Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Te Wasze biedaki z Orzechowców są piękne. Każdy jeden za serce chwyta. A domów nie ma, Wy same. Kogo to obchodzi??? no bo nie schronisko ani nie jakieś władze lokalne
  2. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG]
  3. Oj Aguś zaraz tam "bezczelnie się pakuje". Łóżko jest do spania prawda, no i Edzia już to zrozumiała i stosuje w praktyce. :evil_lol:
  4. :eek2: A gdzie podziała się ta fotka z wczoraj jak sunie trzymają się łapkami i dotykają noskami???? :mad: Wstaw ją Agniesiu. Taka świetna.
  5. No to moniko odpowiedzialne zadanie przed Tobą. Wybieraj :multi:
  6. No to dobrze, że to w sumie błaha sprawa :multi: Jak moje psy zaczynają skubać sobie łapkę to rozgarniam futro i smaruję im to miejsce żelem o nazwie "Żel po ukąszeniu owadów ULGANOL". Kupiłam go w aptece. Sprawdziłam na sobie po 2 min. już nie swędzi po ukąszeniu. Im chyba też pomaga bo nie gryzą, nie drapią się.
  7. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0065.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0065.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0065.gif[/IMG] Noski, łapki :multi: :multi: A jakie w siebie zapatrzone!!!! :loveu:
  8. Patrzę tak na to zdjęcie i wiecie co pomyślałam?? Gdyby sunie zostały jakimś fatalnym zbiegiem okoliczności rozdzielone to bardzo by rozpaczały i cierpiały. Tfu, tfu, tfu !!!! Tania i Nuka :loveu: :loveu:
  9. Edziu na dobranoc :glaszcze:
  10. [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1373/dsc00839vs2.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG]
  12. Ola no może być od komara czy kleszcza. No bo jak np. komar go uciął no to go swędziało więc skubał ten ogon no i pogryzł na tyle mocno, że go teraz boli ta rozgryziona rana. A kleszcze są nie tylko w lesie. U mnie np. są na osiedlowej łące i moje psiury ciągle chodzą w obrożach p/kleszczowych. No trzeba żeby wet to zobaczył.
  13. O rany !!!! I znowu wet :shake:. Może jakiś owad mu się wbił w ogon jak siedział na ogrodzie, albo go ugryzł.
  14. To może iwop dawaj jej na początku chleb pokrojony w kostkę skoro go lubi, troszkę kiełbaski też pokrojonej no i do tego mięsko. A potem gdy nauczy się jeść z miski do wprowadzaj po trochu ryż. Psy lubią pieczywo. A może makaron by lubiła???
  15. Jak fajnie tak po prostu żyć sobie :multi:. Zwyczajnie, spokojnie. Do lekarza też nie musicie pewnie często chodzić.
  16. Pozdrowienia, pogłaskania dla Dziubka-Atoska !!!!
  17. [quote name='agnieszkal2']Dobrze:)Na razie wprawiam się na moich psach:)[/quote]Dobrze. Trenuj kochana, trenuj. Co ja piszę, jakie trenuj. Przecież Ty to samorodny talent zatrącający geniuszem w dziedzinie fotografii psów. I wcale Ci się nie podlizuję, nie myśl. A sunie to ci dopiero fotomodelki.
  18. Masza brak słów!!! :angryy: Po prostu brak słów!!! :angryy: Łatka powoli dojdzie do siebie u iwop, no a potem domek - musi się znaleźć.
  19. Kudłaczku M jesteś taki uroczy. Domku ..... odezwij się domku. Czekamy
  20. Agnieszko nie wiem czym się zajmujesz zawodowo, ale moim zdaniem bez względu na to co robisz w pracy porzuć to i zajmij się fotografowaniem. Specjalizacja - Psy w różnych sytuacjach [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/applause.gif[/IMG] :evil_lol: :evil_lol:
  21. Agnieszko JESTEŚ NIESAMOWITA !!! [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/1rof1.gif[/IMG] [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/applause.gif[/IMG] :megagrin: :megagrin: [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/3504/rotationofdsc00844vl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1089/dsc00842xn9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...