-
Posts
11984 -
Joined
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hop!
-
Kraków SMERF MA DOM U TAMB!! A Goliad MA DOM u Lukomanki !!! HURRA!!!!
hop! replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
No to przybył nam nowy uroczy członek rodziny! :loveu: -
zdrojka a Ty skąd wiedziałaś, że dostał nóżek? Tak właśnie było! Wyrosły mu dwie nóżki, trochę krzywe były... Ale jak on na tych nóżkach zwiewał... Mówię Ci! Sapiąc i dysząc pokracznie za nim biegłam ale jak tu takiego dogonić... Na szczęście nie zauważył dołka. Wpadł do niego i wtedy go capnęłam... I wyrwałam mu te jego krzywe nóżki, żeby więcej nie uciekał. Jak myślisz czy wyrosną mu nowe? Z tego biegu, nerwów i emocji zapomniałam jak się robi zdjęcia... Będę dzisiaj spała z instrukcją obsługi aparatu pod poduszką to może sobie cokolwiek przypomnę...
-
Maupa4, może warto byłoby załatwić artykuł o Sofce w jakiejś gazecie - chociażby w GW. Jakoś ładnie, wzruszająco opisać jej historię i zamieścić zdjęcie. Jest też program w TVP3 o psiakach - może tam też spróbować... Zamieszczanie artykułów o psach w krakowskim Dzienniku i udział w programie "Kundel bury i kocury" na ogół bardzo pomaga w znalezieniu domków. Już sama nie wiem... Przecież Sofka nie może u Was zostać na stałe.
-
mini wyżełka czarna, młoda i śliczna ZNALAZŁA DOM U ZDROJKI!!!!!
hop! replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Ale Mała ma fajne łóżeczko! Jak ślicznie w nim śpi! I jaka jest lśniąca! Moje sunie wolą kanapę lub dywan a czasem podłogę. Przed posłankami zwiewały. Ich sierść nie jest taka błyszcząca. -
Aparat mi uciekł i nie mogłam go dogonić! Jak już w końcu dogoniłam to zapomniałam jak się robi zdjęcia i może jutro sobie przypomnę.;)
-
Jednak proszą...:p A zdjęć nie ma! :oops:
-
[quote name='lika']Dzwoniłam do schroniska. Z Grzybkiem nie jest taka prosta sprawa, bo on jest agresywny wobec ludzi. Jak przyjechał do schroniska to był bardzo spokojny, po prostu taka bida, że wszystkim go było żal. Ale po pewnym czasie poczuł się lepiej i teraz zrobił się niespokojny i agresywny. Wariuje po boksie, na wszystkich szczeka. Jest psem w średnim wieku - w schronisku ocenają go na ok. 5 lat. Nie wiem, jak w takiej sytuacji zorganizować to leczenie.[/quote] To faktycznie jest duże utrudnienie. Zdaje się, że w schronisku, w którym przebywa Grzybek jest wolontariat (nie wiem jak to wygląda naprawdę). Przecież musi być ktoś, kto aktualnie zabiera psa do weta, karmi, sprząta kupy itd., ktoś komu Grzybek pozwala do siebie podejść. Jeżeli faktycznie jest taki agresywny a przy tym chory to może mu grozić uśpienie...
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
hop! replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Maupa4, widzę, że gustujesz w samych brzydalach!;) -
U Grzybka grzybica jest bardzo zaawansowana. Takie leczenie może faktycznie potrwać długo. Zanim piesek będzie się nadawał do adopcji minie kawał czasu, bo wątpię, żeby ktoś go wziął w trakcie leczenia. Grzybicą można się zarazić, więc trzeba zachować ostrożność. To trudny przypadek. Na dodatek brakuje informacji o charakterze, usposobieniu, reakcjach pieska. Trzeba rozsądnie podejść do sprawy i wszystko zaplanować. Co z tego, że ileś tam osób wpłaci teraz kasę. To może być kropla w morzu wydatków związanych z leczeniem Grzybka. Z domem tymczasowym też może być problem. A wtedy co? Może w schronisku jest osoba, która zajęłaby się Grzybkiem (sprawami leczenia, posprzątaniem i odkażeniem boksu, karmieniem, podawaniem witamin). Takiej osobie (ale zaufanej) można zapłacić za opiekę nad Grzybkiem. Na wydatki (posłanie, witaminy, leki, jedzenie itp.) też byłaby konieczna zrzuta. Może to też jest jakieś wyjście? Nie wiem jakie jest to schronisko i czy taka wersja byłaby możliwa? Co o tym myślicie?
-
ronja! Ty masz już cztery czterołapy? Chyba dobrze policzyłam.;) Czy Bródka jest już po czy przed sterylką? I czy to sterylka aborcyjna? Jeżeli chodzi o uszy to Lulu też miała drożdżaki i już nie ma po nich śladu - nie wiem co to było za lekarstwo (dostałam w strzykawce od weta - żółte). Jeżeli Bródka nadal ma problemy z uszami to możesz się wybrać do lecznicy "Białobrzeska" do Anny Cetnarowicz.
-
Nowych zdjęć nie będzie, bo nikt o nie nie prosi!:eviltong:
-
mini wyżełka czarna, młoda i śliczna ZNALAZŁA DOM U ZDROJKI!!!!!
hop! replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
zdrojka, dzięki za rady w sprawie wstawiania zdjęć i w ogóle!:loveu: Jakbyś mi jeszcze dała wskazówki, co do zamieszczania filmików to :loveu::loveu:! Mała jest śliczna! Czy ona jest faktycznie taka mała czy to trawy, koniczyna i inne rośliny takie wysokie?;) -
[quote name='Lemoniada']:iloveyou: Ona podaje tu łapeczkę? Prześliczna sunia, hop! zazdroszczę:)[/quote] Lemoniada! Muszę Cię rozczarować. Ona nie podaje łapeczki. Trzymam ją za przednie kończyny, żeby zrobić fotkę paszczki.:evil_lol:
-
[B][COLOR=DarkRed]A takie zwierzątko bawiło się na gałęzi drzewka! :p[/COLOR] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5156/foty030jh3.jpg[/IMG] [/B]
-
[B][COLOR=Blue]I jeszcze raz Lulu! [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1833/foty037ab8.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Blue]Lulu. [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/5408/foty031on7.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[COLOR=Green][B]Tu też Nika! [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/1562/foty005tz2.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Green]Nika[/COLOR][/B] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3089/foty003hc1.jpg[/IMG]
-
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
hop! replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Z Lulu też jest straszny łakomczuch! Jej ulubione miejsce to kuchnia. Nieważne czy ktoś je banana, pomidora, kapustę kiszoną, zupę jarzynową czy też żuje gumę, bo Lulu i tak piszczy, szczeka,"tańczy", przytupuje i skacze. Na obcych ludzi, którzy jedzą nie zwraca uwagi. Dożywianie na spacerach zdarza się sporadycznie, chociaż trawniki w naszej okolicy są naprawdę dobrze zaopatrzone.;) A ze słuchem to Lulu i Nika chyba też mają problemy.:evil_lol: -
Lemoniada, z radością witam Cię w fanklubie Niki, który jak na razie ma niewielu członków.:loveu:
-
Gabiszon też dzisiaj dużo śpi. [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7203/gab005iy5.jpg[/IMG]
-
Dzisiaj znowu było parno i nieprzyjemnie a teraz leje, grzmi i błyska. Lulu i Nika jakieś takie smętne i zaspane. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5023/nl019va4.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4956/nl013yl5.jpg[/IMG]