Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Tak umaszczenie ma śliczne. Bardzo mi się podoba przy stole jak ogląda miski z jedzeniem. Łakomczuszek, żarłoczek zresztą widać po nim że lubi jeść.
  2. Zdjęcia/ filmiki Lumi mogę oglądać i oglądać bez końca. I choćby nie wiem co zrobiła i nie wiem jak wyglądała dla mnie jest wspaniała i cudna.
  3. Pongo już prawie zdrowy, będzie dobrze bo leczenie tej choroby trochę trwa. Pongo a może ty byś sam się trochę porozglądał za domem, wybrał sobie Panią/ Pana, na przykład u mnie to nie ja wybrałam Sonię [*] tylko Ona wybrała mnie.
  4. To dobrze, że płytki zostały już usunięte, teraz pozostaje kontynuowanie leczenia, może później rehabilitacja będzie pomocna. Życzę Wam aby problemy zdrowotne pomyślnie udało się rozwiązać
  5. Skoro Figaro jest uczulony na materiał z którego zrobione są płytki to niestety trzeba te płytki usunąć. Kiyoshi pisze że to kłopot z tym usunięciem. Trzymam kciuki za Was obydwoje
  6. No to wielkie ukłony dla Aska, że znów przejedzie pół Polski aby pojechać z Makusiem. A sierpień tuż tuż. Piszesz agat masz sunię z Ukrainy? I nieustająco życzę zdrowia Twojemu Figaro, myślałam że problem z łapą to już przeszłość a tu okazuje się, że nie
  7. Tak Wiosno też tak pomyślałam, zaaranżuj jej takie małe kradzieże kontrolowane, ona widać że zadowolona. Fajna jest bardzo. I spacer w mieście bardzo dobrze już jej wychodzi, chyba pojechałyście do marketu, stawiam na Lidla. No a posłanko fju, fju, toć to po prostu kanapa. Świetne, żeby tylko chciała na nim leżeć
  8. Kubunio jest przeuroczy, taki rozczulający, tylko przytulić.
  9. Musiałam sobie jeszcze popatrzeć na Ponga z kolegą. Łapki przednie ma rzeczywiście takie śmieszne a u kolegi ogon zabójczy. Fajnie razem wyglądają.
  10. Co Ty porównujesz chrupki do ciasta cytrynowego czy kotleta. Jak kraść to wiedzieć co - Lumi wie bo już jej się gust kulinarny trochę wyrobił.
  11. Ale Lumi nie kradnie , ona się tylko częstuje bo Wiosna zapomina ją poczęstować. Takie niedopatrzenie Wiosny musi sama skorygować
  12. No jak od czasu do czasu sama się czymś poczęstuje - oczywiście czymś jadalnym, to przecież nie zbrodnia. Świetna jest Lumi, już chyba taka domowa się zrobiła.
  13. Ponguś doczeka się domu swojego, własnego i będzie bardzo szczęśliwy. Żadne tam przekreślanie i co z tego że nie jest słodkim yorkiem czy maltańczykiem, ktoś go dostrzeże i pokocha, zobaczycie.
×
×
  • Create New...