Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Torka super :) ja cały czas zastanawiam się nad azurka tylko nie wiem czy nadaje sie do przeciągania, czy jej nie rezerwą :p
  2. Dziękuję :) I hej :)
  3. Nic innego ciekawego nie było :p a czasem lubie takie filmy obejrzeć :)
  4. Dziękuję w jej imieniu :)
  5. tak :) Kurde na telefonie mi wszystko wolniej idzie i nie nadazam za wami xd
  6. Na tvn jakiś film ale już sie kończy ;)
  7. Ja teraz tez oglądam film i na dogo siedze :)
  8. Mama ma we wtorek urodziny i to dlatego :)
  9. Tak xd jutro jedziemy znowu na obiad do ostrowa :p
  10. i tak Leon rządzi w tym homo związku :p
  11. Super wycieczka :) zazdroszcze :D
  12. Leokadia bo już pare razy Brando go podtopil :p jak np plynie zabrac mu kija my patrzymy a Leona nie widać ... teraz Leon się nauczył i odpływa jak widzi, że Brando płynie w jego strone :)
  13. Loo to Ty masz super. Góry blisko i jeziora. Rewelka :)
  14. Ja tez lubie filmiki oglądać :) a dzisiaj dowiedziałam się, że za moim domem jest jakis staw gdzie moge z psami chodzić :p a ja głupia jeździłam tyle km :p
  15. dobrze, że udało sie jednak na rano ;)
  16. Dla Ciebie to super, że tylko na rano, ale Sebkowi współczuję. W ogóle jak to zlecialo, ja bylam pewna ze jeszcze okolo miesiąca masz wolne :p
  17. A nikt nie widzial filmików z poprzedniej strony ? :P My dzisiaj będziemy grillowac :)
  18. Wszyscy się pytają kiedy dzieci będziemy mieć to mówię, że mamy przecież dwóch synów :D a prąd wczoraj (właściwie to dzisiaj) o 1 w nocy dopiero zrobiony :P bez prądu to jest katastrofa. Nic sie nie zrobi. Dam wam stare filmiki z nad wody :P https://plus.google.com/u/0/110067926024945576563/posts/ALt7Jrm1Hp9?pid=6156536440660647554&oid=110067926024945576563 https://plus.google.com/u/0/110067926024945576563/posts/cfqNpRLzASJ?pid=6161449518971585730&oid=110067926024945576563
×
×
  • Create New...