Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hej :) :loveu: Dziś w końcu mam czas, ale zaraz idę z powtorem do nauki :( Ja na ruskim miałam, uwaga... pisanie literki A!!! My to mamy tempo :cool3:
  2. No to dobrze, że nie masz 1, z fizyki dostałaś? :) Fajny banneros :loveu:
  3. Haha no zobaczymy na tej wystawie :evil_lol: Dobranoc :loveu::loveu:
  4. Musisz iść na ODWYK!!! :diabloti:
  5. Oj tam, znając Ciebie na pewno coś wyniuchasz :diabloti::diabloti:
  6. No tak, lepiej żeby nie było :evil_lol::evil_lol:
  7. No dawno dawno, teraz czas na następne? :diabloti:
  8. Jasne jasne :eviltong: Przeżyjemy :) O to fajnie :) No nie ma to jak obróżkomania :diabloti:
  9. Oj tam, wytrzymasz :) No cóż, bywa i tak :diabloti:
  10. No nie martw się, jeszcze 6 dni do spotkania z nim, nie tak dużo :eviltong: E tam, może nie będzie tak źle :evil_lol:
  11. Zawsze i wszędzie piękny :D
  12. [url]http://i27.tinypic.com/2csci7r.jpg[/url] ale piękniś :loveu::loveu:
  13. [quote name='Sweet']Bo ja ją kocham:eviltong: ale przez nią chodzę i wyglądam jak zombie:evil_lol::evil_lol: wczoraj spałam do 13:evil_lol: dzisiaj do 8 ale za to od 22-23 bo wcześniej chodzę spać normalnie:evil_lol: i dzisiaj jak przyszłam z koscioła to się położyłam z kabolcem na kanapie i bym spała prawie:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No dzisiaj to chyba raczej gdzieś koło północy najwcześniej zasnęłaś, bo na dogo byłaś jeszcze przed północą :diabloti:
  14. No niestety :( Tak, lepiej nie wiedzieć :diabloti: A tak na serio to w nocy też spałam :diabloti: 11h. :lol::lol:
  15. A przecież tak tą szkołę kochałaś.. :eviltong:
  16. Heloł niedzielne ^^ [url]http://i28.tinypic.com/6nuipd.jpg[/url] Boncurek :loveu::loveu: [url]http://i26.tinypic.com/2h56xc3.jpg[/url] tylko go wymiziać :evil_lol: :eviltong: :loveu: Ahh a dziś musiałam odsypiać :eviltong:
  17. Ojjj ależ ty zmęczona po tej szkole :eviltong: Tak jak ja, mogłabym od razu się położyć i bez problemu zasnąć :cool3: Widzę, że cię już nie ma, więc.. dobranoc! :loveu::loveu:
  18. Hejo :loveu: Śliczny Maksik oraz zdjęcia z BC :):) Jak tam weekend? :D
  19. [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/31.jpg[/url] ale pozuje :loveu: Piękni modele :D
  20. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]U nos jeszce bioli nie było:diabloti:1 biola my mieli ale wicedyra czasu nie miała:evil_lol::evil_lol: fajnie by było jakbych spadła ani kasku ani nic:shake:[/COLOR][/QUOTE] Ale w zeszłym roku mieliście :eviltong:? No dobrze, że nic się nie stało :(
  21. [quote name='Izabela124.']To Ty miłośniczka spanielów? Nawet nie wiedziałam:eviltong:[/QUOTE] Oj tak :D:D:D:loveu:
  22. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Jo za chwila biera sie za zadania:pw sumie jo tam biola lubia ale nie z tą kobitą:eviltong: już przeżyłach stanie dęba na wakacjach xD facet mie na koniu tak prowadził chyba z godzina łazili my po polach lasach i wgl i idziemy se polem tak kolega tego faceta z i załączył traktor...jak Żaba sie wystraszyła to był koniec jo prawie zleciałach z ni...ale na szczęście nic sie nie stało.[/COLOR][/QUOTE] Aha :) U nas nauczycielka jest fajna, tylko że szybko leci z tematami :D Albo tylko mi się tak wydaje :diabloti: No to dobrze, że nic się nie stało :crazyeye:
  23. Tak, to ja ci na fbl pisałam, że tęsknimy :multi: A jak inaczej.. ^^ Maksik śliczny jak zawsze :loveu::loveu: Ah ale ta szkoła męczy :(
  24. Ja zaglądam! :multi: Alee fajne filmy i zdjecia :loveu: Hakuś, zdrówka!
  25. Spanielkiiiiiiiiii :multi::loveu::loveu: Nero :( [*].
×
×
  • Create New...