Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. A moje obydwa na ppp są.
  2. Hej Marta :) Ej nie no takie upaly to juz przesada. Tak do 25 stopni jak jest to jest super. A na jutro 36 zapowiadają. ..
  3. Moje to samo. Na wieczór ożywają dopiero :)
  4. Cześć :p Gorąąącoooooo ........
  5. Hej :) Aga ma rację, przecież psy Ci ładnie pozują :p :pi zazdroszcze wypadu. mi sie w te wakacje nie ida nigdzie wyjechać niestety.
  6. Hej ;) upały ogromne. Dobrze, że w pracy mam dość chłodno ;) a Tobie współczuję, ale wiem jak to jest. W Anglii jak pracowałam to na hali ponad 40 stopni było i raz prawie zemdlalam.
  7. Nie lubie DN :p tzn fajne są u kogoś , ale sama bym nigdy nie chciała takiego psa :) A my jutro znowu grillujemy. :D tym razem z Kamila rodzicami i moja mamą xdd
  8. Boże ja sobie nie wyobrażam takich wyścigów w sklepie :P Ale fakt w Lidlu są nie raz fajne rzeczy za małe pieniądze :)
  9. No troszkę czuł respect :P Ale uwierz, że to dla niego i tak jest ogromny postęp, ze w namiocie z tyloma psami był :D Kiedyś bał się w jednym pokoju być z psem :P No właśnie xD Wy to już starowinki :P :P
  10. Marta a co tym razem sprzedawali ? :p
  11. ZK mu zabroni haha :D Kamil go chciał kiedyś wziąć ot tak do towarzystwa, ale ja zabroniłam, bo dla niego to byłaby tylko męczarnia, lepiej żeby pospał sobie sam w domu :) Dzieci są fajne :P
  12. To ja mówię Hej i spadam spać ;)
  13. Leon nie może :p Magda, w grudniu będę miała 23 lata :p ale wiem, że dużo mlodziej wyglądam :p
  14. dzieki :) oj tak, Leon jest jedyny w swoim rodzaju. Nie ma osoby, która by go nie lubiła :p mój Kamil dzięki niemu przestał bać sie psów i co lepsze bardzo je pokochał i zaczął sie nimi interesować :) tak samo mój dziadek zawsze psów nie lubił a Leona uwielbia :)
  15. Dobra wstawimy kilka zdjęć :P Te dwa jeszcze ciepłe z dzisiejszego spaceru :D
  16. My też musimy palić na wodę, czego bardzo nie lubię :/
  17. Hej :) Wlasnie właśnie jak dzisiaj bylo ? :)
  18. Jeśli chodzi o egzamin teoretyczny to ja zdawałam jeszcze ten stary NA SZCZĘŚCIE, bo tego nowego to bym chyba nie zdała :P a praktyczny zdałam za drugim razem :) Wazne byś miała też fajnego instruktora, który Ci wszystko fajnie będzie tłumaczył :)
  19. Titam :D:D sweet fociaszki xddd :D Co do prawka i pierwszeństwa też miałam z tym problem i do dzisiaj nie raz mam :p
  20. No to dzień zaczął się z przygodami, ale Sebek dał sobie rade, to najwazniejsze :D
  21. Hej :) mam nadzieję, że wszystko dobrze :)
  22. To może się skusze kiedyś :) Dobranoc :)
  23. Marta to musiała być niezapomniana kąpiel :D
×
×
  • Create New...