-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Niektóre psy latami żyją w schronie i czekają :-(. A raczej ogromna większość schronów w Polsce jest do siebie bardzo podobna, niestety. -
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
O mamie Edzi czytałam co napisałaś, ale jakoś mi umknęło o tej siostrzyczce. :oops: Może rzeczywiście pojedź do schronów, może są obie. Może po mimo wszystko żyją. :-( -
[quote name='SZPiLKA23']Mistrzostwo ...:D:D:D chyba z zadnego domku nie było takiej ilosci i tak swietnych zdjec:D[/quote]TAK, TAK !!! Agnieszko to,prawda. A ten wątek robi się wspaniałym albumem fotograficznym tych świetnych suń. [quote name='halcia']A co mała grała na skrzypcach,że ją tak uśpiło?Czy wczesniej pracowała na balkonie?[/quote] :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
-
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Edzia jest taka ..... urocza. I ma siostrę w schronie?? :-( Och Doda ..... -
A tu - taka panienka z okienka. I parapet tak jakby na miarę Rudzi. :lol: [IMG]http://images28.fotosik.pl/210/cac1dd61c29283b7med.jpg[/IMG]
-
Jastrzebie Zdroj, kudlaty piesek kocha dzieci. Juz znalazl dom.
KrystynaS replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Moniko on jest jak drugie wcielenie Moruska, albo jego brat bliźniak jednojajowy. No istny Morusek, iwop powiedz czy nie. -
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Volt']w sumie zawsze myslalem że jestem płci męskiej :crazyeye::cool3: [/quote]Bardzo przepraszam Volt. Roztargnienie chyba. :oops: :oops: -
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AguśSosnowiec'] ..... dla niej to napewno jest dziwne ze od dwoch dni nikt jej nie zbil, nikt na nia nie krzyknal, nie zaatakowal.. Musi sie oswoic z tym, ze teraz juz tak bedzie, ze nikt jej juz krzywdy nie zrobi.. [/quote]Jakie to smutne :-( W tak krótkim życiu musiała już dostać dobrą "szkołę" od człowieka. Pewnie zna tylko krzyki, bicie, ból i uciekanie. Kompletnie nie zna tego co u Ciebie dostaje Aguś. -
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Edziu, maleńka już będzie dobrze. Zobaczysz ile Cioć jest dobrych i troszczących się o ciebie psinko. :glaszcze: -
Śmiej się, śmiej, a ja pierwszy raz widzę aby psy a zwłaszcza suczki tak bardzo do siebie przylgnęły,słowo daję [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9492/dsc00839rp5.jpg[/IMG] No czy nie cudowne??? One są szczęśliwe tylko razem, przytulone do siebie. Co im tam cała reszta świata. No oczywiście jeszcze Pańcia jest konieczna do szczęścia absolutnego.
-
No to same dobre wiadomości z domku Rudzi :multi: Rudzia stań na wysokości zadania :lol:, Pani Renatko więc oswajajcie się nawzajem. Powodzenia. :lol: :lol:
-
Jastrzebie Zdroj, kudlaty piesek kocha dzieci. Juz znalazl dom.
KrystynaS replied to monika55's topic in Już w nowym domu
A czy piesek kudłaczek ma jakieś imię??? Moniko zadbałas o imię dla niego??? -
Jastrzebie Zdroj, kudlaty piesek kocha dzieci. Juz znalazl dom.
KrystynaS replied to monika55's topic in Już w nowym domu
WIEM !!!! :calus: -
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AguśSosnowiec']EHH A CO TO NIKT TAK DO NAS NIE ZAGLADA.. NIKT SIE ZE MNA NIE ZACHWYCA NAD SUNIECZKA... :mad: [/quote] Nie prawda, zagląda i poczytuje, tylko się nie odzywa bo co powie - nie mam możliwości wziąć Edzi do siebie. I zachwyca bardzo sunią. [quote name='AguśSosnowiec'] [B]ZATEM DLA [COLOR=red]DODY:loveu: [/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=green]- [B]HIP HIP HURRA!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi:[/quote] I przyłącza się szczerze :klacz: :klacz: