Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. A Kielce masz daleko ? Tam w listopadzie na 90% bedziemy :)
  2. Magda, dziękujemy ;) Pewnie, że tak :) dopiero co mówiłam, że to pół roku a tu już dwa tyg :D
  3. Ja nic nie planuje :P
  4. Już się doczekać nie mogę :D Leon da sobie rade xd
  5. No jak sniegu nie lubie to takie zdj byłyby mega ! :)
  6. Jeszcze troche i będziemy sie na wspólne spacery umawiać :D
  7. Jest podobny do mamy a z charakteru to już w ogóle :D ale dużo ma z ojca jeśli chodzi o wygląd :) Aga, ale wy we Wrocku w niedziele jesteście :(
  8. Do Łodzi :) a raczej Bełchatowa na krajowa VIII gr :) a za 2tyg Wrocław
  9. Cześć :) milej niedzieli życzę :)
  10. Hejka niedzielnie :)
  11. Sama wiem po sobie, że mając tylko niedziele wolną jest ciężko. Dodatkowo jak Ty masz jeszcze dziecko to już w ogóle... O rany a mocno pogryzl ?
  12. Dziekujemy :D za tydzien w niedziele proszę trzymać kciuki :p
  13. To zazdroszcze, u nas nie ma niestety tak fajnie :)
  14. Ale wy macie fajnie z tymi spacerami, dt :) i dogomaniaków poznajesz :D
  15. O rany dawno nas nie było :D ale wracamy z genialnymi wiadomościami :D :D Dzisiaj na krajowej wystawie w Warszawie, Brando będąc pierwszy raz w młodzieży, zajął 1 miejsce, Zw. Młodzieży i Najlepszego Juniora ! :D W stawce 4 psów, jestem meeeeeeega szczęśliwa :D Młody również miał spotkanie ze swoją mamą ! :) Jak na razie mam bardzo mało zdjęć, ale mam nadzieję, że na dniach się to zmieni :P A tutaj z mamusią :D
  16. Ciekawe co sobie o Tobie ludzie pomyśleli idący obok :P :P hahahah xd
  17. I jak modnie ubrany :D on jest rewelacyjny :D
  18. Ja tez tego nie ogladam xd
  19. Lo jej to nuezlego mixa sobie biora :D
  20. że ile przeszliście ? Rany bosakie, ja bym padła i nie wstała.
  21. Najlepsze sa hybrydy :P ja od paru miesięcy robie i w koncu mam spokój. Tak to co chwile poprawki, a tu odprysneło, a tu wyjechałam itp. a teraz mam spokój :D
  22. My w tamtym roku na jedna noc pojechalismy pod namiot nad wode na dzika plaże, było bardzo fajnie, ale taki biwak to coś świetnego! Zazdroszczę :D
×
×
  • Create New...