Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. I co, jakiś już Ci się podoba :evil_lol: ? Ja sie dowiem, gdzie się dostałam, za 6 dni ...
  2. Ale fajne te ostatnie zdjęcie. ;)
  3. Może jacyś fajni będą. :evil_lol: Ja tam wolę, żeby w klasie było mniej więcej porówno ... :roll:
  4. Ja bym dała zdjęcie nr 1 i 2. :evil_lol:
  5. Tak, założysz te konto z przymusu, mhm. :evil_lol: Łał, 3 dziewczyn. :lol::lol::lol: Ej nie, jak by tak musiało być u mnie to ja nie wiem, co bym zrobiła. :evil_lol: Jesteś jasnowidzem. :evil_lol:
  6. Haha, boskie miny. :evil_lol: Strona wstecz - mój wcześniejszy komentarz. :lol:
  7. No Ty ciągle masz jakieś wyjazdy. :D A u mnie to, co Ci na gg mówię. :evil_lol: Jakoś sobie wakacje płyną spokojnie.. szkoda tylko, że pogoda nie dopisuje. :roll: Zdjęcia sa boskie. :loveu: Piękny pan Lis. :evil_lol: :loveu: I natura cudowna... ahh już tęsknię za moim Olim. :placz: Bym sobie też poeskperymentowała. :cool3:
  8. E tam, i tak będzie ze mną. :evil_lol::loveu:
  9. Mówiłam, że sie dostaniesz !!! Mówiłam !!! :cool3:
  10. Nieprawda, bo jest mój. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I będzie ze mną w domku, haha. :evil_lol:
  11. [url]http://i39.tinypic.com/drbmlc.jpg[/url] mój obrońca :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:
  12. Ooo. :multi: A ja mam Olisia od dwóch tygodni. :evil_lol:
  13. O, fajne zdjęcia wychodzą z nowego sprzętu. :cool3:
  14. No wiem przecież, co to za liczby. :evil_lol: Myślałam, że magiczne, że jakąś historyjkę mi opowiesz czy coś. :evil_lol::evil_lol: Jaa też się boję. :placz:
  15. Jaki nowy sprzęt :D ?[SIZE="1"] Chyba, że jakieś informacje mi umknęły.. [/SIZE] Jakie fajne zdjęcia, chodzi mi też jakościowo. :loveu:
  16. Ah, ale się kochaacie. :loveu::loveu::loveu: Tak, buzi na dobranoc i do napisania. :D :evil_lol: :loveu:
  17. Post mi przeskoczył. :placz:
  18. No widzisz, okłamałaś mnie. :placz: I co ja mam teraz począć. :placz: Nie no, oryginalnym sposobem sobie okazujecię tą miłość. :loveu: :evil_lol: Kto tak jeszcze napisał, bo ja nie zauważyłam ? :-o:evil_lol:
  19. Czemu jest aż tak magiczna ? :evil_lol:
  20. [U]Anula:[/U] Napisałaś, że mi przyślesz różowe żyletki, cofnij się o jedną stronę i poszukaj cytatu. :placz: "róshoooofe" :placz: A zamknąć może się zamknę. :placz: [U]Ada:[/U] Nie rozumiem cię, o ci chodzi z tymi drzwiami... :placz: :evil_lol: [U]A&A:[/U] Haha, nie kłócić się, bo już mnie śmieszycie. :evil_lol:
  21. Mój post przeskoczył, ejjj ... :placz: A stron coraz więcej ... :cool3:
  22. No dobra, nie przeklina, ale przezywa. :placz: Już nie wiem, komu wierzyć ... :placz: I co ja mam zrobić. :placz: Czemu mam nie trzaskać drzwiami ??? :placz:
  23. Ej, bo ja już nie wiem, kogo słuchać. :placz: O nie, zaczynacie na siebie przeklinać aaaaaaaa... :placz: O i Anula chce mi pomóc w zbrodni aaa... :placz: A to ja niby Ci miałam te żyletki kupować, a jednak je masz. :placz: Sklerozy nie mam, tak się wygłupiałam. :placz: Zaczynam się was wszystkich bać, idę się zamknąć w sobie. :placz:
  24. Tylko czemu mi już ją zmieniono ? :evil_lol: No trudno, ale nie chce mi się już czekać tyle czasu. :evil_lol: Cudowny av. :cool3:
×
×
  • Create New...