Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. :shock:Olenka co chcesz przez to powiedzieć???? Co się dzieje?????
  2. Wesołego zająca co śmieje się bez końca. Szczerbatego barana co beczy od rana. Radości bez liku, pisanek w koszyku I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich Przyjaciół Uszki
  3. Wesołego zająca co śmieje się bez końca. Szczerbatego barana co beczy od rana. Radości bez liku, pisanek w koszyku I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich Przyjaciół Atoska
  4. No przecież Atos już wybrał taką brzydulę (Ola tak napisała, że brzydula) i łaził do niej przez dziurę którą zrobił w płocie. :evil_lol: A Olenka miała za swoje od sąsiadki za te jego amory.
  5. Cudna bursztynowa Bajka :loveu:- patrz zdjęcia powyżej :loveu: - czeka cierpliwie i juz bardzo długo na domek taki do końca życia.
  6. No to duże podziękowania dla Izy. Czyli już zaczniesz podawać te sterydy wziewne. Atosku zdrowia jak najwięcej kochany piesku. Czy to znaczy, że jest Pipi i jest Pepe (dwa różne psy)?? Słowo daję Olenka nie mogę połapać się w Twojej czworonożnej bandzie :oops:
  7. Tak, tak co u Bianki???? Czy już się zaaklimatyzowała w swoim domku??? Jak się dogadują z Fanimo???
  8. Oooooj dzięki Olenka za te zdjęcia. :loveu: :loveu: Dziubek Atoskowy rzeczywiście tylko dawać buziaki. Daruj tego kapcia, pewnie i tak był stary :evil_lol: PS. Czy na pierwszym zdjęciu z Atoskiem jest Pepe???
  9. Jak Dzielna sprawuje się w swoim wspaniałym domku???? Jak ma teraz na imię ta ślicznotka??? :lol:
  10. Jak Atosek się czuje po kilku dniach podawania sterydów w tabletkach??? Czy widać choć trochę poprawy??? Ciągle tak śpi czy może już zaczął dokazywać
  11. To Bajeczka bawi się samochodzikami i klockami??? :crazyeye: :evil_lol:
  12. Jak dziś Atos??? nadal kaszle tak silnie???? No bo znów mamy załamanie pogody. Od kiedy planujesz Olenka rozpocząć podawanie sterydów????
  13. Nie miałam siły przebrnąć przez dzisiejsze posty. :crazyeye: :crazyeye: Jednak spytam : czy te guzki zostały bo lekarze przeoczyli czy zostawili jako niegroźne i bez znaczenia???? a może one powstały już po operacji :placz: Nie powinnaś tego napisać :-(. Nawet w emocjach.
  14. Jakie przykre te zdjęcia :-(. Ale obie już wyrwały się z tego koszmaru - bardzo żal, że Pieczarka w taki sposób :placz:. Mam nadzieję, że Dzielna teraz będzie żyć pełnią psiego życia za obie - za siebie i Pieczarkę Oooo tak!!! Niestety głową muru nie przebijesz, najwyżej rozwalisz głowę.
  15. Pani Renatko, Panie Januszu - DZIĘKUJĘ !!!!! :Rose: Jak dobrze, że Bianeczka zamieszkała z Wami w Waszym domu. :loveu:
  16. [quote name='Tosia2']Niestety obawiam się że skoro właściciele mieli tego psa w budzie to nie zniosą jego zapachu, czy sierści w domu... Obym się myliła, ale ludzie zdolni uśpić własnego psa po 6 latach wiernosci nie są reformowalni..............................................[/quote] [quote name='ElzaMilicz']Zgadzam się z Tosią. Szkoda zachodu. [/quote] A ja mimo wszystko bym porozmawiała. Najgorszą metodą jest nie rozmawianie (nie tylko w tym przypadku, ale ogólnie)
  17. [quote name='tylko psy']Jaki on jest śliczny! Wydaje mi się, że dogomaniacy pomogliby uzbierac pieniądze dla Cezarka, żeby wyleczyć jego oczka. Dea a gdyby Cezarek miał zdrowe oczy to właściciel przeprowadziłby sie razem z nim do nowego domku? Przeciez nie można uśpić takiego psiaczka...:([/quote]No właśnie Dea. Może porozmawiaj z nim, wytłumacz że mieszkanie (=lokal) dla psa nie jest więzieniem. Po tylu latach psa tak ...... zwłaszcza, że powód żaden. Może on tego nie rozumie. A Dogomaniacy może mogliby pomóc z oczami Cezarka, słyszałam mnóstwo dobrych opinii o tym Panu Garncarzu. Spróbuj Dea :happy1:
  18. Witajcie!!!!! Olenka a może to ustrojstwo nazywa się SPEJSER a nie spjeser???? Ten spejser to takie coś do inhalacji, wziewów czyli pewnie to Atosek ma używać. Tu jest link (przykładowo) http://www.ambulans.com.pl/index.php?cPath=1_214_217 znalazłam w google pod hasłem "spejser". Sprzedają różne modele i wielkości tego spejsera, no tylko pokazane są takie dla ludzi. Ale może coś dla psa by się znalazło. Wejdź w Google,wyszukaj i popatrz jest tam wiele ofert sprzedaży różnych firm po bardzo atrakcyjnych cenach. Ola sprawdź czy wtedy gdy piszesz post nie masz podświetlonego okienka pisma pochyłego. Zobacz teraz włączyłam to okienko u siebie.
  19. Aaaaa czyli ten gość chce oddać psa dlatego, że nie chce aby Cezar przebywał w jego mieszkaniu (nowym), bo wg niego dla psa to tylko podwórko z budą. :mad: Czy tak??? I sprawa chorych oczu nie zaważa na jego decyzji???
  20. No niepojęte rzeczy!!! :shake: Minęła jesień, minęła zima, już wiosna a Bajeczka nadal czeka na domek. Dobrze, że dzięki Agnieszce nie leje jej się na głowę i nie przymiera głodem. Bursztynowa, cudna sunia czeka na swój domek. Już tak długo czeka i czeka. Kto przyjmie ją pod swój dach??? Podziękuje za to swoim wielkim psim sercem. :loveu:
  21. [quote name='żaba88']Ze [FONT=Calibri][SIZE=3]Stuttgartu do Polski po psa... Skąd tacy ludzie się biorą ??? [/SIZE][/FONT][/quote] [quote name='Romi']Nie ważne skąd się biorą, ważne że są !!![/quote] I oby ich było coraz więcej :loveu: Może metodą klonowania :evil_lol: :oops:
  22. No widzisz Olenka jaka fajna konsultacja i niepotrzebnie się bałaś a raczej krępowałaś. :lol: Teraz już wiesz, że tchawicą nie musisz się zamartwiać bo to nie ona jest przyczyną tego kaszlu i duszenia się Atoska. Jeśli w domu jest za sucho dla Atosa to może rozstaw w pomieszczeniach w których przebywa naczynia z wodą. To trochę nawilży powietrze. Fajny by był nawilżacz powietrza. Czy taki aparat do wziewów jest drogi??? Może przyjaciele by pomogli, może jakieś cegiełki, bazarki i wszelka pomoc finansowa. Zorientuj się ile by kosztował. A może można go gdzieś wypożyczyć choć na razie żeby można już podawać mu te leki. Jeśli nie dam rady w tym miesiącu :oops: to w przyszłym pozwolę sobie przelać na konto Atosika trochę pieniędzy na ten aparat. Całuski, buziaczki i .......:loveu:
  23. Widzisz Olenko a tak się denerwowałaś. To tylko świadczy o tym, że to dobry lekarz fachowiec. Fachowiec nigdy się nie obawia tego, że pacjent prosi o konsultację z drugim fachowcem.(Ale zafachowcowałam :evil_lol:). Z tego mogą wyjść tylko dobre rzeczy dla Atoska. Jutro proszę uśmiech na buzię i na pyszczek :lol: i do dr Niziołka. Wszystko będzie dobrze!!!! :cool2:
×
×
  • Create New...