Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Ojej, ale wieści. Dobrze, że Łatka już u iwop. No gdyby jeszcze została w schronie to ...... czarno to widzę. Nie śmiejcie się, ale może to ma jakiś związek z tym pogryzieniem Łaci, może ma coś w brzuszku uszkodzone.
  2. A uczysz je, że nie wolno ruszać roślin na balkonie???
  3. Właśnie Agnieszko jak tam wasze sprawy balkonowe????
  4. Niektóre psy latami żyją w schronie i czekają :-(. A raczej ogromna większość schronów w Polsce jest do siebie bardzo podobna, niestety.
  5. O mamie Edzi czytałam co napisałaś, ale jakoś mi umknęło o tej siostrzyczce. :oops: Może rzeczywiście pojedź do schronów, może są obie. Może po mimo wszystko żyją. :-(
  6. [quote name='SZPiLKA23']Mistrzostwo ...:D:D:D chyba z zadnego domku nie było takiej ilosci i tak swietnych zdjec:D[/quote]TAK, TAK !!! Agnieszko to,prawda. A ten wątek robi się wspaniałym albumem fotograficznym tych świetnych suń. [quote name='halcia']A co mała grała na skrzypcach,że ją tak uśpiło?Czy wczesniej pracowała na balkonie?[/quote] :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
  7. Iwop to Ty już całkowicie przygotowana czekasz na Łatkę. No jeszcze dobę.
  8. Edzia jest taka ..... urocza. I ma siostrę w schronie?? :-( Och Doda .....
  9. A tu - taka panienka z okienka. I parapet tak jakby na miarę Rudzi. :lol: [IMG]http://images28.fotosik.pl/210/cac1dd61c29283b7med.jpg[/IMG]
  10. Moniko on jest jak drugie wcielenie Moruska, albo jego brat bliźniak jednojajowy. No istny Morusek, iwop powiedz czy nie.
  11. [quote name='Volt']w sumie zawsze myslalem że jestem płci męskiej :crazyeye::cool3: [/quote]Bardzo przepraszam Volt. Roztargnienie chyba. :oops: :oops:
  12. [quote name='AguśSosnowiec'] ..... dla niej to napewno jest dziwne ze od dwoch dni nikt jej nie zbil, nikt na nia nie krzyknal, nie zaatakowal.. Musi sie oswoic z tym, ze teraz juz tak bedzie, ze nikt jej juz krzywdy nie zrobi.. [/quote]Jakie to smutne :-( W tak krótkim życiu musiała już dostać dobrą "szkołę" od człowieka. Pewnie zna tylko krzyki, bicie, ból i uciekanie. Kompletnie nie zna tego co u Ciebie dostaje Aguś.
  13. I to się nazywa [B]umiłowanie sztuki i umiłowanie instrumentu[/B] :evil_lol: :evil_lol: [quote name='agnieszkal2'][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8664/rotationofdsc00833ne3.jpg[/IMG][/quote]
  14. :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: Zdjęcie dnia??? :klacz: :klacz:
  15. Edziu, maleńka już będzie dobrze. Zobaczysz ile Cioć jest dobrych i troszczących się o ciebie psinko. :glaszcze:
  16. Myślę, że po prostu nie przypadli sobie do serca. Zdarza się.
  17. Śmiej się, śmiej, a ja pierwszy raz widzę aby psy a zwłaszcza suczki tak bardzo do siebie przylgnęły,słowo daję [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9492/dsc00839rp5.jpg[/IMG] No czy nie cudowne??? One są szczęśliwe tylko razem, przytulone do siebie. Co im tam cała reszta świata. No oczywiście jeszcze Pańcia jest konieczna do szczęścia absolutnego.
  18. No proszę, a z jakim zainteresowaniem czytają te nuty!!! I noskami, i łapkami :evil_lol: A na jakim instrumencie panienki zamierzają się uczyć grać, jeśli wolno spytać???
  19. Tak, o ile pamiętam to Atos z Pepkiem od początku "darli koty"
  20. No to same dobre wiadomości z domku Rudzi :multi: Rudzia stań na wysokości zadania :lol:, Pani Renatko więc oswajajcie się nawzajem. Powodzenia. :lol: :lol:
  21. A czy piesek kudłaczek ma jakieś imię??? Moniko zadbałas o imię dla niego???
  22. [quote name='AguśSosnowiec']EHH A CO TO NIKT TAK DO NAS NIE ZAGLADA.. NIKT SIE ZE MNA NIE ZACHWYCA NAD SUNIECZKA... :mad: [/quote] Nie prawda, zagląda i poczytuje, tylko się nie odzywa bo co powie - nie mam możliwości wziąć Edzi do siebie. I zachwyca bardzo sunią. [quote name='AguśSosnowiec'] [B]ZATEM DLA [COLOR=red]DODY:loveu: [/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=green]- [B]HIP HIP HURRA!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi:[/quote] I przyłącza się szczerze :klacz: :klacz:
  23. Cichutko tu u Atoska. To pewnie znaczy, że wszystko dobrze. :loveu:
×
×
  • Create New...