Jump to content
Dogomania

hop!

Members
  • Posts

    11984
  • Joined

  • Days Won

    5

Everything posted by hop!

  1. [quote name='Lemoniada']Już czuć zbliżającą się jesień, dziś było ładnie, ale w środę straszliwie lało. Jak się miewają dziewczyny i Gabi w tę zdradliwą pogodę? Sterylka za niedługo, trzymam kciuki![/quote] Lemoniada dzięki za zainteresowanie. Dziewczyny mają humory a Gabiszon lekki reumatyzm. A ja mam jedno i drugie.;)
  2. romenko, wyjaśnij proszę dlaczego zamiast zrobić Diance badania zalecone przez dr.Jagielskiego (karta informacyjna wizyty z dnia 6 czerwca zeskanowana jest na stronie 298 - post 2979) poszłaś 9 lipca do Kliniki Weterynaryjnej Bemowo (faktura na 129 zł zeskanowana na str. 298 - post 2979) a potem 29 lipca do Kliniki dla zwierząt Marcel2 (faktura na 116 zł zeskanowana na str. 298 - post 2979). Czy stosowałaś się do zaleceń dr.Jagielskiego? Czym jest karmiona Diana? Proszę Cię o rzeczowe i grzeczne odpowiedzi.
  3. Dzisiaj rozmawiałam z moją wetką o Dianie. Zajrzała w kartę informacyjną wizyty u dr. Dariusza Jagielskiego, dobrego specjalisty w zakresie onkologii i interny, który badał Diankę w czerwcu. Dianka ma poważne zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i jest u niej podejrzenie o szpiczaka (niestety nieuleczalny nowotwór rozwijający się w szpiku kostnym). Dla potwierdzenia diagnozy trzeba zrobić badania, które zlecił dr.Jagielski: elektroforeza białek surowicy (pobranie krwi w lecznicy - 10 zł, wykonanie badania w szpitalu na ul.Banacha - 18 zł, tel. 0 22 599 10 00) badanie moczu - poszukiwanie białka Bence'a-Jonesa (w szpitalu na ul.Banacha robi się to badanie nowoczesną metodą i ma nazwę - białko monoklonalne w moczu - 130 zł, tel. 0 22 599 10 00) trzeba też zrobić rentgen kręgosłupa (na SGGW - około 120 zł, tel. 0 22 593 61 75). Według mojej wetki, do której mam ogromne zaufanie trzeba zrobić te badania a potem umówić się na wizytę z dr. Jagielskim (będzie po 16 września). Powiedziała, że w tym wypadku tomografia nie jest konieczna. Uważam, że jest to dobre rozwiązanie. Jeżeli zostanie zaakceptowane to będzie potrzebne około 280 zł + koszt wizyty u dr.Jagielskiego.
  4. A ja na takie łobuziaki zrobiłam bazarki!;) ronja! Powinno wpłynąć 131 zł.
  5. Z moich bazarków na Grzybka powinno wpłynąć 65 zł.
  6. [quote name='Louve']usuń usuń, baba już z nami zostanie... dziś pierwszy dzień szkolenia indywidualnego...[/quote] Louve bardzo się cieszę.:loveu:
  7. [quote name='modliszka84']A Ty co robisz, żeby znaleźć jej dom ???? Napisz tekst, informacji na wątku Dianki jest wystarczająco. TAk trudno napisać ogłoszenie? Zamiast pisac bezproduktywne posty, zrób ogłoszenie. :cool1: Postaraj sie i sama znajdz Diance domek :diabloti: bedziesz miała osiągnięcie w poszukiwaniu domków dla piesków. Zobaczysz jak to łatwo... miałam sie nie wtrącac, ale już nie mogę - irytujące sa Twoje wypowiedzi. Czytaj ze zrozumieniem też, bo masz chyba z tym problemy. Na wątku Dianki było wyraźnie napisane, że Romenka nie ma netu w domu, ma natomiast niemowlaka. To chyba zrozumiałe, że rzadko pojawia się na forum.[/quote] Zamiast skupiać się na atakowaniu mnie - głęboko się zastanów. Jak sobie wyobrażasz szukanie domu dla Dianki bez udziału romenki? Tu nie jest problemem dawanie ogłoszeń ale brak aktualnych, konkretnych informacji o Dianie np.: o leczeniu, żywieniu i brak chęci współpracy ze strony romenki. Wystarczyłby jeden post romenki z prośbą o szukanie domu i ważnymi informacjami o Dianie (z netu może skorzystać u sąsiadki lub poprosić kogoś znajomego z dogo telefonicznie).
  8. [quote name='BeataJ']Jak sobie wyobrazasz nasza reakcje? Co wg Ciebie powinnismy zrobic? Jestesmy w kontakcie z Romenka, wiemy, ze najpewniej bedzie musiala oddac Dianke. Kazdy z nas pamieta, ze Dianka szuka domu i kazdy z nas jak tylko pojawi sie jakas opcja bedzie dawal znac. Co Ty zrobilas dla Romenki i Dianki, w jaki sposob chcesz jej pomoc? Beata[/quote] Czy ogłaszacie Diankę? Co robicie, żeby znaleźć jej dom? Są osoby na dogo, które zaoferowały pomoc w ogłaszaniu ale romenka dotąd nie napisała tekstu. Kto ma to za nią zrobić? Przecież ona najlepiej zna suczkę i potrafi najwięcej o niej powiedzieć. Jestem na dogo od niedawna. Nie mam ani wielkich możliwości ani osiągnięć w poszukiwaniu domów dla piesków. Ale przynajmniej chcę i próbuję na tyle, na ile potrafię.
  9. Wcale nie wypowiadacie się na wątku Dianki. Z jednej strony staracie się pomagać psom a z drugiej strony w sytuacji, kiedy pada propozycja uśpienia Dianki z Waszej strony nie ma reakcji. Co mogę o tym myśleć? Weszłam na ten watek, bo liczyłam, że przynajmniej spróbujecie szukać Dianie domu. Widzę, że się myliłam się.
  10. [quote name='BeataJ']Sledzimy watek Dianki od poczatku wiec wiemy o wszystkim.... Beata[/quote] Czyli mam rozumieć, że zgadzacie się na uśpienie Dianki...
  11. Chyba jednak lepiej w ogłoszeniach nie porównywać Tośki do rasowca. Może zainteresowanie jest większe ale zgłaszają się nieodpowiednie osoby.
  12. Wskoczyłam, żeby spytać: co słychać?:p
  13. [quote name='żuraw']hop! co się dzieje? jakaś chandra Cie dopada jesienna? Jak potrzebujesz pomocy, albo chcesz poprostu pogadać dzwoń, pisz przychodź!! Głowa do góry wszyscy czasami mamy kiepskie dni.[/quote] Dzięki żuraw!:loveu: Nie jest tak źle.;)
  14. Dianie, która w tej chwili jest u romenki pilnie trzeba szukać nowego domu - wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29336[/URL] . Proszę o pomoc!!!
  15. Z tego co wiem to powinno się podawać psiakowi małe porcje ale za to często. Zamiast ryżu spróbujcie zrobić kleik z płatków owsianych. Mięso musi być chude i najlepiej je zmielić. Można podać smectę (1 saszetka na pół szklanki przegotowanej wody). Spróbujcie.
  16. [quote name='ronja']hop! mieszkam na Bemowie, ale na białobrzeską daleko nie mam, gdybyś potrzebowała wsparcia czy transportu (o ile masz nieduże sunie, bo ja mam mały dwuosobowy samochód) służę pomocą[/quote] ronja dziękuję bardzo! Poradzę sobie - mam wszystko zaplanowane.
  17. U nas wszystko w porządku. Mam zaklepany termin u weta na 14.09 - obydwie sunie pójdą pod nóż.
  18. ronja! Jak Ty sobie dajesz radę? Masz swoje cztery futrzaki wymagające leczenia i jeszcze znajdujesz czas, żeby pomagać innym pieskom.
  19. Cieszę się, że wszystko w porządku.;)
  20. Ciekawa jestem czy coś w sprawie domu dla Sofki ruszyło. No i nie daje mi spokoju bulwa, o której dowiedziała się Maupa4...
  21. Ale tu cicho się zrobiło. Nadal bardzo potrzebna pomoc finansowa. Nie wiadomo jak długo Grzybek będzie musiał zostać w hotelu.
  22. Co słychać u Tośki?:p
  23. Z bannerami nie wychodzi mi tak jak trzeba. Chyba wolę mieć sznurki bez obrazków, bo przynajmniej umiem je zamieszczać w podpisie.;) Dobrze, że wyciągnęłaś Kudłaczkę. Pamiętam, że nie najlepiej wyglądała - zresztą widać to na zdjęciach.
  24. [quote name='Rybc!a']Nie ma sprawy, hop! PS hop! a może wstawiłabyś sobie do bannera choć jedną, elbląską , potrzebującą bidę?[/quote] Najchętniej wstawiłabym banner schroniska w Elblągu, bo w 1 poście umieszczasz aktualne zdjęcia i wątki piesków ale chyba takiego jeszcze nie masz (koniecznie musisz zrobić). Które bannery wstawić? I najważniejsze - jak?:oops:
×
×
  • Create New...