Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Świetne wieści Zagrodowy pp. Lumi jak zwykle świetnie wygląda. Kanapa no może być mięciutkie posłanko, gotowany kurczak a na horyzoncie Wiosna - to jest teraz naturalne środowisko Lumi. Kojec, niech się sam tam wsadzi i siedzi, łańcuch ...
  2. Nikt nie pyta o Lumi, nikt nie chce zaprosić jej do swojego domu. Szkoda, choć ona tego nie żałuje, u Wiosny jest jej po prostu dobrze.
  3. A jak brodawczak to dobrze, znaczy dobrze że nie kleszcz. Tak rzeczywiście Pongo miał brodawczaka którego rozlizał tak, że trzeba było leczyć. A my z Aska czujne
  4. Murka i WiosnaA to dwie osoby, które miały wieki wpływ na życie Lumi. Wiemy i pamiętamy. Dzięki Nim Lumi rozkwita teraz każdego dnia coraz bardziej. Wiosno Lumisia dzisiaj to owoc Twojej pracy i opieki. Aż nie mogę się napatrzeć na jej zdjęcia. Po prostu dziękuję.
  5. Tak telefonów nie ma ani o Franka, ani o Lumi ani o innych. Czyżby wszyscy którzy chcą mieć psa już go mają a ci którzy nie mają to po prostu nie chcą mieć. A może wielu ludzi jeszcze nie wie, że chcą być szczęśliwym opiekunem szczęśliwego psa. I tej wersji się trzymajmy.
  6. Dobrze tobciu jak sobie życzysz, tylko pisz śmiało. Grób Pana Mariana nie powinien być zapomniany tak zresztą jak żaden inny grób. I świeczka dla Rexa obowiązkowo
  7. Lumi pięknie wygląda i chyba za bardzo jej nie przeszkadza ten remont czy rozbudowa domu. Proszę Was aby nieporozumienia międzyludzkie nie uderzyły w Lumi bo nie po to zabrałyśmy ją ze schroniska aby była kartą przetargową. Chcieliśmy odmienić jej los, dać lepsze życie i na tym się skupmy. Bardzo Was proszę.
  8. Makary jak dla mnie jest w sam raz, może w rzeczywistości gdzieś tam kości jeszcze trochę wystają ale ja tego nie widzę. Aska widziała go na żywo to wie najlepiej, no ale jak sama pisze lubi psy trochę tzw."przy kości". Ja wolę szczupłe i Makuś taki mi się wydaje. Mari też nie uważa go za chudego. Powoli Makary pozna kikou i mieszkające u Niej psy. Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej.
  9. Maleńki kotek u Pani w domu, Miła się nim opiekuje. Zawsze była wspaniałą sunią a to że kogoś tam nie lubi i daje temu wyraz niczego nie zmienia. Kochana Miłeczka. Nieustające życzenia zdrowia dla Pani Ani i Miłej
  10. Teraz się lepiej przyjrzałam zdjęciom, Tosia&Lesio wysypała grób żwirem. Bardzo ładnie i porządnie to wygląda. A o ile pamiętam kiedyś zastanawiałyśmy się nad takim rozwiązaniem. Bardzo dziękuję Justynie. Tobciu konto jest bez zmian? pytam bo trochę czasu minęło.
  11. Myślałam, ze to zdjęcie z domu, a to kanapa na ogrodzie żeby psy mogły sobie wygodnie odpoczywać na dworze. Ale super. A na kanapę w domu szybko wejdzie jak już rozpracował do czego służy kanapa.
×
×
  • Create New...