Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. właśnie potwierdzam aktywację :evil_lol: maili mam 10 :evil_lol:
  2. dziękuje Ci Jagoda :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl/[/URL] już aktywowałam ;)
  3. no to czekamy na ogłoszenia ;)
  4. [quote name='zuzlikowa']Dziewczyny,a czy ten bokserek nie zgubił się?:crazyeye: Może gdzieś by ogłosić ...w zgubione,znalezione...u okolicznych wetów!!! Wygląda na wychuchanego psiaka![/quote] pies był na kwarantannie (czekaliśmy czy ktoś się zgłosi) ale nikt nie przyszedł :roll:, czas upłyną i schronisko ma praw oddać psa do adopcji a ze względu na brak miejsc bo schronisku jest przepełnione trzeba mu szybko znaleźć dom
  5. Śledzę wątek od jakiegoś czasu, ale ostanie wiadomości mnie rozśmieszyły, chcecie wydać do budy chorego psa, do tego psa z krótką sierścią,, drobnym ciałem i niskim wzroście :crazyeye::crazyeye::crazyeye: czy wy powariowaliście, to u nas jest bernardyn, zdrowy, młody, gruba sierść i my go do budy nie wydamy a wy takie biedactwo chcecie uziemić :shake: to chyba jakiś żart!!!
  6. [quote name='warsawmoo']A gdzie wieści ..... ?????? :modla:[/quote] nowych brak :evil_lol: ale małą ma się bardzo dobrze, trafiła do zamożnej rodziny także niczego jej nie brakuje, zwłaszcza miłości :loveu:
  7. [quote name='Brysio']postaram się jutro zrobic ogłoszenia;) czyli allegro jest tak?[/quote] prawdopodobnie jeszcze jest, ale nie mogę znaleźć linku, jak ktoś znajdzie to niech tu wklei ;) Jagoda mogłabyś też zrobić ogłoszenia bokserowi z mojego podpisu?
  8. nie wiedziałam o tym, ale to dobrze że tam jest ;)
  9. [quote name='Paulina_mickey']Już od jakiegoś czasu psina jest na naszej klasie ;)[/quote] mogę link prosić?
  10. [quote name='ANETTTA']jka bedzie odjajczony ruszymy z ogłoszeniami ...............on musi znajśc szybko dom[/quote] ogłoszenia już można zrobić i zrobić notatkę że będzie kastrowany, już tak robiliśmy, ze suka została wysterylizowana i w ten sam dzień jechała do domu, tak tez można by było zrobić z nim, jakby było pewne że ktoś po niego jedzie to można by go było wykastrować i oddać, szkoda czasu ogłoszenia trzeba już robić
  11. Może i to byłoby jakieś wyjście, jeśli chodzi o stan po zabiegu, ale co ze stanem psychicznym? boje się że takie zmienianie warunków życia jeszcze bardziej go dobije, to młody pies, może sobie nie poradzić z taką sytuacją :roll:
  12. może ktoś zrobić ogłoszenia? banery psiaka [URL="http://img136.imageshack.us/my.php?image=47366709.jpg"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9468/47366709.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2258/hfffffffffffffff.jpg[/IMG]
  13. [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=5]PIES MA JUŻ NOWY DOM !!![/SIZE][/B][/COLOR] :multi: [/CENTER] [B] płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 2 lata 1 miesiąc [B]rasa:[/B] bokser [B]miasto:[/B] Oświęcim [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] nie [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]charakter i opis: [/B] Przywieziony do schroniska po tym gdy błąkał się po ulicach. Śliczny, zdrowy i silny, a przy tym bardzo łagodny. Bardzo tęskni za bliskością człowieka. Gdy ktoś się zbliża od razu staje na dwóch łapkach, przytula się do siatki z nadzieją, że za chwile przytuli go człowiek..:-( Serce pęka. Czasami gdy ktoś wyjdzie z nim na spacer, jest tak szczęśliwy, że dostaje tzw. "głupawki":smile: kochany pies. Pomóżcie mu znaleźć dom zanim weźmie go ktoś na łańcuch lub do pseudo hodowli.:-( Nigdy nie mamy pewności czy pracownik nie wyda psa w pierwsze lepsze ręce:-( Niestety schronisko nie należy do naszej organizacji. Pies grzecznie chodzi na smyczy, widać że był szkolony, jest wychowany, szkoda żeby się zmarnował. Schronisko jest przepełnione aktualnie, nie ma gdzie dawać psów, niektóre już są na łańcuchach, boje się że będzie konieczność łączenia psów w boksach, a obecnie jest dużo dojrzałych i dużych samców, o mocnych charakterach (mix dobka, bernardyn, amstaf, mix boksera, owczarek), boimy się że psy będą walczyć ze sobą, a bokser jest bardzo wrażliwy, widać że był dopieszczany, może sobie nie poradzić w razie ataku ze strony innego psa :roll: To niesamowitej urody pies, ma niekopiowany ogon i uszy [IMG]http://images47.fotosik.pl/81/73e3b7b9eeb81534med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/77/c303dcea61fa3bfa.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/77/55343674905b840dmed.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]SPRAWA PILNA ZE WZGLĘDU NA PRZEPEŁNIENIE SCHRONISKA [/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  14. banery [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3339/ukyh.jpg[/IMG] [URL="http://img14.imageshack.us/my.php?image=hgjghkgkgkk.jpg"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9646/hgjghkgkgkk.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]Kolejny rasowiec z Oświęcimia i ten sam problem z pseudo hodowalami :roll: [/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bokser-szuka-domu-2-letni-wychowany-pies-pilne-133276/#post11938594[/URL]
  15. [quote name='Brysio']Melduję się na wątku:loveu::loveu: Pati robic ogłoszenia?[/quote] właśnie miałam ci napisać żebyś robiła ;) ja za chwilę zrobię banery :p [B]ANETTTA[/B] we wszystkich ogłoszeniach będzie podany mój numer tel i nr. wolontariuszki Kasi, tak jak przy każdym psiaku ze schroniska dla jakiego robi się ogłoszenia :p Na allegro może już byc, bo ktoś ze schroniska robi tam ogłoszenia, jest jeszcze na adopcje. org [B] zuzlikowa[/B] pies jest nie długo w schronisku, gdyby nie wolontariusze to pewnie już by go nie było bo trafił by do jakiejś rozmnażalni albo na łańcuch. Dokładnie nie wiem ile jest, myślę że jakieś 2,3 tyg., Do psów trudno powiedziec, mamy w schronisku kilka dorosłych psów z walecznymi charakterami (asta, mixa dobka, boksera, mixa boksera) więc z nimi nie próbujemy, do innych nie zachowuje się agresywnie, jest raczej towarzyski, z kotami nie testowaliśmy. On na razie jest na łańcuchu bo brakuje boksów :roll: dlatego to pilne żeby go wyciągnąc. Nie jest szczepiony, ani odrobaczony, ale pewnie zrobią to na dniach, dopiero co skończył kwarantanne więc tego wcześniej nie robili. Jest troszkę za chudy, ale jego stan ogólny jest dobry. Pieniądze na kastrację mamy, tylko boimy się tego że osłabiony po zabiegu nie przeżyje w schronisku, rozważamy tą kastracjię, tylko były przypadki że pies nie przeżył po zabiegu i się obawiamy, wiadomo że schronisko za sterylne nie jest, po za tym nie dawno panował wirus, a temperatura jest strasznie niska, nawet w boksie :shake: A kolejna sprawa to nie ma go gdzie po zabiegu dac, teraz jest w budzi e na łańcuchu, a za raz zabiegu wiadomo że na łańcuchu byc nie może :roll: nei wiem już sama, najlepiej żeby trfił do odpowiedzialnego domu i żeby tam już miał zabieg, ale jak uda się coś wymyślic i znajdziemy mu miejsce to się go wykastruje.
  16. [quote name='Talia.']Cudowne wieści:multi::multi::multi: Smallpati, chyba czas usunąć banner z podpisu ;)[/quote] wiem, wiem juz baner usuwam :p
  17. [COLOR=Red][B][SIZE=5]PIES MA JUŻ NOWY DOM !!![/SIZE][/B][/COLOR] [B] imię:[/B] brak [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 1 rok (właściwie nie ma jeszcze roku) [B]rasa:[/B] bernardyn [B]miasto:[/B] Oświęcim [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] nie [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Młody, cudowny psiak, ma wspaniały charakter, jest przyjazny i tolerancyjny, został złapany po 4 dniach wędrówek, pracownicy schroniska podejrzewają pewną rodzinę z okolicy że to oni byli właścicielami psa, jeżeli jednak to jest prawdą to wielkim szczęściem jest że psiak trafił do schroniska :mad: . Piska to typowy bernardyn, pełen miłości, jest cierpliwy, czujny, jest śliczny, taki wielki pluszowy misiek :loveu: Potrzebuje odpowiedzialnego właściciela żeby obecna sytuacja się znów nie powtórzyła. To naprawdę bardzo wyjątkowy pies, potrzebuje stałego kontaktu ludźmi. Bardzo boimy się że zostanie wydany w nie odpowiednie ręce, już kilka osób dzwoniło w jego sprawie, kilku nawet odwiedziło schronisko, ale po krótkiej rozmowie szybko wywnioskowaliśmy że jedna grupa ludzi potrzebuje go tylko do produkcji szczeniąt, jako reproduktora :angryy: a druga grupa jako psa na łańcuch gdzie całymi dniami siedział by przy budzie :shake: póki są w schronisku wolontariusze psa nie wydadzą byle komu, ale schronisko ma obecnie problemy, sprawy papierkowe i sądowe, wolontariat stoi na kruchym gruncie, możliwe że zlikwidują go całkowicie, a wtedy nie będziemy mieć wstępu na teren schroniska a co z tym idzie, nie będziemy mieć wpływu na to komu psy będą wydawane :roll: a wtedy wiadomo że bernardyn trafi najprawdopodobniej w niepowołane ręce, a szkoda żeby się "zmarnował". Rozważamy kastrację psa, ale warunki schroniskowe nie są zbyt dobre i obawiamy się że osłabiony psiak nie przetrwa nocy, bo zdarzały się takie przypadki niestety... Prosimy o pomoc w znalezieniu domu temu wspaniałemu psu :loveu::loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/79/eb75148b53df1ce0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/75/216937e2143b931amed.jpg[/IMG] [B][IMG]http://images49.fotosik.pl/79/5f8d506af51d04f0med.jpg[/IMG] OGŁOSZENIA [/B] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/bernardynszukamy-odpowiedzialnych-wlascicieli/2093"]www.petworld.pl/ogloszenie/psy/bernardynszukamy-odpowiedzialnych-[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/bernardynszukamy-odpowiedzialnych-wlascicieli/2093"]wlascicieli/2093[/URL] [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/1/1/9/2542.html"]petsy.pl/ogloszenia/1/1/9/2542.html[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-64421.html"]www.rozglos.net/ogloszenie-64421.html[/URL] [URL="http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=63222"]www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=63222[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,3686,Lw==.html"]www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,3686,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.wegetarianie.pl/classifieds-detail-cat-6-de-1620.html"]www.wegetarianie.pl/classifieds-detail-cat-6-de-1620.html[/URL] [URL="http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=20601"]Animalia.pl :: Ogłoszenia :: bernardyn pies beżowo-rudo-czarny oŚWIĘCIM[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/bernardyn_szukamy_odpowiedzialnych_wlascicieli_22872.html"]www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/bernardyn_szukamy_odpowiedzialnych_wlascicieli_228 72.html[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net/[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1860621_bernardyn_szukamy_odpowiedzialnych.html"]ale.gratka.pl/ogloszenie/1860621_bernardyn_szukamy_odpowiedzialnych.html[/URL] [URL="http://www.adopcje.org.pl/adopcja1583.html"]www.adopcje.org.pl/adopcja1583.html[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-BERNARDYN-szukamy-odpowiedzialnych-w-a-cicieli-W0QQAdIdZ112768853"]krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-BERNARDYN-szukamy-odpowiedzialnych-w-a-cicieli-W0QQAdIdZ112768853[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/bernardynszukamy-odpowiedzialnych-wlascicieli_759.html"]www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/bernardynszukamy-odpowiedzialnych-wlascicieli_759.html[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=38935"]kupiepsa.pl/detail.php?siteid=38935[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2980909&cid=147"]www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2980909&cid=147[/URL] [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/22508066"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL]
  18. Dzwoniła właśnie do mnie pani która się zajmowała adopcją, sunia dojechała, jej właścicielka pani Claudia jest nią zauroczona :loveu::multi: wszystko przebiegło bez problemów, sunia jest grzeczna ;) zdjęcia wkrótce mi poślą :loveu: pani Claudia przesyła też pieniądze na schronisko, także możemy dalej ratować biedy :p jedna biedula jest już bezpieczna :multi::multi::multi: dziękuje za pomoc Jagoda :loveu::loveu:
  19. [quote name='Brysio']czyli jakis odzew był tak? chociaz tyle... ale co się przeciąga? wyjazd? czy sama droga czy co?[/quote] przeciąga się wyjazd, nie wiem czy już pojechała czy nie, ale napisali że dadzą mi znać jak dojadą, więc póki co czekam.
  20. [quote name='Brysio']zaczynam sie martwic;/ czy ta babka odpisała juz na maila? ja jej napisałam dzis sms i tez mi nie odpisała...[/quote] mi napisała ostatnio że coś się przeciąga ale jak tylko sunia dojedzie do Niemiec to napiszą mi maila, póki co nic nie dostałam
  21. [SIZE=4][B]Mam dobre wiadomości :multi::multi: Mamuśka pojechała do nowego domku :multi::multi::multi:[/B][/SIZE]
  22. [quote]Pati gdzie banerek:mad: hehehe:eviltong:[/quote]tu :eviltong: na razie takie byle jakie bo na szybko robiłam [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6794/image1y.jpg[/IMG] [URL="http://img220.imageshack.us/my.php?image=image1r.jpg"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3481/image1r.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Samturia']Hej, słuchajcie, mam problem. Przy włączaniu mojego Canona s5is nie wysuwa się obiektyw, tylko słychać takie trzeszczenie, jakby się chciał wysunąć a nie umiał.. gwarancji nie mam, aparat był kupowany używany na allegro... co radzicie zrobić?[/quote] Naprawa będzie kosztowna, miałam taki problem z kodakiem ale był na gwarancji więc nie płaciłam, ale powiedzieli że naprawa kosztowałaby w okolicach 250zł :roll: a za tyle to już można kupić fajny aparat ;)
  24. [quote name='Brysio']Masz moze maila od tej babki z Niemiec? zeby nam dała znac co i jak i oczywiście zdięcia posłała[/quote] no właśnie cisza jest jak na razie, myślałam że tobie zadzwonili czy coś :roll: może jeszcze nie dojechali, napisze do niej maila i poczekam aż odpisze ;)
×
×
  • Create New...