Leokadia bo już pare razy Brando go podtopil :p jak np plynie zabrac mu kija my patrzymy a Leona nie widać ... teraz Leon się nauczył i odpływa jak widzi, że Brando płynie w jego strone :)
Ja tez lubie filmiki oglądać :)
a dzisiaj dowiedziałam się, że za moim domem jest jakis staw gdzie moge z psami chodzić :p a ja głupia jeździłam tyle km :p
Wszyscy się pytają kiedy dzieci będziemy mieć to mówię, że mamy przecież dwóch synów :D
a prąd wczoraj (właściwie to dzisiaj) o 1 w nocy dopiero zrobiony :P bez prądu to jest katastrofa. Nic sie nie zrobi.
Dam wam stare filmiki z nad wody :P
https://plus.google.com/u/0/110067926024945576563/posts/ALt7Jrm1Hp9?pid=6156536440660647554&oid=110067926024945576563
https://plus.google.com/u/0/110067926024945576563/posts/cfqNpRLzASJ?pid=6161449518971585730&oid=110067926024945576563