[SIZE=7][COLOR=DarkGreen]Bono !!![/COLOR][/SIZE] dziś Twój dzień ! :multi::Rose::Rose::Rose: :smilecol::siara::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou::klacz::ylsuper::new-bday::BIG: :tort::bday::laola: :laola::laola::drink1::beerchug::drinka: :cunao::pepsi:
Wszystkiego najlepszego Bono! Dużo zdrowia, szczęścia, pociechy z pańci. :cool3: Dużo radości, wiele zabaweczek, ogromnej ilości zabawy i wszystkiego, co sobie zażyczysz! :loveu: