Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No to w takim razie czekamy na fotki. :loveu:
  2. Jakie słodziutkie zdjęcia. :loveu:
  3. [quote name='chester07']fotki z nauki to te jak patrzy się w zeszyty mojej mamy :evil_lol: i potem tam wskakiwał i porywał to, jakby się chciał uczyć, dlatego powiedziałam że z nauki :eviltong: dziękować, a ja życzę miłego pobytu.. w szkole :evil_lol: ale ja wredna jestem :roll: :buzi:[/quote] Hahaha. :lol: A już rozumiem. xD Dziękować. :roll: Mam nadzieję, że te ostatnie dni przed feriami jakoś szybko przelecą. :roll: :buzi::buzi::buzi:
  4. Ja tam wiedziałam, że to przeróbka... Napisałam tylko, że ślicznie wyszedł. :cool3: A na tych nowych fotkach wyszedł równie cudownie. :loveu: Bardzo mu ładnie w takiej fryzurce i w tej kokardce. :cool3:
  5. Ahh, ta ostatnia fotka [we wcześniejszym cdn xD] jest śliczna. :loveu: I w ogóle wszystkie są cudowne. :loveu: O jedna jest z dedykacją dla mnie. :multi: :roll: Dziękuję. :loveu: A no i miłego pobytu w Kacwinie. :D PS. A gdzie fotki z nauki, hmm? :mad: :diabloti:
  6. [quote name='chester07']o z budyniem tez lubię(najlepiej jak polane czekoladą), ale w domu miałam tylko z dżemem czy tam róża ^^ ale to taka nie typowa nauka jak na psa :evil_lol: ale dam, dam ;) następna do uszów się przyczepiła, już 4 chyba, albo i 5... ;] u Majaczki słychowć 'Mode na sukces' w drugim pokoju i tłuczenie się garnków, bo Anka wyciera :evil_lol: a tak poza tym to może pojadę dzisiaj albo jutro na lodowisko znów :) :buzi:[/quote] A no to szkoda. :eviltong: Ja też nie lubię z różą. :roll: No to czekamy na te zdjęcia z nauki. :D Ooo idziesz na lodowisko? :) Ja może w ten weekend pójdę, zależy od pogody, bo mam niedaleko siebie niekryty... Daaleko mi do krytego. :-( Fajny filmik. :evil_lol: Chester warczy na tą doniczkę. :lol: Ale i tak jest tam śliczny. :loveu: Co do uszów to się nie odczepię, strasznie mi się podobają. :cool3: :buzi::buzi:
  7. W takim razie ja się dołączam. :)
  8. Nie lubisz pączków? :razz: Ja dzisiaj zjadłam 3, a lubię tylko z budyniem i toffi. ;D My chcemy fotki z nauki! :cool3: Czeeeekamy! A no i te 19 zdjęć są urocze. :loveu: Cudowne ma uszy i w ogóle jest cudowny. :loveu: Z tą piłką fajnie wychodził. :D Śliczne. ^^ A co u Majaczki słychować? :roll: ;*
  9. Witam. :cool3: Ahh, ta ostatnia fotka jest po prostu cudowna! :loveu::loveu::loveu: Oczywiście inne fotki są równie śliczne. :cool3:
  10. Śliczne fotki. :loveu: Na przedostatniej cudownie wyszedł. :loveu: Ahh jaki piękny Dumbo. :cool3: Dumbo w psiej wersji. :D
  11. Jeju, jak cudownie wyszedł! :loveu: Ta pierwsza fotka jest po prostu śliczna! :loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='chester07']no ten księżyc się przesuwał sam po chmurach tak fajnie :lol: nakręciłam nawet filmik, ale wygląda jakbym ja ruszała aparatem, a nie księżyc sie przesuwał..:roll: no głodek ma przekichane :evil_lol: a sierść ma teraz taką dziwaczną, bo pół szczenięcej, pół normalnej.. ta nowa nie jest już taka milutka, ale ładniejsza jest :) :buzi:[/quote] O nieprawdopodobne. :-o Daj mi ten filmik. :cool3: :evil_lol: Prooooszę. :roll: Aha, no tak, bo mu się sierść zmienia... :cool3: No, ale mimo tego ślicznie wygląda. :loveu: Oj nie! My chcemy takie uszy, jakie ma! Nie mogą mu się zmienić. :-( Kiedy następne foooty? :mad: :lol: :buzi: :buzi::buzi:
  13. Fooootki! :multi: Jeju, jakiż on śliczny. :loveu: Przystojny kawaler. :cool3: Ta sierść i te uszy. :loveu: Normalnie powinien na wystawy chodzić. :cool3: Śliczna ta pełnia. :roll: Ja u siebie takiej nie widziałam. :-( Biedny mały głodek. :evil_lol: Chesterek sobie z nim radzi i atakuje, kiedy głód odzywa się z nienacka. :diabloti:
  14. Cudownie. :loveu: Jeju, jaki on jest fotogeniczny. :) Ahh, jakiż przystojniak z tymi okularkami. :cool3: I ile ma tych zabawek... :roll:
  15. Śliczne fotki. :loveu:
  16. Ooo matko, jaki cudowny ten uśmiech... :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Cuuuudownyyy. :cool3:
  17. Huuuuuuura! :multi::multi::multi: Wreszcie się doczekamy tych fot. :loveu: Ja mam dopiero ferie za 2 tygodnie. :-(
  18. Ojej, jak ślicznie się paaatrzy. :loveu: Cuuudo. :loveu:
  19. Ojej, jaka szkoda.... :-(:-(:-( Czekamy z niecierpliwością.
  20. [quote name='chester07']Majaczko przekręcił głowę bo zaczęłam piszczeć żeby się popatrzył :evil_lol: często tak robię xD e tam samochód paskudny :lol:[/quote] Haha. xD Nie no, bardzo dobry sposób z tym piskiem. :cool3: :evil_lol: Chester nie wiedział co się dzieje.. Biedny, jak on potrafi wytrzymać z Majaczką. xD Ze mną by na pewno nie wytrzymał. :lol:
  21. Aaaaaaa. :cool3: Nie, ja kupiłam w sklepie z zabawkami, jak byłam mała. :cool3:
  22. E tam, nawet fajny ten samochód. :D Śliczne zdjęcia. :loveu: Wcześniej się jeszcze wypowiadałam. :eviltong:
  23. No no, Chesti widzę oczekuje już lata. :lol: Fajnie przekręcił głowę na tym ostatnim zdjęciu. :cool3: Jakby się zdziwił czegoś. :eviltong:
  24. Ja Was kocham! :eviltong: I zawsze do Was wchodzę. :cool3: Czekamy na nowe fotki. :loveu:
×
×
  • Create New...