[quote name='xxSweetGirl93xx'][URL]http://i31.tinypic.com/2q38apd.jpg[/URL]
:D:D moj piekny:)
[URL]http://i29.tinypic.com/2utlraq.jpg[/URL]
:loveu:
heh:)
[URL]http://i32.tinypic.com/24v4ora.jpg[/URL]
gdzie ty spotkałas takie robaki:P i co one robią:evil_lol:[/quote]
[COLOR=Blue]No zgadzam sie piękny:loveu:Ale mój:D
Na polu robaki spotkałam to prawie codziennosć:D
[/COLOR][quote name='Martunia']Moje piękności - Bonulek! :iloveyou: Tak mi brakowało jego zdjęć. :loveu:
Jak zajada trawkę. :cool3: :eviltong: Mój Kazan
[*] pamiętam, jak jadł trawę, a potem mu niedobrze było i wiadomo ... :razz:
Łoh, Anula, znowu niecenzuralne zdjęcia wklejasz! :evil_lol: No Ty wiesz co, jak tak można, daj im chwilę prywatności. :roll: :diabloti:[/quote]
[COLOR=Blue]No tak bo ja teka niecenzuralna jestem że musiałam je wkleić:D
Bono rzadko wymiotuje po trawce:p
[/COLOR][quote name='aneta_zyleta']śliczne fotki:loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]Dzięki:)
[/COLOR][quote name='zuzolandia'][URL]http://i32.tinypic.com/24v4ora.jpg[/URL]
o zesz w morde znowu??????????????
to juz 4 galeria i co widzeeee..................znowu pornografia hihihihihihih
witanko i pozdrawianko;-)[/quote]
[COLOR=Blue]No tak pornografia rozprzestrzenia się:D
Witam witam i dziękuję:)
[/COLOR]