-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Cudna bursztynowa Bajka :loveu:- patrz zdjęcia powyżej :loveu: - czeka cierpliwie i juz bardzo długo na domek taki do końca życia.
-
To Bajeczka bawi się samochodzikami i klockami??? :crazyeye: :evil_lol:
-
niedowidzący Cezarek - uratowany! już w nowym domu!!!
KrystynaS replied to Dea's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']Niestety obawiam się że skoro właściciele mieli tego psa w budzie to nie zniosą jego zapachu, czy sierści w domu... Obym się myliła, ale ludzie zdolni uśpić własnego psa po 6 latach wiernosci nie są reformowalni..............................................[/quote] [quote name='ElzaMilicz']Zgadzam się z Tosią. Szkoda zachodu. [/quote] A ja mimo wszystko bym porozmawiała. Najgorszą metodą jest nie rozmawianie (nie tylko w tym przypadku, ale ogólnie) -
niedowidzący Cezarek - uratowany! już w nowym domu!!!
KrystynaS replied to Dea's topic in Już w nowym domu
[quote name='tylko psy']Jaki on jest śliczny! Wydaje mi się, że dogomaniacy pomogliby uzbierac pieniądze dla Cezarka, żeby wyleczyć jego oczka. Dea a gdyby Cezarek miał zdrowe oczy to właściciel przeprowadziłby sie razem z nim do nowego domku? Przeciez nie można uśpić takiego psiaczka...:([/quote]No właśnie Dea. Może porozmawiaj z nim, wytłumacz że mieszkanie (=lokal) dla psa nie jest więzieniem. Po tylu latach psa tak ...... zwłaszcza, że powód żaden. Może on tego nie rozumie. A Dogomaniacy może mogliby pomóc z oczami Cezarka, słyszałam mnóstwo dobrych opinii o tym Panu Garncarzu. Spróbuj Dea :happy1: -
Witajcie!!!!! Olenka a może to ustrojstwo nazywa się SPEJSER a nie spjeser???? Ten spejser to takie coś do inhalacji, wziewów czyli pewnie to Atosek ma używać. Tu jest link (przykładowo) http://www.ambulans.com.pl/index.php?cPath=1_214_217 znalazłam w google pod hasłem "spejser". Sprzedają różne modele i wielkości tego spejsera, no tylko pokazane są takie dla ludzi. Ale może coś dla psa by się znalazło. Wejdź w Google,wyszukaj i popatrz jest tam wiele ofert sprzedaży różnych firm po bardzo atrakcyjnych cenach. Ola sprawdź czy wtedy gdy piszesz post nie masz podświetlonego okienka pisma pochyłego. Zobacz teraz włączyłam to okienko u siebie.
-
niedowidzący Cezarek - uratowany! już w nowym domu!!!
KrystynaS replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Aaaaa czyli ten gość chce oddać psa dlatego, że nie chce aby Cezar przebywał w jego mieszkaniu (nowym), bo wg niego dla psa to tylko podwórko z budą. :mad: Czy tak??? I sprawa chorych oczu nie zaważa na jego decyzji??? -
No niepojęte rzeczy!!! :shake: Minęła jesień, minęła zima, już wiosna a Bajeczka nadal czeka na domek. Dobrze, że dzięki Agnieszce nie leje jej się na głowę i nie przymiera głodem. Bursztynowa, cudna sunia czeka na swój domek. Już tak długo czeka i czeka. Kto przyjmie ją pod swój dach??? Podziękuje za to swoim wielkim psim sercem. :loveu:
-
No widzisz Olenka jaka fajna konsultacja i niepotrzebnie się bałaś a raczej krępowałaś. :lol: Teraz już wiesz, że tchawicą nie musisz się zamartwiać bo to nie ona jest przyczyną tego kaszlu i duszenia się Atoska. Jeśli w domu jest za sucho dla Atosa to może rozstaw w pomieszczeniach w których przebywa naczynia z wodą. To trochę nawilży powietrze. Fajny by był nawilżacz powietrza. Czy taki aparat do wziewów jest drogi??? Może przyjaciele by pomogli, może jakieś cegiełki, bazarki i wszelka pomoc finansowa. Zorientuj się ile by kosztował. A może można go gdzieś wypożyczyć choć na razie żeby można już podawać mu te leki. Jeśli nie dam rady w tym miesiącu :oops: to w przyszłym pozwolę sobie przelać na konto Atosika trochę pieniędzy na ten aparat. Całuski, buziaczki i .......:loveu:
-
Widzisz Olenko a tak się denerwowałaś. To tylko świadczy o tym, że to dobry lekarz fachowiec. Fachowiec nigdy się nie obawia tego, że pacjent prosi o konsultację z drugim fachowcem.(Ale zafachowcowałam :evil_lol:). Z tego mogą wyjść tylko dobre rzeczy dla Atoska. Jutro proszę uśmiech na buzię i na pyszczek :lol: i do dr Niziołka. Wszystko będzie dobrze!!!! :cool2: