[quote name='Karolcia_ko5']No właśnie chciałam zmienić tytuł . . i się pytam czy szuka domek nadal czy nie . .
Bo nie wiem czy mam napisać, że w DT czy DS. . .[/QUOTE]
tak jak mówiłam - teoretycznie jest to DT, ale nikomu nie będzie przeszkadzało, że bezterminowy