-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]O spać tyż mi sie chce xD A tu niedługo zaś tak wczas wstawać przez 10 miechów BOOŻE czemu:lol: Tak to mój Bono i wszystko o nim już wiadomo:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No widzisz, to jednak coś ci się chce :diabloti: Jej ty mi nie mów, bo jak o tym myślę to mi aż niedobrze :shake: Pewnie, szczególnie o jego "osobie" wiedzą ci, którzy spotkali się z nim na żywo, np. na zlocie. :diabloti: Ale banner mi się naprawdę podoba :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]I to bardzo różni xD Mi sie całe życie NIC nie chce :p[/COLOR][/quote] Biedna myszka :evil_lol: Morderca by ją zabił. No wiesz, mi zależy co. :evil_lol: Spać mi się chce. :evil_lol: PS a i super banner, oddaje prawdziwe oblicze pittbulo-podhalana...
-
Haha no cóż, ludzie są różni. :diabloti: Oj ty leniu :eviltong: Ale szczerze mówiąc się nie dziwę, mi się ostatnio w ogóle nic nie chce.. nie ma to jak wakacyjny leń :eviltong:
-
Śliczne zdjątka :cool3: :loveu: Co tam :D ?
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Haha to lepi nie godej ale i tak Cie kochom:loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE] łiii :loveu: haha niezła historia z tym Damianem :evil_lol:
-
Hahaha, na pewno nie ty jedna się zawiodłaś :diabloti::lol: aż szkoda gadać. :lol:
-
[url]http://i452.photobucket.com/albums/q...2/P8189397.jpg[/url] haha no co, Ada się zmęczyła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Tak tak, dodawaj więceeeeeej! :multi:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=black][COLOR=Blue]Twoja wina!!:diabloti: I to na pewno było specjalnie jo już Cie znom na tyle:evil_lol: Ta to jest wilk w owczy skórze:razz:[/COLOR] [/COLOR][/QUOTE] Ej, znowu wszystko na mnie... :evil_lol: Jasne jasne.. jestem taka niedobra dla ciebie, że aż strach :diabloti: Tak... i pittbulo-podhalan :lol::lol::lol:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No co to po cholera mieszkosz tak daleko mie:evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Blue]Ta life is brutal ale nie wiedziałach że Ty tako możesz być:evil_lol::evil_lol: No bo kombajn se kosił to Bonek szaleństwo kopie dziury goni myszy i nawet inne psy go nie interesują xD Ale przyznej ślicznie mu w róshhowym:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Oj no, nie moja wina :evil_lol: Bo te wepchnięcie się między zdjęcia nie było na specjalnie :eviltong: No pewnie, że mu ślicznie. :loveu: Z pozoru taki słodki piesek, ale tak naprawdę istny morderca :diabloti:
-
[url]http://img199.imageshack.us/img199/374/p1220764.jpg[/url] haha, jak się popatrzyli na siebie :D fajne ;)
-
Oj no, gdyby nie odległość to byśmy sobie pochodziły :eviltong: Właśnie zauważyłam, że między zdjęcia akurat się wepchnęłam xD cóż, life is brutal xD [url]http://i31.tinypic.com/b5lmi1.png[/url] a ten wciąż kopie :evil_lol: :loveu: [url]http://i26.tinypic.com/2w6dvz9.png[/url] łiii róshoffa obroża :cool3: :evil_lol: :loveu:
-
U mnie wszystkie zdjęcia są widoczne ;)
-
[quote name='Martunia']No no, a tu znów zdjęcia chłopaków xD Oj to szkoda strasznie :-( A szlajałam się hmm.. i tu, i tam.. :evil_lol:[/QUOTE] Nie, na ten nie odpowiedziałaś :diabloti:
-
Hmmm ciekawe, czemu miał takie myśli.. :eviltong: [url]http://img35.imageshack.us/img35/1461/p1220749.jpg[/url] haha jaka mina :evil_lol: no i olympus w ręku ^^ I Maksik :loveu::loveu:
-
Haha no teraz widzę, jak Kabik był poplątany w tej lince :eviltong: Ładne zdjęcia :) Widzę, że nie było żadnej reakcji pomiędzy Maksem i Kabim, nie bawili się ani nic? :eviltong:
-
Hej ;) No Kabik musiał być bardzo rozkojarzony, może jest zakochany czy coś.. :diabloti: A zdjęcia gdzie? :eviltong:
-
Piękne są te konie :) A moj post gdzieś się podział stronę wcześniej :diabloti:
-
No no, a tu znów zdjęcia chłopaków xD Oj to szkoda strasznie :-( A szlajałam się hmm.. i tu, i tam.. :evil_lol:
-
Hej, jestem już! ;) Taak, leczę kaca. A tak na serio to dopiero co wróciłam do domu :evil_lol: To jedziesz na te Chechło?
-
Jedna putulna jak baranek (Sonia z piłką :D), druga groźna i odważna (Neska). :diabloti:
-
Ej ja mykam, ze smutną miną co prawda, ale na dworze zaczyna być coraz groźniej.. :shake: :beerchug::drink1::cunao: :hand:
-
No to nieprzyjemna historia... Dużo jest idiotów na tym świecie.. :shake:
-
haha a ja znów zarzucę drinkami :diabloti::diabloti: [IMG]http://img.interia.pl/kobieta/nimg/drink440x320AFP_Karnawal_2181257.jpg[/IMG] o kurczę, nie wiem, czy dotrwam do ostatniej minuty imprezy, bo szykuje się u mnie ogromna burza... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
A kto to ten Lucjan, z czego go wzięłaś? :evil_lol: co do wilkołaków to przypomniała mi się ta gra bite coś tam, co miałam się opiekować twoim wilkołakiem i coś mi za bardzo nie wychodziło :evil_lol: pamiętasz?