-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Jastrzebie Zdroj, kudlaty piesek kocha dzieci. Juz znalazl dom.
KrystynaS replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] -
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Oj Aguś zaraz tam "bezczelnie się pakuje". Łóżko jest do spania prawda, no i Edzia już to zrozumiała i stosuje w praktyce. :evil_lol: -
Jastrzebie Zdroj, kudlaty piesek kocha dzieci. Juz znalazl dom.
KrystynaS replied to monika55's topic in Już w nowym domu
No to moniko odpowiedzialne zadanie przed Tobą. Wybieraj :multi: -
No to dobrze, że to w sumie błaha sprawa :multi: Jak moje psy zaczynają skubać sobie łapkę to rozgarniam futro i smaruję im to miejsce żelem o nazwie "Żel po ukąszeniu owadów ULGANOL". Kupiłam go w aptece. Sprawdziłam na sobie po 2 min. już nie swędzi po ukąszeniu. Im chyba też pomaga bo nie gryzą, nie drapią się.
-
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Jak Edzia w domku??? -
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
KrystynaS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Edziu na dobranoc :glaszcze: -
Jastrzebie Zdroj, kudlaty piesek kocha dzieci. Juz znalazl dom.
KrystynaS replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] -
Ola no może być od komara czy kleszcza. No bo jak np. komar go uciął no to go swędziało więc skubał ten ogon no i pogryzł na tyle mocno, że go teraz boli ta rozgryziona rana. A kleszcze są nie tylko w lesie. U mnie np. są na osiedlowej łące i moje psiury ciągle chodzą w obrożach p/kleszczowych. No trzeba żeby wet to zobaczył.
-
Jastrzebie Zdroj, kudlaty piesek kocha dzieci. Juz znalazl dom.
KrystynaS replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Kudłaczku M jesteś taki uroczy. Domku ..... odezwij się domku. Czekamy -
Agnieszko JESTEŚ NIESAMOWITA !!! [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/1rof1.gif[/IMG] [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/applause.gif[/IMG] :megagrin: :megagrin: [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/3504/rotationofdsc00844vl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1089/dsc00842xn9.jpg[/IMG]