Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No to niezły koszmar :shake: Ja to w ogóle mam takie pokręcone sny, a koszmary to w ogóle :roll:
  2. Hej :loveu: To Twoja rybka? :eviltong:
  3. [url]http://i30.tinypic.com/4rx8p5.jpg[/url] jaki śliczny aniołek :cool3: :loveu: Powrotu do zdrowia! ;)
  4. Ale Dragon ruchliwy :cool3: [url]http://img440.imageshack.us/img440/5993/dsc01152.jpg[/url] cudo :loveu::loveu::loveu:
  5. [FONT="Arial Black"][SIZE="3"][COLOR="Red"]Wszystkiego najlepszego !!![/COLOR][/SIZE][/FONT] :ylsuper::sweetCyb::smilecol::BIG::new-bday: :laola::cunao::pepsi::loveu:
  6. [url]http://i29.tinypic.com/351s7bm.png[/url] cudo :loveu::loveu::loveu: śliczny morderca :diabloti: [url]http://i29.tinypic.com/2ccnonb.png[/url] czysty też :diabloti: :loveu:
  7. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No co jo zawsze coś wynajda fajnego xD chciałach tyż robić zdjęcia jak wójt sprzedaje śliwowica pod kościołem ale taki czajan że nie było by widać na zdj xD A piesieniec był boski:loveu: no i co że znalazłaś to wywalić i jeś następno i paczeć czy są czy nie xP[/COLOR][/QUOTE] A to szkoda :evil_lol: No wiem, wiem :cool3: Śliwki są dobre, nie lubię tylko suszonych śliwek :eviltong:
  8. Świetne zdjęcia :loveu::loveu::loveu:
  9. Haha kto, wie, nic nie wiadomo :diabloti: Ale ja śliwkę najpierw "otworzyłam", więc nie jadłam robaczywego owocu :evil_lol::evil_lol:
  10. To byłby koszmar, nawet mnie nie strasz :crazyeye:
  11. Ejjjjj no jak to, moje zdanie się nie liczy? :angryy: :shake: :placz: :diabloti:
  12. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ta na jedyn dzień i już żem jest:diabloti: I nie dnia ino ŚWIĘTA!:mad::eviltong::eviltong: A fajnie było:) ino na początku straszno pogoda deszcz i zimno ale póxni sie rozpogodziło nażarłach sie śliwek i wgl xD[/COLOR][/QUOTE] No ej, potem się poprawiłam z tym świętem :cool3: :lilangel: To super :D:D:D [url]http://i26.tinypic.com/be936e.jpg[/url] haha Anula, ty to zawsze znajdziesz dobry "obiekt" :lol::lol::lol: [url]http://i32.tinypic.com/200bv5g.jpg[/url] o to ten, o którym pisałaś? :D jaki słodki :) uroczy wręcz :cool3: :evil_lol: Fajne te zdjęcia :D Haha, ostatnio w śliwce znalazłam robaka i mam przez to niemiłe wspomnienia z tym owocem :diabloti:
  13. To czekamy na zdjęcia :eviltong: A co do aparatu to też się dziwię, mam znajomych, którzy noszą aparat, ale słodycze jedzą normalnie :roll:
  14. Super są te zdjęcia, b. mi się podobają :D:D :loveu:
  15. piękny portrecik :loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='Sweet'][B]Martunia:[/B] Nie jestem skromna:eviltong::eviltong: A my żyjemy sobie:) ogólnie same nudy:eviltong::eviltong: Spałam sobie z kabikiem w ciągu dnia bo nie było co robić:evil_lol: a tak to na pbl czytałaś co u nas:) a co u cie??:eviltong:[/QUOTE] No to to wiem :diabloti::diabloti: Aha :D No u mnie też, to co na pb xD Ooo ile włosów dużo koło Kabika :eviltong:
  17. [quote name='Sweet']Ta jasne:evil_lol::evil_lol: Nie nadaje sie na psiego fryzjera:eviltong::eviltong:[/QUOTE] Oj tam, nie bądź taka skromna :evil_lol::evil_lol: :eviltong: Co u Was? ;)
  18. Czekamy na więcej wieści :) No i na zdjęcia ;)
  19. No i co tak tu znów ucichło? :eviltong:
  20. Chcemy zdjęcia Dragona! :eviltong:
  21. Hej! ;) Co tam u Was?
  22. Hej! :D Co tam u Was? Dawno zdjęć nie było :diabloti: :eviltong:
  23. Wracaj już :D ! I czekamy na fotorelację :eviltong::eviltong:
  24. Spóźnione wszystkiego najlepszego :oops: :loveu: No i gratulacje 500 strony! :cool3: (a raczej już 501 :diabloti:).
×
×
  • Create New...