-
Posts
11984 -
Joined
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hop!
-
[quote name='Lemoniada']Już czuć zbliżającą się jesień, dziś było ładnie, ale w środę straszliwie lało. Jak się miewają dziewczyny i Gabi w tę zdradliwą pogodę? Sterylka za niedługo, trzymam kciuki![/quote] Lemoniada dzięki za zainteresowanie. Dziewczyny mają humory a Gabiszon lekki reumatyzm. A ja mam jedno i drugie.;)
-
Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']
hop! replied to romenka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
romenko, wyjaśnij proszę dlaczego zamiast zrobić Diance badania zalecone przez dr.Jagielskiego (karta informacyjna wizyty z dnia 6 czerwca zeskanowana jest na stronie 298 - post 2979) poszłaś 9 lipca do Kliniki Weterynaryjnej Bemowo (faktura na 129 zł zeskanowana na str. 298 - post 2979) a potem 29 lipca do Kliniki dla zwierząt Marcel2 (faktura na 116 zł zeskanowana na str. 298 - post 2979). Czy stosowałaś się do zaleceń dr.Jagielskiego? Czym jest karmiona Diana? Proszę Cię o rzeczowe i grzeczne odpowiedzi. -
Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']
hop! replied to romenka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj rozmawiałam z moją wetką o Dianie. Zajrzała w kartę informacyjną wizyty u dr. Dariusza Jagielskiego, dobrego specjalisty w zakresie onkologii i interny, który badał Diankę w czerwcu. Dianka ma poważne zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i jest u niej podejrzenie o szpiczaka (niestety nieuleczalny nowotwór rozwijający się w szpiku kostnym). Dla potwierdzenia diagnozy trzeba zrobić badania, które zlecił dr.Jagielski: elektroforeza białek surowicy (pobranie krwi w lecznicy - 10 zł, wykonanie badania w szpitalu na ul.Banacha - 18 zł, tel. 0 22 599 10 00) badanie moczu - poszukiwanie białka Bence'a-Jonesa (w szpitalu na ul.Banacha robi się to badanie nowoczesną metodą i ma nazwę - białko monoklonalne w moczu - 130 zł, tel. 0 22 599 10 00) trzeba też zrobić rentgen kręgosłupa (na SGGW - około 120 zł, tel. 0 22 593 61 75). Według mojej wetki, do której mam ogromne zaufanie trzeba zrobić te badania a potem umówić się na wizytę z dr. Jagielskim (będzie po 16 września). Powiedziała, że w tym wypadku tomografia nie jest konieczna. Uważam, że jest to dobre rozwiązanie. Jeżeli zostanie zaakceptowane to będzie potrzebne około 280 zł + koszt wizyty u dr.Jagielskiego. -
Z moich bazarków na Grzybka powinno wpłynąć 65 zł.
-
[quote name='modliszka84']A Ty co robisz, żeby znaleźć jej dom ???? Napisz tekst, informacji na wątku Dianki jest wystarczająco. TAk trudno napisać ogłoszenie? Zamiast pisac bezproduktywne posty, zrób ogłoszenie. :cool1: Postaraj sie i sama znajdz Diance domek :diabloti: bedziesz miała osiągnięcie w poszukiwaniu domków dla piesków. Zobaczysz jak to łatwo... miałam sie nie wtrącac, ale już nie mogę - irytujące sa Twoje wypowiedzi. Czytaj ze zrozumieniem też, bo masz chyba z tym problemy. Na wątku Dianki było wyraźnie napisane, że Romenka nie ma netu w domu, ma natomiast niemowlaka. To chyba zrozumiałe, że rzadko pojawia się na forum.[/quote] Zamiast skupiać się na atakowaniu mnie - głęboko się zastanów. Jak sobie wyobrażasz szukanie domu dla Dianki bez udziału romenki? Tu nie jest problemem dawanie ogłoszeń ale brak aktualnych, konkretnych informacji o Dianie np.: o leczeniu, żywieniu i brak chęci współpracy ze strony romenki. Wystarczyłby jeden post romenki z prośbą o szukanie domu i ważnymi informacjami o Dianie (z netu może skorzystać u sąsiadki lub poprosić kogoś znajomego z dogo telefonicznie).
-
[quote name='BeataJ']Jak sobie wyobrazasz nasza reakcje? Co wg Ciebie powinnismy zrobic? Jestesmy w kontakcie z Romenka, wiemy, ze najpewniej bedzie musiala oddac Dianke. Kazdy z nas pamieta, ze Dianka szuka domu i kazdy z nas jak tylko pojawi sie jakas opcja bedzie dawal znac. Co Ty zrobilas dla Romenki i Dianki, w jaki sposob chcesz jej pomoc? Beata[/quote] Czy ogłaszacie Diankę? Co robicie, żeby znaleźć jej dom? Są osoby na dogo, które zaoferowały pomoc w ogłaszaniu ale romenka dotąd nie napisała tekstu. Kto ma to za nią zrobić? Przecież ona najlepiej zna suczkę i potrafi najwięcej o niej powiedzieć. Jestem na dogo od niedawna. Nie mam ani wielkich możliwości ani osiągnięć w poszukiwaniu domów dla piesków. Ale przynajmniej chcę i próbuję na tyle, na ile potrafię.
-
Wcale nie wypowiadacie się na wątku Dianki. Z jednej strony staracie się pomagać psom a z drugiej strony w sytuacji, kiedy pada propozycja uśpienia Dianki z Waszej strony nie ma reakcji. Co mogę o tym myśleć? Weszłam na ten watek, bo liczyłam, że przynajmniej spróbujecie szukać Dianie domu. Widzę, że się myliłam się.
-
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
hop! replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Chyba jednak lepiej w ogłoszeniach nie porównywać Tośki do rasowca. Może zainteresowanie jest większe ale zgłaszają się nieodpowiednie osoby. -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
hop! replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Wskoczyłam, żeby spytać: co słychać?:p -
[quote name='żuraw']hop! co się dzieje? jakaś chandra Cie dopada jesienna? Jak potrzebujesz pomocy, albo chcesz poprostu pogadać dzwoń, pisz przychodź!! Głowa do góry wszyscy czasami mamy kiepskie dni.[/quote] Dzięki żuraw!:loveu: Nie jest tak źle.;)
-
Szkielet psa juz nabiera ciala we wlasnym domu!! Kinga jest aniolem :-)
hop! replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem to powinno się podawać psiakowi małe porcje ale za to często. Zamiast ryżu spróbujcie zrobić kleik z płatków owsianych. Mięso musi być chude i najlepiej je zmielić. Można podać smectę (1 saszetka na pół szklanki przegotowanej wody). Spróbujcie. -
[quote name='ronja']hop! mieszkam na Bemowie, ale na białobrzeską daleko nie mam, gdybyś potrzebowała wsparcia czy transportu (o ile masz nieduże sunie, bo ja mam mały dwuosobowy samochód) służę pomocą[/quote] ronja dziękuję bardzo! Poradzę sobie - mam wszystko zaplanowane.
-
U nas wszystko w porządku. Mam zaklepany termin u weta na 14.09 - obydwie sunie pójdą pod nóż.
-
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
hop! replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że wszystko w porządku.;) -
Ale tu cicho się zrobiło. Nadal bardzo potrzebna pomoc finansowa. Nie wiadomo jak długo Grzybek będzie musiał zostać w hotelu.
-
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
hop! replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Tośki?:p -
[quote name='Rybc!a']Nie ma sprawy, hop! PS hop! a może wstawiłabyś sobie do bannera choć jedną, elbląską , potrzebującą bidę?[/quote] Najchętniej wstawiłabym banner schroniska w Elblągu, bo w 1 poście umieszczasz aktualne zdjęcia i wątki piesków ale chyba takiego jeszcze nie masz (koniecznie musisz zrobić). Które bannery wstawić? I najważniejsze - jak?:oops: