-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
aha... no to ja tez nie wiem ale dobrze ze jest jakies zainteresowanie, chyba bedziesz musiała wybrać chociaż to może być trudne. A oni jutro też do schroniska przyjdą ;) przecież w schronisku jest tyle innych psiaków, że jeżeli nawet stwierdzisz ze tamta pani da mu lepszy z jakiś powodów domek ( a komuś i tak musisz odmówić jeśli by sie zdecydowali oboje) to jest tyle innych piesków - może nawet lepiej nastawionych do człowieka niż spajki, łatwiejszych do wychowania... ;) damy radę ale narazie nic nie bede im mówić, niech jutro przyjdą
-
nie mam pojęcia... Z tego co słyszę to oni chcą Go wziąć, tylko się boją chyba, że piesek ich nie polubi :shake: dlatego najpierw chcą Spajkiego poznac... No ale może lepiej ze tak powoli niż potem zeby mieli z nim kłopoty ;) A pieska wezmą przynajmniej tak pisze kolega - mam taką nadzieję. Może uda mi sie w któryś dzień z nimi zabrać do schroniska i odwiedzić naszą psinkę. Kolega pisze ze jak beda jechać Go zabrać na stałe to on na pewno pojedzie i wtedy ja tez ale moze uda sie wczesniej:cool3:
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
podnoszę!! -
podnoszę...
-
Tragedia jednego psa... NIE MA OKA! Ale ma juz DOM w Warszawie :)
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
podnosze...! -
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Staruszek szuka domu!!! -
wiem, myślę ze jeżeli sie państwo zdcydują na Spajkiego to będzie miał dobry domek z ogrodem. Nie ma małych dzieci będzie miał spokuj... Byle się zdecydowali ;) I rozmawiałam z kolegą (ich wnuczkiem) i pytają się jeszcze czy jest coś do schroniska na zimę potrzebne np. jedzenie albo koce bo chcieli by pomóc i nie wiedzą co mają przynieść. Z tego co sie dowiedziałam jutro mają sie wybrać do schroniska. ;) a plakatów jeszcze nie zdążyłam wydrukować bo nie mam w domu kolory narazie mam tyklo ulotki. Ale może teraz sie już uda!!
-
Tragedia jednego psa... NIE MA OKA! Ale ma juz DOM w Warszawie :)
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Lolu po domek! Dzięki wielkie już bede wiedziała jak ale zrobie jutro bo juz nie mam siły dzisiaj. Jeżeli chodzi o ulotki i plakaty o spajkim to czesc plakatów roziweszę jutro a reszte we wtorek;) -
Tragedia jednego psa... NIE MA OKA! Ale ma juz DOM w Warszawie :)
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
nie umiem banerka wstawić na podpis... Robię tak jak powinno być a zamiast baneru mam adres obrazka ...!/ pomocy ! -
Tragedia jednego psa... NIE MA OKA! Ale ma juz DOM w Warszawie :)
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
podnoszę...!