O rany dawno nas nie było :D ale wracamy z genialnymi wiadomościami :D :D
Dzisiaj na krajowej wystawie w Warszawie, Brando będąc pierwszy raz w młodzieży, zajął 1 miejsce, Zw. Młodzieży i Najlepszego Juniora ! :D W stawce 4 psów, jestem meeeeeeega szczęśliwa :D
Młody również miał spotkanie ze swoją mamą ! :) Jak na razie mam bardzo mało zdjęć, ale mam nadzieję, że na dniach się to zmieni :P
A tutaj z mamusią :D