Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. Aga mogę kupić dla nich tabletki na odrobaczenie i podrzucić trochę karmy jeśli chcesz.
  2. [quote name='piechcia15']W KOŃCUUUUU:):):) oby też ruszyła ją w sobotę:D:)[/QUOTE] Będę w sobotę:)
  3. Kasia ruszyła dupe i w końcu coś zrobiła :roll: Zapraszam na bazarek, wszelkie sugestie mile widziane. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210773-%C5%9Aliczne-NOWE-Z-METKAMI-SUPER-TANIE-CIUCHY.-NA-PABIANICE.-DO-18.07.-OKAZJA?p=17212309#post17212309[/URL]
  4. Również witam i bardzo się cieszę z wieści :) Pozdrawiam!
  5. A Jamor? Myślę, że przeniesienie Dropsa do dobry pomysł. Tam ma małe szanse na adopcję, ponad to zobaczymy jak się będzie zachowywał po przeniesieniu...
  6. dziewczyny wiecie czy da się jakoś odyskać aukcje na allegro? Bo miałam zablokowane konto przez brak wpłaty i nie wiedzieć czemu usuneli wszystkie moje aukcje, z działu 'niesprzedane' również a trochę mi się nie uśmiecha robić wszystko od zera, bo to jednak sporo roboty i jeśli nic nie wymyślę to zrobie to dopiero po moim powrocie, czyli za jakieś 10 dni... A, Magda, czy mogłabyś zamówić ten basen bo zgubiłam aukcje, taka jestem zdolna a ja Ci wyślę kasę na konto?
  7. Szuwarek bardzo się ucywilizował, wychodzi na spacery co tydzień... Tylko do domu coś wyjść nie może, eh... :(
  8. Byłam dziś na krótkie odwiedziny w schronie, wyszłam tylko z Tiną niestety, mam nadzieje, że w sobotę uda mi się dłużej zabawić.... Jest dom chętny na Ksere. Facet wydaje się w porządku, z konstantynowa. Mieszkałaby na dworze, dom z ogrodem, do dyspozycji buda, nie wiem tylko czy kojec czy cały czas miałaby biegać luzem a jak przyszłam to już byli w trakcie rozmowy. Był dziś ją zobaczyć, ma pogadać jeszcze z żoną bo Ksera jest bez sterylki a on wolałby, żeby była więc ustali z nią co i jak i jak się zdecydują ma dzwonić żeby ją w schronie ciachneli.
  9. Teraz jeszcze tak gorąco... Byłam dziś na chwilę w odwiedziny ale dziadek nie miał ochoty kompletnie na nic....
  10. [quote name='modliszka84']Szuwarek ma o tyle "dobrze" że jako jeden z kilkunastu psów w schronisku wychodzi regularnie na spacery. Czasem co tydzień, czasem co dwa. Ale co z tego, skoro już chyba 3 lata za kratami....[/QUOTE] Aga, to już 4 lata. Pamiętam że Szuwarek był chyba pierwszym psem, którego poznałam w schronisku, wtedy siedział jeszcze z onką Doną. Jak przyszłam do schroniska to właśnie z nim byłaś na spacerze... A na domiar tego trafił do schronu w moje urodziny... Stąd pamiętam...
  11. Zapraszamy częściej, Lili też się przydadzą takie szaleństwa :) Nawet Zuza się odrobinę zainteresowała, a to już wyczyn
  12. Ika to normalnie cud miód i orzeszki, nic tylko brać :) i w rzeczywistości jest dużooo mniejsza i drobniejsza niż na zdjęciach!
  13. Drops to ciężki przypadek... Swoją drogą gdyby został 'bez dachu', niemcy wycofali się z płacenia itd. pewnie szybciej znalazłby dom lub chociaż deklaracje. Brutalne ale prawdziwe. Jak wszywko jest ok, ludzie znikają.
  14. Rudzinka była dziś na spacerze....
  15. Magda napisz do moda jeśli chcesz, może on zmieni... eh... :(
  16. Przepraszam że nie moglam się stawić dzisiaj. Niemniej w niedziele jestem do pelnej dyspozycji. Zresztą będę Magda do Ciebie dzwoniła jutro. Tak btw. - zaginęła dziewczyna w moim wieku z Dobronia, nie znam jej osobiście ale to koleżanka moich znajomych. Im więcej osób wie tym lepiej, pozwolę sobie wstawić link... :( eh życie. [url]http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/kto-widzial-18-latke-z-dobronia.html[/url]
  17. Uważam, że loteria to świetny pomysł, zawsze cieszy się większym zainteresowaniem. Mam jakieś 8 nowych kubków dla dzieciaków, jeszcze w opakowaniach, wszystkie mogę oddać. Z nowych rzeczy to tylko tyle, ale jeżeli zdecydujemy się na loterie dokupię jakieś rzeczy dla dzieciaków(ołówki,breloczki itd) , poza tym mogę dać też trochę rzeczy mojej siostry które nie są nowe ale na takie właśnie wyglądają - maskotki itp. Generalnie lepiej żeby rzeczy były o mniejszej wartości lecz nowe. Losy myślę, że spokojnie mogłyby być nawet po 5zł. I pytanie, czy to dni pabianic czy dzień dziecka? Jeśli dzien dziecka to wlasnie w to powinniśmy uderzyć, malowanie buzi itd - super, tylko kto potrafi...? Można wymyślić różne gry itd, dzieciaki łatwo czymś zainteresować. Dobrym pomysłem byłoby też rozdawanie balonów (wtedy takie najzwyklejsze i można markerem na nich cos narysować lub walnąc jakieś psie hasło czy coś takiego, moge się tym zająć) lub ich sprzedaż jeśli byłyby ładniejsze, tylko trzebaby wtedy wylożyć parę groszy. Jeszcze z innej beczki - mam dość dużo, myślę że z 30-40 nowych ciuchów z metkami na sprzedaż ale nie mieszałabym tego, wydaje mi się że lepiej pojdą na dogomaniackim bazarku - w lepszej cenie. Acz kolwiek klika sztuk mogę dać. A, i może połączyć z promocja chociaż jednego psa...? jakiś plakat czy ulotki. Mogę zrobić. Fakt, jest mało czasu do tego wszystkiego więc trzebaby raz dwa to jakoś zorganizować, może faktycznie warto by było się spotkać...?
  18. i pies i dziecko, mam nadzieję, że nie groźnie?... :(
×
×
  • Create New...