Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. jaki fajny artykuł ;) ranuś kochany .... podnoszę pieknego!!
  2. aha... no to ja tez nie wiem ale dobrze ze jest jakies zainteresowanie, chyba bedziesz musiała wybrać chociaż to może być trudne. A oni jutro też do schroniska przyjdą ;) przecież w schronisku jest tyle innych psiaków, że jeżeli nawet stwierdzisz ze tamta pani da mu lepszy z jakiś powodów domek ( a komuś i tak musisz odmówić jeśli by sie zdecydowali oboje) to jest tyle innych piesków - może nawet lepiej nastawionych do człowieka niż spajki, łatwiejszych do wychowania... ;) damy radę ale narazie nic nie bede im mówić, niech jutro przyjdą
  3. przekazałam i mają jutro przyjść tylko nie wiem o której zapomniałam zapytać ...
  4. dokładnie... metoda małych kroczków jest w wyapdku sapjkiego najlepsza... nie wszystko odrazu ;p
  5. nie mam pojęcia... Z tego co słyszę to oni chcą Go wziąć, tylko się boją chyba, że piesek ich nie polubi :shake: dlatego najpierw chcą Spajkiego poznac... No ale może lepiej ze tak powoli niż potem zeby mieli z nim kłopoty ;) A pieska wezmą przynajmniej tak pisze kolega - mam taką nadzieję. Może uda mi sie w któryś dzień z nimi zabrać do schroniska i odwiedzić naszą psinkę. Kolega pisze ze jak beda jechać Go zabrać na stałe to on na pewno pojedzie i wtedy ja tez ale moze uda sie wczesniej:cool3:
  6. widzę, że niestety kajtuś nie ciszy się najwiekszym zainteresowaniem nawet tutaj... :(
  7. w jakimś przytulisku w łodzi są pudelki - nie w schronisku tylko w jakimś prywatnym. Gdzieś w psach w potrzebie jest ich wątek ale już nie pamiętam gdzie. Wkażdym razie pudelki są tylko trzeba się rozejrzeć ;)
  8. no wiec tak... piesek się podoba ale chcą żeby żeyb sie do siebie nawzajem przyzwyczaili i narazie beda pieska odwiedzać ( podobno codziennie) i wydaje mi się, że Go wezmą. Wiem tylko tyle bo nie mam z nimi kontaktu- jedynie z ich wnuczkiem moim kolega także to on zajął się namawianiem :)
  9. z tego co sie dowiedziłam, byli w schronisku piesek podobno im sie spodobał jutro postaram sie wiedziec cos wiecej... oby Go wzieli ;)
  10. jaki on jest śliczny ;) zakochałam sie w nim !!!!! jak teraz znajdę chwilkę to jemu też postaram sie zrobic plakaty itp... :) tylko chyba dopiero w weekend...
  11. podnoszę!! oj biedne psisko. Tyle lat w schronisku... i nigdy nie miał kochającego, jedynego pana ;( może uśmiechnie się do niego szczeście! ;) nie pozwulmu mu odejść w schronisku!!!!!!
  12. wiem, myślę ze jeżeli sie państwo zdcydują na Spajkiego to będzie miał dobry domek z ogrodem. Nie ma małych dzieci będzie miał spokuj... Byle się zdecydowali ;) I rozmawiałam z kolegą (ich wnuczkiem) i pytają się jeszcze czy jest coś do schroniska na zimę potrzebne np. jedzenie albo koce bo chcieli by pomóc i nie wiedzą co mają przynieść. Z tego co sie dowiedziałam jutro mają sie wybrać do schroniska. ;) a plakatów jeszcze nie zdążyłam wydrukować bo nie mam w domu kolory narazie mam tyklo ulotki. Ale może teraz sie już uda!!
  13. podnosze... :) skacz Kajtuś skacz do góry, podnobno skaczesz wysoko ;)
  14. trzymam kciuki za Spajkiego :thumbs: byle sie udało a tak sie ucieszyłam!!
  15. oj tak ;] jak tylko wróce ze szkoły rozwiesze plakaty (narazie mam informatykę) ;)
  16. Lolu po domek! Dzięki wielkie już bede wiedziała jak ale zrobie jutro bo juz nie mam siły dzisiaj. Jeżeli chodzi o ulotki i plakaty o spajkim to czesc plakatów roziweszę jutro a reszte we wtorek;)
  17. nie umiem banerka wstawić na podpis... Robię tak jak powinno być a zamiast baneru mam adres obrazka ...!/ pomocy !
×
×
  • Create New...