Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. Wygląda o niebo lepiej :loveu:
  2. [QUOTE] ehh, jak Russelka napisała, najgorsze jest to że nie wypada opieprzyć rodziny ze nie umieja psem sie zajać... śliczny czarnulek. [/QUOTE] hmm czy ja wiem czy nie wypada :diabloti: ja ich opierniczam na każdym kroku, najgorsze jest to że nic do nich nie trafia :angryy::angryy: [QUOTE] [URL="http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/24/93/miniaturki400/2850365.jpg"]http://digart.img.digart.pl/data/img...00/2850365.jpg[/URL] jakie spojrzenie:shake: :shake: na spacerku, taka usmiechnieta mordka:loveu: :loveu: a rodzina gdzies daleko od Ciebie mieszka? czesto Ci sie udaje go wypuszczac zeby troszke poczul wolnosc? [/QUOTE] takie smutne ma oczka, za każdym razem jak patrzę na niego, ale jak podchodzę do klatki to od razu robi się radosny i błaga żeby go wyciągnąć :-( to jakieś 30 min drogi samochodem, za często tam nie jetem, bo raz na tydzień czy dwa, ale wtedy staram się go wybiegać, częściej niestety nie dam rady tam jeździć bo pracuje :roll: [QUOTE]ee tam nie wypada - wszystko zależy od stosunków panujących w rodzinie.[/QUOTE] on generalnie jest u rodziny której hmm nie zbyt trawię, także nie oszczędzam im stosownych komentarzy, tylko tak jak pisałam wyżej, nic nie trafia :angryy:
  3. nie, na zdjęciu tylko tak wyszedł, ma tylko budowę (długi, masywny tułów i krótkie nogi) podobne do tej rasy, ale głowa całkiem inna ;)
  4. [quote name='Russellka']Trochę jak Corgi :loveu: A nagorsze, że rodzina i nie wypada wyjeżdżać z wykładem o tym, że ich pies jest trzymany w koszmarnych warunkach :shake:[/quote] dokładnie, a żeby było śmiesznie to ile razy tam przyjadę to tyle razy słyszę głupie pytanie "ile się płaci za oddanie psa do schroniska" :angryy::angryy::angryy: kretynizm wrodzony czy co? !!!
  5. Oczywiście, weekend bez denerwowania jest czymś nieosiągalnym :angryy: Wizyta u rodziny, jak zawsze, pierwsze co to biegnę do ich psiaka :loveu: jak go zobaczyłam to myślałam że powybijam wszystkich :shake: biedak nie dość że wody nie miał a dzień upalny, to miał zamiast obroży, splecione sznurówki i tak mocno ściśnięte, że obdarły go, skórę miał gołą w tym miejscu bo to za ciasne było :angryy::angryy: biedak jeszcze trochę i by się udusił, bo mu się to wżynało, zabrałam wiec obroże Moli i zmieniłam mu, Kajtkowi az się lepiej zrobiło, jak miał luz na szyi :shake: Już nie wspomnę o tym że on siedzi całymi dniami w boksie 1,5m na 1,5, m :angryy: a wypuszczany jest to chyba tylko jak ja przyjadę i to zrobię, dziś oczywiście też tak było, zabrałam 25m linkę Moli i przypięłam jego, bo energia go rozpiera (nic dziwnego skoro nigdy nie biega) i się nie słucha, więc go przywiązałam, także pobiegał, siadłam na trwie to przyszedł i się wtulił we mnie, nie chciał zejśc z kolan :-( on chyba nigdy nie czuł bliskości z nikim, tylko ja go głaskam i zabieram na spacery, tylko do mnie podchodzi i tylko mnie liże, nic więc dziwnego :roll: Tak biedak wygląda na codzień w kojcu, to smutne spojrzenie :-( [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/50/61/miniaturki400/2870453.jpg[/IMG] [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/24/93/miniaturki400/2850365.jpg[/IMG] i z dzisiaj zdjęcia, szczęśliwy na spacerku :loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/130/fbc4470def82424cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/126/5b6b701d754c88c0med.jpg[/IMG]
  6. posty skaczą :mad::mad:
  7. [quote name='YoungLADY']Small, zdjęcie ma za mały rozmiar.. wstaw większe.[/quote] nie, zdjęcie ma dobry rozmiar, bo nie przekracza maksimum :cool3: ale proszę bardzo [URL="http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/26/45/download/3738831.jpg"]KLIK [/URL]
  8. Przywiązana do natury :cool3: Tak kończą modelki które nie współpracują ze mną :diabloti: [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/26/45/miniaturki400/3738831.jpg[/IMG]
  9. [QUOTE]Smallpati co Cie tak ostatnio mało widac?? [/QUOTE] pracuje i nie mam czasu wejść nawet na dogo :-( [QUOTE]Przypomnę własne pytanie, pewno gdzieś po drodze umknęło[/QUOTE] przepraszam :roll: nie widziałam pytania zdjęć nie ma, w schronisku byłam ale przez to zamieszanie (włamanie) nie zrobiłam zdjęć żadnych, mam nadzieję że zrozumiesz :roll:
  10. Witajcie U Kłapcia bez zmian niestety :shake: zero zainteresowania, zdrówko w porządku, ale psychika już gorzej. A żeby mało tego było, to jakiś kretyn :angryy::angryy::angryy: włamał się do schroniska i wypuścił psy "W nocy z 9/10 maja miało miejsce włamanie na teren schroniska. Nieznani sprawcy przeskoczyli przez ogrodzenie, wyłamali kłódki w boksach, wypuścili psy i .. poprzerzucali je brutalnie przez siatkę. Nie mamy pojęcia, co mogło zmotywować kogoś do takiego działania. Część psów nie oddaliła się od schroniska – Oskar, Nero i jeden z niedawno przyjętych psów czekali w pobliżu... Niestety suczka Misia i piesek Luki, znalezione zostały przy głównej drodze na Kęty. Były mocno poturbowane - piesek ma uraz w okolicy głowy, a maleńka suczka Misia nie mogła się podnieść... Natychmiast zawieźliśmy psinę do lecznicy na Błoniach. Zrobiono tam niezbędne badania ( RTG i USG ) które wykazały złamanie przedniej lewej łapki i uszkodzenie prawej nerki:( Została zoperowana i przewieziona do domu naszego inspektora. Mamy nadzieję, że przeżyje. ." :angryy::angryy::angryy::angryy: Na szczęście z Kłapusiem, oprócz stresu nic się nie stało
  11. [URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_1586.jpg[/URL] a kto to? :cool3::evil_lol: Ale ci się horyzont wali na zdjęciach :eviltong:
  12. Justa dziękuje ci za rady, próbować z portretami nadal będę ;) a twoje rady oczywiście będę starała się wcielić w życie a tym czasem, mam takie coś, miało być dynamicznie :roll::evil_lol: [IMG]http://images37.fotosik.pl/124/8828b67fc078c23amed.jpg[/IMG] [B]Nic nie widać w małym formacie, także [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8828b67fc078c23a.html"]TU[/URL] jest większy wyraźniejszy [/B]
  13. [QUOTE] Waszą galerię aż miło się ogląda :loveu::loveu:[/QUOTE] bardzo się cieszę ;) [QUOTE] [URL]http://images41.fotosik.pl/122/0008e4b47615e5b7med.jpg[/URL] emmm... gdzie Molinda ma oczy? :shake::evil_lol::loveu::loveu:[/QUOTE] nie posiada oczu :diabloti:
  14. [quote name='Matusz'][COLOR=Green][B]zdjęcie jest za duże, ile razy można powtarzać? doskonale wiesz small jakiej wielkości max powinny być zdjęcia:razz:[/B][/COLOR][/quote] łups, nawet nie zauważyłam że fotosik źle pomniejszył, już poprawiam
  15. Miło nam ;) To mieszaniec yorka i shih tzu tak dla odmiany Kacper :loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/122/741e429f4ffa5873.jpg[/IMG]
  16. Kacper Może i kadr nie najlepszy, ale trudno utrzymać w pozycji pionowej 2,5 miesięcznego malca któremu się głowa kiwa :evil_lol: Krytyka mile widziana, no chyba że zdjęcie nie jest warte żadnej krytyki, milczenie też zrozumie ;) [IMG]http://images45.fotosik.pl/126/08d1076a1802292f.jpg[/IMG]
  17. Mój prywatny, samo wykręcający się mop :diabloti: [IMG]http://images41.fotosik.pl/122/0008e4b47615e5b7med.jpg[/IMG] i taka oto [IMG]http://images39.fotosik.pl/122/9510fe9ca9748854.jpg[/IMG]
  18. chcieliście emocji, proszę bardzo :diabloti: Fu** You :evil_lol: [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/43/26/miniaturki400/3695932.jpg[/IMG]
  19. [QUOTE] [B]smallpati[/B], cóż za slodziutka dziewczynka! :diabloti:[/QUOTE] pozory :diabloti:
  20. [quote name='Tinka:)']a kurs dolara, euro? bo to najbardziej wpływa na cenę...[/quote] [QUOTE]Smallpati kryzys, kryzys :cool3:[/QUOTE] no tak zapomniałam o tym małym defekcie :evil_lol: ale to oznacza że choć raz udało mi się coś kupić e dobrym czasie :evil_lol: A tak swoją drogą to planuje zakup nowego obiektywu :loveu: ale nie wiem czy nie poczekać do wakacji bo prawdopodobnie pojadę do Londynu :loveu: więc wyjdzie mi to taniej niż tu, zobaczymy :cool3:
  21. skąd wy takie ceny bierzecie :crazyeye: ja za swoją D80 płaciłam 1800 zł, w październiku zerszłego roku, zakładam że są teraz tańsze bo je wycofują
  22. [quote name='infers']Ot co do jakich celów Pati nieletnich wykorzystuje!:diabloti:[/quote] :cool3: a co trzeba ich przystosowywać do życia, w końcu w PL mieszkamy :evil_lol: twardym trzeba być :eviltong:
  23. To nie była sesja zdjęciowa, raczej takie pstrykanie do albumu, dlatego nie ma eksperymentów, ale starałam się żeby wypadło jak najlepiej. Ustawianie ludzi przed obiektywem to dla mnie nowość :roll: Światło nie było zbyt rewelacyjne do robienia zdjęć, było ostre. Mam coś takiego jeszcze [IMG]http://images39.fotosik.pl/118/14cc7c5bdaa8d652.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/122/50ab98564d1f7d8f.jpg[/IMG]
  24. [quote name='nathaniel']Small, ostrość z twarzy uciekła ;)[/quote] nie, nie uciekła, w oryginale jest :roll:
  25. :cool3: ćwiczę portrety [IMG]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/18/17/miniaturki400/3669623.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...