę. Jest jakiś "rewers" czy co??? Może te leki na niego też działają odwrotnie jak na inne psy??? Może mówię głupoty no ale Oleńka współczuję Tobie i jemu.
-
A może po świętach pójdziesz lub zadzwonisz do lekarza i powiesz mu jak Atos zareagował na podawanie Encortonu. Może trzeba inną dawkę, albo może Atosek "nie idzie " na ten lek i trzeba podać coś innego. Nieraz organizm nie reaguje na dany lek tak jak oczekują lekarze. Tak jak pisze Eruane czasem po pewnych lekach potrafi być jeszcze gorzej. Musisz do weta koniecznie. A te wziewy już stosujesz????
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/2466,,,,,wielkanoc-pogodnych_swiat,kartki.html"][IMG]http://kartki.onet.pl/_i/d/baranek_d.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][B][I][COLOR=red]Uśmiechu, radości i słońca, wiosennego ciepła bez końca, zajączka wielkanocnego w prezenty bogatego i abyście znależli w świątecznym koszyku tyle szczęścia, ile liter w tym wierszyku! [COLOR=black][SIZE=2]Najlepsze życzenia świąteczne dla wspaniałego DT i wszystkich Przyjaciół[/SIZE] [SIZE=2]Bajeczki[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/I][/B][/SIZE]
-
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7999/brillantdepaques20071sn2.gif[/IMG] [SIZE=3][B][I][COLOR=red] Uśmiechu, radości i słońca, wiosennego ciepła bez końca, zajączka wielkanocnego w prezenty bogatego i abyście znależli w świątecznym koszyku tyle szczęścia, ile liter w tym wierszyku! [COLOR=black][SIZE=2]Najlepsze życzenia świąteczne dla DOMKU BIANKI i wszystkich jej Przyjaciół[/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/I][/B][/SIZE]