aha ;) to powodzenie dla Kajtka
podnoszę Asterka!!
miałam dzisiaj rozwieszać plakaty ale niestey siedze w domu nawet do szkoły nie poszłam bo się przeziebiłam. Postaram sie je jednak jaknaszybciej rozwiescić. A myślicie, że mogą byc czarnobiałe? bo ja mam tylko czarny tuszy chyba, że u mamy w pracy wydrukuje...