Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Buu... Daga, nie idź! :(
  2. Hehehe xD Ciekawe kiedy to nastąpi xD
  3. [quote name='Dagusia1992']no a jak gadać trzeba xD[/quote] Noo wiem wiem ;] Ja sama dużo zaczęłam gadać, kiedy dowiedziałam się o tym forum, nie zauważyłaś? xDD
  4. No bo Dagusia to mistrz ^_^ Cebula rozgadana xD
  5. Oprócz mnie xD Hehehe ^_^
  6. A ja nie umiem xDD
  7. Noo Dagusia ma rację ;] Arisek o wiele ładniejszy :)
  8. Oojej! Jakie śliczne zdjątka :) Oo Bree ;] Nowa koleżanka? xD Śliczne fotunie :) :* Pozdr. dla Was! :D
  9. Codzień będziemy czekać... ;]
  10. A tak pomijając ten temat to... nie widzę fotek! :( Coś z moim komputerem jest chyba nie tak ;P Pozdr. dla AriSka i naturalnie dla Ciebie ;] :*
  11. [quote name='Yorkie'] Ja uważam inaczej... ale jestem realistką. Nie wierzę, że marzenia się spełniają. Marzę o paru rzeczach, więc dążę do tego, aby się zrealizowały. Ale marzenia typu: marzę o hodowli yorków, o własnej wyspie itp. są bez sensu. Czasami mam takie myśli, że chciałabym mieć wielką posiadłość w USA, ale jak sobie o wszystkim pomyślę realnie, to cały natłok myśli zaczynających się na 'ale' jest nie do zliczenia :huh: Ale nikogo nie potępiam, więc nie odbierzcie tego źle. Po prostu mam inny pogląd na życie ;) Ale wierzę, Martusiu, że yoreczka będziesz miała. Jak nie teraz, to w przyszłości, jescze długie lata życia przed Tobą. [IMG]http://images22.fotosik.pl/153/95cbfed48a6b9d2d.jpg[/IMG][/quote] Hmm... ja też tak bardzo nie wierzę, że marzenia się spełniają, jak np. o własnej wyspie czy jakoś. Ale oby moje marzenie się spełniło... ^_^ I tak moje wszystkie marzenia się nie spełniły, ale może kiedyś... Albo w ogóle xD Ja tam nie wiem. Też tak bardzo nie wierzę, że marzenia się spełniają ;P
  12. [quote name='Pinczerek-Jacky']Za ciemno :D:D Jutro tez niewiem czy beda fotki.. Bo mam wystep :cool1: Aaa boje sie trzymajcie kciuki zebym sie nie pomylila :roll::roll::oops::evil_lol:[/quote] No dobra, nie teraz xD Ale jak najszybciej! :D O jaki występ? :D Trzymam, pod warunkiem, że jak najszybciej wstawisz jakieś focie Jackiego :p:eviltong::eviltong::eviltong: Idę, żegnajcie :lol: Papapa :buzi: :sleep2: :sleep2:
  13. [quote name='Pinczerek-Jacky']Siemka :D Yy dolek mi przeszedl xD A co do fotek to dzis zadnych nie robilam nie mialam kiedy :D:roll: Od 8-13:30 w szkole Pozniej dom-obiad. O 15:15 po mame Od 16 w miescie i od 17-19 próba i zanim sie przywlokłam do domu to była 19:30 :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Aj! Rób te fotki i się nie wykręcaj leniu! xD
  14. [quote name='Yorkie'] Wiem, że żartowałaś. Tak, wiem. I mam nadzieję, że dostaniesz swojego upragnionego yorka, trzymam za Ciebie kciuki. Jak nie teraz, to kiedyś, nie trać nadziei. [IMG]http://images11.fotosik.pl/76/31dffdffbf0d1f92.jpg[/IMG][/quote] Może dostanę... A jak nie to sobie kupię w przyszłości :) I będę się nim opiekować :D Będzie tylko mój :loveu: Aj... marzenia :p Ale przecież marzenia się spełniają ;)
  15. Witam ^_^ Labrador w łaty? Nie widziałam nigdy takiego...
  16. Eh.... widocznie ten facet się zbłaźnił... :/ Nie zna się na psach ...
  17. Ooj :( Ale i tak wszyscy będą czekać :D Czekamy czekamy czekamy :]
  18. Hehehe xD Dobry pomysł ^_^ Aj! Przy fotach Ariska poprostu... wymiękam! :D
  19. Hehe :) ALe śliczne fotki :loveu:
  20. [quote name='Acctiually']Taa z bloga ok ja ide :painting:żeby sobie :Dog_run:i nynu:PP[/quote] Aaaa :D Okey ;D Hehe ^_^ Pozdrów Boneczka :eviltong: Miłego spacerku ;)
  21. Hehe xD Ale ja lubię mówić na wszystkich Ania xD Nie no żart ;] Aaa Edysia ;] Z bloga? :D
  22. Oooojej! Aniu! Jaki śliczny podpis! Kto robił? xDDD
  23. Noo masz rację, okulary potrzebne! :D
  24. A o tym, że go kocham to też prawda! xD :*
×
×
  • Create New...