Uprzedze Kamila, że jakas wariatka bedzie go zaczepiac :p
miałam jechac teraz na przełomie lipca i sierpnia, ale z moim urlopem w pracy wyszly komplikacje i jedzie brat. A tak to moooze w pazdzierniku pojade, ale to nic pewnego.
mama jest w Eberbach :)
Delphi kiedyś obiło mi się o uszy. Jak pójde do Ostrowa to muszę czegoś poszukac i myślałam, że może spróbuję w Comforty (czy jakoś tak?) tam ponoć nie jest źle (tylko pewnie zalezy na jakim dziale) i płace też nie są najgorsze. No chyba, że znajde prędzej gdzieś indziej coś.
On by nie wszedł na ring w ogóle xdd
Serio serio się bał :P Do takich wiekszych czuje respect jeszcze (jak przed Qwendi), ale takich mniejszych/średnich to nie :)
Dobrze, ze mam Dominikę, ktora go wystawi, bo inaczej by były nici z wystawy, bo Kamil na ring by nie wszedł :P
Taak Brando obdaruje Cię milionem buziaków xd
Mama jest w Niemczech :)
Kto będzie w Częstochowie, będzie miał okazję poznać Branda :P Mnie niestety nie będzie, ale to szukać go tam gdzie będzie Dominika i mój Kamil xd
Hej :)
Nic mi się nie chce.... Miałam iść dzisiaj po pracy z psami w pola, ale jak się ogarnęłam, posprzatałam to mi sie odechciało. Poćwiczyłam z 15min z Brando i psy się bawią do tej pory na podwórku, pół dnia się nie widziały to się stęskniły za sobą :P
Tak, ale dla mnie temperatury powyżej 30 stopni to jest masakra. Ja nie moge długo na słońcu przebywać, albo gdy jest strasznie duszno, bo zaraz mdleje... dla mnie idealna pogoda to tak maks. 25stopni
No przydalby sie basen nie powiem ze nie :)
Caly dzien oby dwa siedza w domu bo jednak trochę lepiej jak na dworze jest. A wieczorem okolo 20 idziemy na spacer. Brando tylko od czasi do czasu wyjdzie w dzień, a Leon nie chce wychodzić :)
Ja też bym pojechała, ale jutro nie dam rady :/ Musimy jechać do Ostrowa wymierzyć ściane, później mame odwozimy na autobus, a w taki upał nie chce tyle targać psów w aucie.