Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Wiem paros :megagrin: , wiem. No mam nadzieję że dzięki temu podpisowi pomogłam i pomogę Uszatce. Ale fajnie było wczoraj. :evil_lol:
  2. Witajcie!!! No i jak tam dzisiejsza wizyta u lekarza??? Czy dzisiejsza noc minęła jakoś względnie??
  3. Oj Chandler mam Uszeczkę w podpisie i nie tylko ją. Ale fajnie było z tym moim podpisem, szkoda że inni nie mogą widzieć tego co Ty i paros wczoraj - wiesz tego podpisu na cały ekran :megagrin: :megagrin:. Dziękuję wam jeszcze raz, ale dzięki tym moim zdolnościom to Uszka co najmniej przez dwie godziny nie schodziła z pierwszej strony :megagrin: :megagrin: i może zyskała nowych przyjaciół. Że to nie było w godzinach szczytu na Dogo.
  4. Chandler, paros dzięki serdeczne za kibicowanie i ogromną pomoc. Banerki są z "moimi psiskami". I otwierają się wątki. :multi:
  5. Chandler kochana no widzisz Tobie dobrze wyszło a widzisz co ja mam. :mad: Jak to zrobiłaś , wszystko w jednej linii i bez linków.
  6. Paros ratunku zobacz tylko, mój podpis zajmuje cały ekran!!!!!:shock: :shock: A każdy z tych psów jest dla mnie ważny i chcę go mieć w podpisie!! :wallbash: Pomóż, pomóż. Co ja źle zrobiłam, no i jeszcze te linki, Ty nie masz ich.
  7. No właśnie mnie też pokazuje się, że nie mogę mieć więcej jak 1 obrazek a inni mają kilka. Niech ktoś nam pomoże zareklamować nasze ukochane czworołapy dla ich dobra (czworołapów rzecz jasna). :lol:
  8. Proszę Was bardzo niech ktoś mi pomoże bo chciałabym umieścić w podpisie banerek Uszki (i jeszcze 1-2 innych psów) a jednocześnie zostawić ten co mam (Chawunia). Nie umiem tego zrobić, kombinuję i nic mi nie wychodzi.
  9. Oleńka a może przerzucisz się na kaszankę albo pasztetową. W pasztetówę świetnie wkłada się tabletki i trudniej psu wypluć tą tabletkę. :evil_lol: Mądry Atosik, co go będziesz kiwać. :evil_lol:
  10. A wolno spytać czemu to Atos już nie jada kiełbaski???? Nie smakuje mu?? :evil_lol:
  11. Witajcie!!! Oleńka jeśli ten zastrzyk to antybiotyk to musi być podawany ściśle w określonych odstępach czasowych właśnie po to aby działał ciągle i aby nie było pogorszenia. Czyli znów noc zarwana. Opowiesz nam jutro co było na wizycie lekarskiej dobrze. Atosiku nie choruj nam. Trzymaj się chłopie kochany!!!! Buziaczki. :calus: Oleńka zapisałam sobie SWIFT do Atoskowego konta, więc jeśli zgubisz a będzie Ci potrzebny to daj znać a Ci go prześlę.
  12. Koss zaraz wyślę Ci PM z numerem konta dla Uszki. Dzięki. :multi: I szukaj tego SUPER -DOMKU.
  13. Witajcie Wszyscy!! Czyli ten tydzień Uszka jeszcze nabiera sił i odpoczywa a w następnym (po następnej niedzieli) tyg. będzie już pierwsza operacja, tak? no o ile będzie wolny termin na zabieg. Izis chyba najlepiej poczekać,najpierw operacje. Nie wiadomo kiedy będzie ta druga no i jak Uszeczka będzie się czuła po tym wszystkim.Musi przecież jakos dojść do siebie. Nie ukrywam bardzo bym chciała aby Uszka mieszkała w super- domku ale bliżej niż Augsburg i wierzę że tak się stanie. No wiesz.... domyślasz się czemu. :cool3:
  14. Cudna!!!! :loveu: Na szczęście w tej chwili nie jest już bezdomna, ale szuka domu dla siebie na stałe.
  15. Czy ktoś interesuje się Bianką??? Taka śliczna sunia i nadal niczyja :-(
  16. Wydaje mi się, że Uszka troszeczkę przytyła, już te kości biodrowe tak jej nie sterczą. No może akurat tak się ustawiła na tych zdjęciach. Musiała być fest pogryziona skoro do tej pory ma dziurę na pupie :-(. Ten tydzień odpoczynku, odkarmienia, spokoju i Uszka już inna. :loveu: No i spacery po trzech latach zamknięcia w boksie.
  17. Alekso odwiedziłaś Uszeńkę!!!! :multi: Dzięki Ci wielkie!!! Jeszcze wystraszona, idzie na podkulonych trochę nogach - chyba pozostałość tamtego strachu który przeżywała. :placz: Powiedz czy ona nie jest cudna, jej oczy gdzieś zapatrzone, pyszczek ładniutki. Jak idzie to już trochę ogon unosi i nawet stawia do góry to urwane uszko!! :loveu: Fajnie. Czy pieszczoszek z niej czy nie bardzo???
  18. Oleńka dziękuję :oops: :loveu: Zmysł, Dea wielkie dzięki :modla:, zwłaszcza, że Oleńka opiekuje się również innymi psami z Dogo, które wymagają ciągłej opieki weterynaryjnej i ciągłego leczenia. Emilia dane konta są w pierwszym poście, niestety nie ma SWIFT. Oleńka, Atos :calus: :iloveyou: nie jesteście sami!!!!
  19. Alekso, zdrojka czy idziecie jutro odwiedzić Uszkę w szpitalu???
  20. O fajnie Izis, to na razie nie trzeba by się martwić o pieniądze. Ciekawe czy to wystarczy na te dwie operacje??
  21. Witajcie Przyjaciele Atoska, cześć Atosku. No i oby tak było nadal. :multi: Czyli masz przez jeden dzień najświętszą rzecz na świecie - święty spokój. Oby to nie była ta zapaść tchawicy, jak się naczytałam tu co to za choroba to oby Atosik jej nie miał. Okropnie paskudztwo.
  22. No więc niecierpliwie wyglądamy tego domku. :lol:
  23. zdrojka wysłałam Ci nr konta dla Uszki na PM. Dea widzę, że nieobecna.
×
×
  • Create New...